DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Exhibitions

The exhibition will present the work of the art designer and clothing designer students from Škroupovka - Integrated Secondary School of Trade in Pilsen. The opening will held on February 4th at 4pm.

Ticket & Prices

The entry is free of charge.

The exhibition of Slovakia artist Kristína Kandriková is part of the accompanying program of Festival of Light BLIK BLIK 2020. Kandriková is closely connected with the theme of nature and light. In her work, the artist has long been concerned with human being in a landscape shrouded in darkness. The installation of objects, images, sounds and lights in DEPO2015 as a whole reflects one of the most magical moments of our day - the transformation of darkness into light, the time when night turns into day.

An opening of the exhibition will held on March 5. at 17:00.

Tickets & Prices

The entry is for free.

Events

Exotic treats are heading to the DEPO2015 bus hall again! Come and taste the greatest delicacies of Ugandan gardens, Indonesian fields and Zanzibar spice makers.

Tickets & Prices

The entry to the market is for free

Follow the event on Facebook!

During her family's move to the suburbs, a sullen 10-year-old girl wanders into a world ruled by gods, witches, and spirits, and where humans are changed into beasts.

SPIRITED AWAY! is featured within DEPO2015 Film Club. Come and discover the jewels of world cinematography.

Tickets & Prices

You can purchase the tickets for 90 CZK in advance on Plzenskavstupenka.cz and GoOut or on place.

Seminář z řady "Funky mamky" Moniky Just.

Znáte ten pocit radosti a hrdosti, když se díváte, jak Vaše děti společně řeší nějaký úkol. Díváte se jak spolupracují a v duchu se chválíte, jak se Vám výchova daří… A pak stačí malá chvilka a všechno je úplně jinak. Pustí se do sebe. Dohadují se a handrkují. Někdy dojde i na strkání a fackování, nebo pěsti. Křičí a nadávají. Svádějí vinu jeden na druhého, obviňují se a žalují. A Vy tam stojíte a máte toho všeho plné zuby.

Tak tam nestůjte a přijďte na seminář, kde si řekneme, jak na sourozenecké konflikty. Kde a proč vznikají a jak se k nim postavit z role rodiče. Kdy vstupovat, kdy nevstupovat a jak reagovat, když přiběhne žalobníček…

O LEKTORCE
Monika Just - lektor osobního rozvoje, "funky mamka" dvojčat Emmy a Adama. Před šesti lety založila vlastní vzdělávací společnost, kde se primárně zaměřuje na vzdělávání zaměstnanců. Důraz klade na propojení emoční inteligence s kompetencemi, tedy práci na sobě a svých kvalitách.
Srdeční záležitostí je pořádání seminářů pro veřejnost. Je autorkou seminářů Funky mamky, Spolubytí, 9 strategií pro život a Emoční inteligence pro děti. Je koučem osobnostního rozvoje a e-booku "Seru na respektující způsob výchovy", organizátorkou a lektorkou "Rodinné kempy".

Kapacita je 15 osob. Muži více než vítání!

Vstupné

Cena: 300 Kč v předprodeji na Plzenskavstupenka.cz, na místě 350 Kč.

Sledujte novinky na facebooku!

28th year of Žebřík music awards has started on January the 1st by voting on www.anketazebrik.cz .

Look forward to the concerts of Monkey Business, Marpo x TroubleGang, Michal Prokop & Framus Five, Mňága a Žďorp, John Wolfhooker, DJ Friky and more.

Follow facebook event for actual info.

Bring nice clothes that you don't wear and replace it with upto 10 pieces you will wear. We are also preparing interesting lectures and workshops. Disassembled clothes will be handed over to charity or for recycling. No prices, it is not a bazaar.

Tickets & Prices

Entry 100 CZK

Follow the event on facebook!

Before Sunrise is a 1995 American-Austrian romantic drama film directed by Richard Linklater and written by Linklater and Kim Krizan. The film follows Jesse (Ethan Hawke), a young American man, and Céline (Julie Delpy), a young French woman, who meet on a train and disembark in Vienna, where they spend the night walking around the city and getting to know and falling in love with each other.

BEFORE SUNRISE is featured within DEPO2015 Film Club. Come and discover the jewels of world cinematography.

Tickets & Prices

You can purchase the tickets for 90 CZK in advance on Plzenskavstupenka and GoOut or on place.

Přijďte na seminář, na kterém se dozvíte mnoho sami o sobě, o své rodině a o lidech, kteří jsou s vámi v interakci. Zjistěte, proč lidé jednají právě tak, jak jednají a také jak vy sami můžete jejich jednání pozitivně ovlivňovat. A co můžete udělat jinak, abyste vědomě řídili svůj život a prožili ho šťastně.

Seminář je postaven na propojení znalostí Emoční inteligence. Celý seminář je prokládán množstvím reálných příběhů a osobních zkušeností a je určen pro širokou veřejnost se zájmem o sebepoznání a seberozvoj.

Typologie 9 strategií nabízí široké využití v pracovním i v osobním životě jednotlivce. Vysvětluje a popisuje strukturu osobnosti a návyky, které si vytváříme v dětství a často je používáme velmi nevědomým a neřízeným způsobem. Tento nástroj pomáhá navýšit sebeuvědomění a nastavuje laskavou formou zrcadlo našim možnostem rozvoje. Zároveň nás vede k efektivnímu využití potenciálu jednotlivce i skupin. A to vše s velkým respektem na jedinečnost každého z nás.

O LEKTORCE:

Monika Just - lektor osobního rozvoje, "funky mamka" dvojčat Emmy a Adama. Před šesti lety založila vlastní vzdělávací společnost, kde se primárně zaměřuje na vzdělávání zaměstnanců. Důraz klade na propojení emoční inteligence s kompetencemi, tedy práci na sobě a svých kvalitách.
Srdeční záležitostí je pořádání seminářů pro veřejnost. Je autorkou seminářů Funky mamky, Spolubytí, 9 strategií pro život a Emoční inteligence pro děti. Je koučem osobnostního rozvoje, organizátorkou a lektorkou "Rodinné kempy".

Vstupné

Cena v předprodeji 1500 Kč/os na Plzenskavstupenka.cz, na místě 1800 Kč/os. (V ceně je zahrnuté drobné občerstvení, káva, čaj). Kapacita je omezená.

Pátek 18:00-21:00
Sobota 10:00-17:00

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, teplé ponožky, šál nebo tenkou deku, do které se můžete zachumlat :)

Moc se na Vás těšíme!
Linda a Monika

Mint market brings about fifty design retailers to DEPO2015. Look forward to a wide range of fashion outfits, jewelry, cosmetics and goodies. Come and enjoy the pleasant atmosphere and support Czech design. MINT market is a market with fresh fashion, jewelry, design and delicacies. So come and taste.

Tickets & Prices

The entry is for free.

Look forward to a variety of seafood specialties such as calamari, grilled shrimp, mussels in wine and tapas. Of course, Prosecco will not be missing.

Tickets & Prices

The entry is for free

Víte, čemu Belgičané říkají nejtajnější diplomatická zbraň, kde se v Bruselu narodila Audrey Hepburn nebo proč jsou Šmoulové modří? Přijďte na besedu a autorské čtení s novinářkou Kateřinou Farnou, autorkou knihy Jak jsem potkala Brusel.

Kniha vás zavede do nejskrytějších komnat belgické metropole, kterou s Vlámy a Valony sdílí lidé více než 180 národností. Koláž osobních zážitků, reportáží, vtipných glos, vážných témat, zajímavých reálií a pamětihodných příběhů odráží autentickou podstatu města, kde se zrodila první čokoládová pralinka i architektonická secese, a kde je snazší sehnat politika než šikovného instalatéra.

Publikace připomíná ohromný úspěch Československa během Světové výstavy Expo 1958, představuje královskou rodinu a monstrózní Justiční palác, vysvětluje necitlivou bruselizaci, neopomíjí patálie sochy čurajícího chlapečka, ozřejmuje důvody, proč Belgičané jako národ vlastně neexistují, nebo odhaluje místo, kde básník Paul Verlaine postřelil svého mladého milence. A jako bonus se naučíte bruselsky. Vše v přehledných 60 kapitolách, bohatě vybavených fotografiemi a vtipnými ilustracemi.

Knihu bude možné na místě zakoupit. Autorka ji na přání podepíše a opatří věnováním.

Vstupné

základní 80 Kč, snížené pro seniory a studenty 50 Kč

Inspire yourself at an informal meeting of beginning and experienced entrepreneurs, startups and students.

Tickets & Prices

The entry fee is 60 CZK

Imunita, tedy schopnost sebeobrany, je jeden z řídících systémů našeho organismu - chrání organismus před škodlivými vlivy a udržuje jeho integritu = soudržnost a celistvost.

Psychika má na řízení a regulaci těla neoddiskutovatelný vliv. Naše postoje, názory na svět kolem a sebe v něm, naše myšlení i následné jednání, způsob našeho prožívání může naší imunitu posílit i oslabit.

Co znamená pozitivně myslet v procesu uzdravování? Stěžejním je pro imunitu téma agrese, který žijeme jako princip v mnoha podobách, ale kterého se bojíme - agresi totiž mylně chápeme pouze jako útoky a nebezpečí a zaměňujeme jí s násilím.

Přednáší Mgr. Michaela Fialová, spoluautorka bestselleru Proč a jak psychosomatika funguje

Vstupné

Vstupenky zakoupíte za 390 Kč v předprodeji na Plzenskavstupenka.cz, již zakoupené vstupenky jsou platné i pro náhradní termín

Concert version V.

For almost 16 years 4TET VOCAL GROUP has amazed viewers with its incredible performances and ideas.

Tickets & Prices

The tickets are available from 550 CZK on www.ticketportal.cz

Follow the news on Facebook!

Meet the makers, pioneers and inventors. Get inspired by original inventions and gadgets and start your own projects. Experience the creative atmosphere of the DIY festival Pilsen Mini Maker Faire 2020, which we are preparing for 18 - 19 April at DEPO2015! Come to meet, chat with the makers and maybe get involved in the festival preparations.

Tickets & Prices

The entry is for free.

Představení top technologií v oblasti realizací keramických obkladových materiálů a prodejní veletrh.

Doprovodný program:

 • 10:00–17:00 soutěž Obkladačská naděje
 • 14:00–14:30 „EET za korunu“
 • 14:30–15:00 Mistrovská zkouška a její význam v oboru obkladač – Roman Pommer, prezident CO ČR
 • 10:00–17:00 zvěřinové uzeniny a skutečné pivo

Podpořte svou návštěvou rodinu malé Emičky, postiženou autonehodou z 5. ledna 2020 u Tlučné. 

Na nádvoří vás čeká ukázka zásahu policie, práce hasičů, záchranné služby a integrovaných složek. Autobusovou halu rozezní vystoupení šesti kapel, které zakončí Vilém Čok a Doa.

Vstupné

Vstup na nádvoří DEPO2015 je zdarma s možností příspěvků pro Emičky rodinu do zapečetěné schránky.

Vstup na hudební program v Autobusové hale 250 Kč.

Welcome to the world of premium drinks, kraft lemonade, selected coffee and Bavarian wheat. All this accompanied by DJs or lectures.

Tickets & Prices

The entry fee is 200 CZK.

Kreativní zóna DEPO2015 se řídí omezením volného pohybu osob a dalšími nařízeními v souvislosti s omezením šíření COVID-19.

V provozu: 
NON TOXIC LIFE drogerie
otevírací doba: út, čt, so 14:00-17:00 - protože se situace může měnit, prosím, ověřte si otevírací dobu v daný den ještě zde
vchod dvěřmi č. 2 

Uzavřeno:
Recepce, Bistro&Café DEPO, Predator GYM, Step Studio, výstava Góóól, dětský koutek, Sdílené dílny a obchody NASEBE, Venkovský dům, HairPoint, Zahrada v misce - funguje pouze e-shop, UMU - můžete objednávat online

V DEPO2015 platí nařízení Krajské hygienické stanice, celý prostor je pravidelně desinfikován a v prostoru jsou umístěny cedule s pokyny, jak se ve veřejném prostoru chovat.

AKCE V DUBNU

Výstava Kristína Kandriková – Ticho před svítáním – dočasně uzavřeno

Výstava Góóól – Hrdinové české kopané – dočasně uzavřeno

Eliška Podzimková - Malý princ - přesunuto na podzim

 

22. 4. Plzeňské business pivo – zrušeno
25. 4. Predator run – přesunuto na neurčito
25.-26. 4. Mezinárodní víkend tance 9. ročník – přesunuto na 2021
29. 4. Filmový klub - zrušeno

 

 

Workshops and Courses

Hledáte smysluplný kroužek pro své děti? Co takhle je naučit práci se základními materiály i nářadím? Celkem 17 lekcí pomůže dětem rozvíjet zručnost a podpoří jejich osobitý projev. Setkávat se budeme každou středu.

Řemeslný kroužek v DEPO2015 dětem představí základní řemeslné a výtvarné postupy a seznámí je s rozmanitými materiály a nástroji. Kroužek bude probíhat v „Řemeslném ateliéru“, plně vybavené dílně pro malé kutily. Kromě toho děti zavedeme i do prostředí řemeslných dílen: dřevo a kovodílny.

Během tvorby necháme dětem prostor pro jejich fantazii, budou se moci inspirovat například jejich oblíbenými hrami, sci-fi i fantasy filmy nebo třeba historií. Budou pracovat na tematických projektech, při jejichž tvorbě budou rozvíjet nejen svoji zručnost a představivost, ale natrénují si také komunikaci a práci ve skupině.

Náplň jednotlivých lekcí se bude odvíjet od konkrétní skupiny a zájmu jednotlivých účastníků.

Lektor: Dominik Vegricht

KDY: každou středu 16:00-18:00

TERMÍNY: 12. února – 10. června 2020 (17 lekcí; 4. března - kroužek odpadá kvůli jarním prázdninám)

VĚK: děti 7–14 let

CENA: 2 990,- Kč

VSTUPENKY k zakoupení ZDE

Kontakt pro více informací:
Soňa Rychlíková
+420 724 001 590
rychlikova@depo2015.cz

Přijďte se naučit práci na stroji, který se v poslední době stal doslova fenoménem! 3D tiskárna je strojem nové generace, dokáže vytisknout prakticky cokoliv, a tak se stává levnou alternativou masové výroby drobných věcí.

S sebou: vlastní notebook a myš

Ve FABLABu vás provedeme celým procesem od jednoduchého modelování v Opensource softwaru, pracováním s 3D tiskárnou, až po vytisknutí vašeho 3D objektu, který si odnesete domů. Během kurzu vám navíc prozradíme spoustu zajímavých informací a praktických zkušeností. Stačí přijít s vlastním notebookem a myší, vše ostatní obstaráme my. Po dokončení kurzu budete umět používat 3D tiskárnu samostatně.

Průběh kurzu:

 • úvod o technologii 3D tisku
 • seznámení s tiskárnou
 • ukázka modelování v 3D softwaru Tinkercad (pro správné 3D modely do tisku)
 • několik praktických tipů
 • nejčastější chyby při tisku a jak se jim vyhnout
 • seznámení s materiály a několik tipů
 • příprava 3D modelu v software Cura
 • kalibrace a správné nastavení tiskárny
 • ovládání tiskárny pomocí displeje
 • 3D tisk připraveného modelu
 • zajímavé tipy co tisknout a různé příklady pro inspiraci

Co se naučíte: 

 • jak ovládat klasickou FDM 3D tiskárnu
 • jak používat software na úpravu modelu pro tisk
 • jak se o tiskárnu starat a udržovat jí
 • kde najít 3D modely zdarma
 • jaké používat programy na úpravu 3D objektu

Co je zahrnuto v ceně:

 • prezentace s poznámkami
 • praktická výuka na 3D tiskárně
 • 3D tisk malého objektu, který si odnesete domů
 • základní občerstvení

Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let 

KONÁNÍ: 11. března  17.00-20.00 ve FABLABu

LEKTOR: Vít Trunec 

CENA: 750,-

Vstupenky k zakoupení již brzy.

Při nenaplnění minimální kapacity bude kurz zrušen a peníze Vám budou vráceny na účet.

Předprodej kurzu bude ukončen v 15:00 den před jeho konáním. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

(Pokud ses přihlásil do kurzu a je ti méně než 18 let, je potřeba stáhnout si přihlášku z /https://www.depo2015.cz/download/artattach/265-formular-pro-ucastnika-kurzu-nove.pdf/ a přinést ji na kurz podepsanou tvým zákonným zástupcem).

Kurz je určený všem zájemcům, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu a dozvěděli se, co je to „torzírování”, k čemu slouží „vlčí tlama”, nebo jak se používá „utínka”. 

Jako budoucího kováře tě zasvětím do správného úderu kladivem, ovládneš práci s kleštěmi a odkryji před tebou nejeden fígl tohoto černého řemesla. Z každé hodiny si odneseš vlastnoručně vykované předměty, jako jsou klínky do seker, skoby, hřebíky, podkovičky pro štěstí, či drobnou mříž, dle své fantazie. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, čtyři čtvrtky vždy 17-21 (12. března - 2. dubna)

S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 


Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE.

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.

Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový poukaz.

Během tohoto intenzivního kurzu si vyzkoušíš dvě nejvíce používané metody svařování oceli, a to svařování obalenou elektrodou a svařování v ochranné atmosféře tzv. céóčko.

Kurz vedeme v přátelském duchu v malých skupinkách s individuálním přístupem. Praktickou část prokládáme teorií oboru, upozorněním na bezpečnost práce a požární ochranu. Dále společně probereme správné použití úhlové brusky a broušení až k dokonale hladkému povrchu a samozřejmě se dozvíš vše o následných antikorozních úpravách oceli. 

Kurz svařování je určen pro širokou veřejnost. 

Rozsah kurzu: víkendový kurz, sobota i neděle 10.00-18.00 (14.-15.3.)
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE.

Pokud máš zájem o kurz, volej na tel.: 731184134, nebo piš přímo Honzovi na: honomichljan@depo2015.cz.

Na tento kurz je také možné zakoupit dárkový poukaz.

Přestaňte házet slupky do koše a proměňte je v prvotřídní hnojivo! Kompostovat může každý - i bez zahrady, v bytě. Stačí přijít na náš workshop a můžete začít.

Odnesete si nejen zbrusu nový vermikompostér, který společně vyrobíme, ale i spoustu kompostovacích tipů a osobně prověřených vychytávek.

Počet míst je omezený, takže se co nejdřív registrujte ZDE

Sledujte novinky na Facebooku!

Workshop pořádají Kokoza o.p.s., Slušná firma, Pěstírna DEPO a Pěstuj prostor o.p.s.

Kurz vás uvede do světa robotiky pro začátečníky. Arduino je otevřená elektronická platforma založená na uživatelsky velmi přívětivém software a hardware. Je to vhodný nástroj pro umělce, designéry, bastlíře či kutily.

S sebou: vlastní notebook

Naučíte se pracovat s mikrokontrolerem Arduino a jeho variantami. Připojíte k nim různé senzory a aktuátory (barevné diody, displeje, teplotní čidla, motory…). Naprogramujete si je ze svého počítače tak, aby vykonávaly, co potřebujete. Dozvíte se, jaké existují verze arduina a kde ho nejvýhodněji nakoupit.

Průběh kurzu:

 • úvod o Arduino a programování
 • seznámení s Arduino variantami
 • práce v software Tinkercad Circuits (virtuální zapojování aktuátorů, programování)
 • seznámení a správné nastavení software Arduino IDE
 • programování v jazyce Wire v software Arduino IDE
 • vytváření jednoduchých programů a jejich nahrávání do Arduino
 • několik praktických tipů
 • zajímavé tipy a nápady co programovat

Co se naučíte

 • programovat v jazyce Wire
 • programovat Arduino desky a jejich varianty
 • používat různé aktuátory
 • kde Arduino nejvýhodněji nakoupit

Co je zahrnuto v ceně:

 • prezentace a příklady kódů s poznámkami
 • praktická výuka na Deskách Arduino UNO
 • základní občerstvení

Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let 

KONÁNÍ: 25. března 17.00-20.00 ve FABLABu

LEKTOR: Vít Trunec 

CENA: 750,-

Vstupenky k zakoupení již brzy.

Při nenaplnění minimální kapacity bude kurz zrušen a peníze Vám budou vráceny na účet.

Předprodej kurzu bude ukončen v 15:00 den před jeho konáním. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

(Pokud ses přihlásil do kurzu a je ti méně než 18 let, je potřeba stáhnout si přihlášku z /https://www.depo2015.cz/download/artattach/265-formular-pro-ucastnika-kurzu-nove.pdf/ a přinést ji na kurz podepsanou tvým zákonným zástupcem).