DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Laser Bros | Zakázková výroba laserovým paprskem Plzeň

Přesné řezání a gravírování velko-formátovým laserem - zakázková, malo-sériová výroba, konzultace zdarma.

Více...

NASEBE

Všichni fandové lokální a fér módy, pozor! Nabízíme vám to nejlepší z české tvorby, kvalitní materiály a s výběrem nových kousků vám samozřejmě pomůžeme.

Více...

Non Toxic Life

Věříme, že každý má právo se vědomě a informovaně rozhodnout čím bude v životě obklopován. Non toxic life představuje transparentní místo, kde pro Vás nabízíme pouze výběrovou přírodní kosmetiku a drogerii ze skutečných surovin a především bez chemie. Složení čteme za Vás, takže vybírat u nás můžete opravdu s jistotou. Nejsme totiž jen další obchod s “přírodní” kosmetikou. Jsme non toxic.

Více...

Zahrada v misce

Zahrada v misce je concept store, který se navrací k přírodě a propojuje rostliny s městským životem. Místo, které přináší do domovů přírodou inspirovaný design od lokálních a evropských designérů. Je to kreativní prostor, ve kterém probíhají zelené workshopy (jak si osadit terárium, vytvořit kokedamu nebo mechový obraz) a kde vznikají zelené interiéry na míru.

Více...

Venkovský dům

Venkovský dům představuje zajímavosti celého Plzeňského kraje, tipy na výlety a pozvánky na kulturní akce, ale také šikovné řemeslníky. Našim občanům i návštěvníkům města Plzně chceme přiblížit pestrou nabídku venkovských regionů.

Více...

BISTRO&CAFÉ DEPO

Vážení hosté, naši milí příznivci... Z důvodu vládních nařízení, bude naše výdejové okénko (a samozřejmě i celé bistrocafe_depo) od pondělí 16.11.2020 do odvolání UZAVŘENO. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit opět po rozvolnění opatření. 

Opatrujte se!
Váš tým Bistro&Café DEPO

 

 

Výbornou kávu si můžete dopřát v kavárně DEPO2015 po těžké dřině v otevřené dílně Makerspace, stejně jako po výstupu na věž, návštěvě jedné z našich výstav či výletu do historie s plzeňskými pamětníky. Kavárna DEPO2015 je také výborným místem pro vaše pracovní setkání nebo pro zastávku při procházce kolem Radbuzy. Pro vaše děti jsme připravili dětský koutek, aby i pro ně bylo posezení v kavárně zábavou.

Více...

Predator Gym

Přijďte si protáhnout tělo do gymu vybaveného překážkami, se kterými se setkáváte nejen na závodech Predator Race. Kromě překážek zde naleznete i posilovací stroje a náčiní pro zocelenění vašeho těla. Predator Gym pořádá skupinová cvičení pro děti i dospělé. Na své si přijdou zkušení OCR závodníci i úplní začátečníci.

Více...

Kadeřnictví HAIR POINT

10 let zkušeností a práce, která je zároveň koníčkem, stálo za otevřením kadeřnického salónu Hair Point. 

Více...

UMU design shop

UMU design shop nabízí produkty mladých či začínajících výtvarníků, designerů a značek. Spolupracuje s uměleckými středními a vysokými školami z regionu i mimo něj.

Více...

Dětský koutek

V prostoru Tržnice DEPO se děti můžou vyřádit na prolézačkách z umělecké dílny Bena Tolara. Pro malé kreativce jsou připraveny pastelky a omalovánky. Malí závodníci se můžou svézt ve šlapacích formulích Bena Tolara (helma je k zapůjčení na recepci) a na nádvoří v těsné blízkosti kavárenské terasy na děti čeká pískoviště s hračkami.

Více...

Step by step studio

Step by step studio je pro všechny, kdo mají chuť ve svém volném čase chodit na pravidelné kurzy stepu a  trénovat na stepařská vystoupení. Ti zkušenější pak jezdí i na pravidelné soutěže, kde reprezentují Plzeň i Českou republiku.

Více...

Pěstírna DEPO

Komunitní zahrada v DEPO2015 provozovaná spolkem Pěstuj prostor.

Více...