DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Treffpunkt: Bavorsko-český festival odstartuje zítra v DEPO2015

Česko-bavorské kulturní dny – festival Treffpunkt proběhne ve dnech 20.-22. října 2017 v Plzni. V areálu DEPO2015 si vychutnáte Bavorsko všemi smysly: tradiční i moderní hudba, výstavy, literatura, besedy, řemeslo, gastronomie, program pro děti…

Od pátku do neděle bude prostor bývalé autobusové haly žít ve stylu bavorské Biergarten se vším všudy – od stylové gastronomie včetně bavorských piv, po hudbu, ze které si vybere snad každý: dechovka a folklor, swing, big beat, DJ. To bude prokládané představeními českých a bavorských showmanů – od lyžařů po hráče na lahve.

V dalších prostorách DEPO2015 se budou konat výstavy umělců a jejich vernisáže, autorská čtení spisovatelů literárních děl s česko-německou tématikou, přednášky a besedy s odborníky na minulost i současnost česko-německého sousedství. Poznáte Bavorsko jako zemi, která kulturním bohatstvím žije.

Poslední den festivalu, neděle, bude koncipována jako rodinný den s atraktivním programem pro děti i jejich rodiče, od dětského divadelního představení přes rytířský souboj po výrobu a pouštění draků.

Podrobný program festivalu naleznete ZDE.

Vstup na všechny akce v rámci festivalu je zdarma.