DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Studio zamlklých mužů

Studio zamlklých mužů je společnost specializující se na tvorbu a odbavení živého videoobsahu, zejména na sociální sítě. Za jejím založením stojí dlouholetá profesionální práce především plzeňských tvůrců, dokumentaristů, kulturních manažerů a eventových producentů v oblasti tvorby videoobsahu, marketingu a produkce živých akcí.

Více...

PEGAS DESIGN

Grafické studio.

Žijeme v době obrazů. Většina našich emocí vzniká na základě vizuálního vjemu.

Pomůžeme vám být vidět a naučíme vás, jak zanechat skvělý dojem.

Více...

Booba

Osvětlení pro nás představuje významný prvek prostoru, do něhož musí zapadat po technické i estetické stránce. Tato myšlenka zároveň představuje naši firemní filosofii, kterou se řídíme při všech našich činnostech.

 

Více...

Videofactory

Jsme videoprodukční společnost, poskytující komplexní služby v oblasti tvorby videa a video marketingu.

 

Více...

Regionální filmová kancelář

Filmová kancelář Plzeňského kraje vznikla s cílem sjednotit a zastřešit města a obce v regionu, aby v případě zájmu producentských firem o natáčení mohla dopomoci k minimalizování vzájemné administrativy a zefektivnění procesů, které přípravy, průběh i samotné natáčení provázejí. 

Více...

Pěstuj prostor

Pěstuj prostor, z. s. je uskupením architektů a dalších odborníků, jehož cílem je občanské zlepšování veřejného prostoru a osvěta v oblasti architektury, urbanismu a umění. 

Více...

Enprobe

Jsme mladá firma působící na trhu od roku 2014. Naše zaměření se týká služeb spojenými s projektováním pozemních a inženýrských staveb, inženýrskou činností a technickými dozory staveb. 

Více...

Benedikt Tolar

V DEPO2015 má svůj ateliér plzeňský sochař Benedikt Tolar, absolvent pražské AVU, který nyní působí na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni. Benedikt Tolar ve svém díle svérázným humorem reaguje kriticky na současnost a její materiální spotřebu, a to mnohdy spojováním běžných a banálních předmětů v nečekané, překvapivé kontexty.

Více...

streampoint.

Ze studia streampoint. odbavujeme přímé přenosy pro jednotlivce, organizace i firmy. Je jedno, zda streamujete webinář, plánujete firemní videokonferenci, pořádáte kulturní akci nebo uvádíte nový produkt na trh.

Více...