DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Správce DEPO2015

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na hlavní pracovní poměr na pozici „Správce DEPO2015“.

Náplň práce:

• Správa objektu DEPO2015 – jednoduchá údržba budovy a inventáře, případně koordinace prací;

• Pravidelné posuzování stavu objektu;

• Technická příprava prostor a inventáře před a po akcích;

• Dohled nad stavem a údržba služebních vozidel a manipulační techniky;

• Plnění denních povinností na základě plánových úkolů;

• Kontrola dodržování provozního řádu objektu a dalších předpisů;

• Zajištění odemykání a zamykání budovy;

• Dohled nad dodržováním pořádku v centrálním skladu;

• Údržba venkovních prostor;

• Nákup provozního materiálu;

Požadujeme:

• Manuální zručnost;

• Dobré organizační schopnosti;

• Aktivní přístup k práci, komunikativní, a především zodpovědnou osobnost;

• Zkušenost s prací na obdobné pozici výhodou;

• Řidičský průkaz skupiny B, VZV výhodou;

Nabízíme:

• Pracovní smlouvu do 31. 08. 2023 s výhledem na prodloužení na dobu neurčitou;

• Mobilní telefon s firemním tarifem;

• Získání zajímavých zkušeností z kulturního prostředí;

• Možnost využít vlastní kreativitu a organizační schopnosti;

• Motivační platové ohodnocení v závislosti na pracovních výkonech.

Nástup: od 1. 3. 2022
Životopis zašlete do 13.02.2022 na valdmanovae@depo2015.cz.

Attachment