DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Lovci znaků

Víte, jaký je největší objev lidstva? Přeci písmo! Svět znaků, symbolů

a šifer ožije v nové interaktivní světelné expozici z dílny DEPO2015
BLIK x BLIK Lovci znaků.

Zábavy si v ní užijete do sytosti a přijdete na to, že písmo je nejen kus naší historie, ale také velké dobrodružství. Zvládnete se domluvit s robotem Blablátorem? Porazíte světelnou šibenici, dokážete napsat text v klínovém písmu nebo vyčistit interaktivní videomappingové město od reklam? Podaří se vám cestou získat všechny znaky a rozšifrovat tajnou zprávu? Lov začíná!

Expozice je vhodná pro děti alespoň se základní znalostí písmen. Celá výstava je bezbariérová a vhodná i pro rodiny s kočárky a vozíčkáře.

 

OTEVÍRACÍ DOBA

19. 10. 2022 – 31. 3. 2023

pondělí – pátek | 14:00 – 18:00
sobota, neděle a státní svátky | 10:00 – 18:00

VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ONLINE ZDE


Rodinná expozice Lovci znaků je v pořadí již třetí interaktivní výstavou, kterou DEPO2015 vytváří pod značkou BLIK x BLIK. Tou se odkazuje na úspěšný plzeňský festival světla. Základem všech těchto výstav je světelné umění propojené zajímavou scénografií i výtvarnými instalacemi do jedinečného návštěvnického zážitku. Dva předchozí výstavní počiny, a to expozice Digitální hřiště a Tajuplný les, se staly divácky i mediálně velmi úspěšnými. Jen Tajuplným lesem prošlo za půl roku na 27 000 nadšených návštěvníků. Podívejte se na trailery z obou expozic a také na ohlasy, které výstavy vyvolaly v médiích (Česká televize, Novinky.cz, Lidovénoviny, Plzeňský deník, Právo atd.)

Pro více informací se připojte na facebookovou událost.

 

PRO ŠKOLY

Rezervace

Na program je možné se objednat každý všední den od 8:30 nebo 10:00.

Jak se přihlásit?
Napište prosím email, ve kterém uvedete:

· termín a čas
· název školy
· počet dětí
· jméno a kontakt na doprovázejícího pedagoga

Email odešlete na proskoly@depo2015.cz.

Termín a čas Vám musí být písemně potvrzeny!