DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Náplavka na Radbuze 2022

Letní večery s posezením u řeky přímo v centru města, lehátka, slunečníky, super atmosféra, dobré jídlo i pití a spousta kulturního vyžití. Náplavka na Radbuze opět ožívá.

Náplavka v červnu

V červnu rozčeří vody na Náplavce opravdová smršť akcí. Po celý měsíc bude návštěvníky hostit a zpříjemňovat posezení a procházku podél řeky pop-up hospoda Picnic Punx, okolo které se bude odehrávat různorodý program. Každou středu se mohou diváci těšit na živou hudbu v rámci koncertů, které se odehrají na pódiu umístěném pod mostem u Jána. Na něm se vystřídají čeští i zahraniční umělci jako například v Berlíně usazený irský folkový zpěvák A.S Fanning s doprovodnou kapelou, dubový projekt Shakk-Attack kombinující moderní elektroniku s živými nástroji nebo plzeňské Sebevrány.

Totéž pódium pak bude ve čtvrtky patřit dětským divákům, pro které budou připravená pravidelná divadelní představení a klauniády od různých uměleckých uskupení a ansámblů.

Páteční večery roztočí dance párty s DJs a hudbou různých žánrů od hip hopu a reggae až po house či liquid funk, které nebudou vždy končit úderem 22 hodiny, ale plynule přejdou do silent disca. V rámci generálky na Pilsen Busking Fest v pátek 24. července vystřídá dance párty akce Busking Party na Náplavce.  Jako hlavní hvězdy na ní vystoupí Illuminasty z Mexika, kapela kombinující rock s funky a elektronikou, nebo cirkusová komediální show Kirkas Gilgamesh z Izraele.

Soboty budou zasvěceny větším akcím. 4. června se bude konat benefiční akce Plzeň pro Nelinku na podporu léčby Nelinky Havlové, která od svého narození bojuje se zákeřnou nemocí DMO a dalšími přidruženými diagnózami. Happening přijede podpořit celá řada skvělých Djs a producentů. 11. června se mohou zájemci zaregistrovat na Náplavka Cup Open, otevřený turnaj ve stolním fotbálku.  18. června si na své přijdou milovníci dobrého jídla. Svoji cooking show Vaříme venku totiž na Náplavku přiveze TUTO jídlo a představí speciality japonské kuchyně. Poslední červnovou sobotu pak bude znít Náplavkou rachot motorů na srazu automobilových veteránů americké výroby s doprovodným hudebním programem.

Neděle budou vyhrazeny pohodovému vysedávání u grilovačky, které se budou střídat s akcemi Eat´n´Beat kombinujícími dobré jídlo s hudebním doprovodem.

Tradičně proběhne na Náplavce také folkový festival Folk Park, jehož první část čeká na hudební příznivce již 21. června.

Prázdninová Náplavka

Červenec a srpen bude na Náplavce ve znamení pohádek, filmů, umění, hudby a street foodu. Každý červencový čtvrtek budou dále pokračovat pravidelná dětská představení. Od 30. července se k programu přidají tradiční filmové projekce od Finále Plzeň odehrávající se v místě pod kavárnou Šálek a Špunt. Každou sobotu až do 3. září se tak diváci budou moci těšit na české i zahraniční filmové hity, například na snímky Zátopek, Poslední závod či Karel. V srpnu se břehy Radbuzy rozehrají barvami. V rámci festivalu Barva na ulici se zdi Náplavky promění v galerii současného umění. 9. srpna, pak proběhne druhá polovina folkového festivalu Folk Park. Celý program Náplavky uzavře o víkendu 3. a 4. září dvoudenní festival street foodové gastronomie TUTO JÍDLO.

Čtvrtek

7. 7.

16.00

Klaunské divadlo Jeníčka a Mařenky – „Šípková Růženka“

Čtvrtek

14. 7.

16.00

TEArTR RAJDO – „Karkulka červená“

Čtvrtek

21. 7.

16.00

Divadélko Dráček – „Míček Flíček“

Čtvrtek

28. 7.

16.00

Klaunka Pepina – „Léto s Pepinou“

Sobota

30. 7.

21.00

Prvok, Šampon, Tečka a Karel: Finále Plzeň

Sobota

6. 8.

21.00

Tři tygři ve filmu: JACKPOT: Finále Plzeň

Úterý

9. 8.

18:00

FolkPark - Frýda & Company

Sobota

13. 8.

21.00

Shoky & Morthy: Poslední velká akce: Finále Plzeň

Pondělí

1.8.-28.8.

 

Barva na Ulici, výstava

Sobota

20. 8.

21.00

Zátopek: Finále Plzeň

Sobota

27. 8.

21.00

Poslední závod: Finále Plzeň

Víkend

3.-4. 9.

 

TUTO jídlo 2022, jídelní festival

Sobota

3. 9.

21.00

Karel: Finále Plzeň

Aktualizovaný program festivalu i podrobnosti k jednotlivým akcím můžete sledovat na stránkách www.depo2015.cz a nebo na Facebooku Náplavka na Radbuze.

Všechny akce na Náplavce na Radbuze jsou zdarma.

Gallery