DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Techniky zdobení dřeva - workshop

Zajímáte se o způsoby, jakými staří mistři truhláři zdobili nábytek? Techniky jako jsou intarzie, inkrustace, taušírování, marketerie, patinování, zlacení, bronzování, gravírování, fládrování, moření, bělení, Niello.

Start: 20.3.2018

Time: 18:00

End:

Tickets online

Přijďte se k nám dozvědět více o těchto technikách a prakticky si některé z nich vyzkoušet. Během kurzu si osvojíte základní techniku intarzování dýhami a na konci kurzu si domů odnesete originální vlastnoručně vyrobený dýhovaný intarzovaný obrázek.

LEKTOR_ Stanislav Melka

ČAS_ 18:00-20:00 

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 775 382 838.   

Exhibitions

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.