DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Plzeňský business kotel vol. 23: Copywriting

23. diskuzní a networkingové setkání plzeňských podnikatelů, startupistů a studentů se zájmem o podnikání. Tentokrát bude diskuzním tématem COPYWRITING!

Start: 27.2.2018

Time: 17:00

End:

Tickets online

Řečníci:

Pavel Šenkapoun
copywriter, kreativec, podnikatel a písňový textař. Vede obsahově-kreativní agenturu Logos Agency, své postřehy o copywritingu, marketingu, českém jazyce a dalších tématech publikuje na blogu Nejlepší copywriter.


Daniel Klečka

copywriter, idea maker a UX designer. Roky pracoval na volné noze, dále spolupracoval s pražskou agenturou Etnetera Activate a nyní působí v plzeňské digitální agentuře PROSEO Media, kde kromě práce pro klienty vede samostatný projekt Obsah na dosah.


Martina Žilková

Věnuje se online obsahovým strategiím pro menší značky, klade důraz na správné využívání kreativy, analytických nástrojů a soustavné budování vztahu se zákazníky. Vychází z teorie marketingových archetypů, pracuje se SEO a storytellingem.

►VSTUPNÉ◄
200,- / 150,- Cowo, BforB, JCI a studenti
Vstupenky zde


►DRESS CODE◄
smart casual


► Plzeňský business kotel ještě neznáte a říkáte si, proč dorazit? 

Jste startupista, začínající podnikatel/ka nebo o podnikání teprve přemýšlíte? Přijďte na diskuzní a networkingové setkání, které vás inspiruje a pomůže vám zorientovat se v podnikatelském světě.
Těší se na vás tým PBK: https://youtu.be/mGFMS604_Gw

Upcoming events