DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Exhibitions

The new interactive exhibition Up into the Sky will be open from 18 March to 31 August 2022.

Fly through the fascinating world in the clouds, experience the world of flying for yourself and become the mythical Icarus for a while! 

Fly on a magic flying carpet into a world of myths and fairy tales, take a peek into a nature lab inspired by flying animals and plants, and finally, take a journey from the origins of flight to the ethical issues and ecological impacts of flying today. You'll discover that the world above our heads holds many secrets and discovering them will be an amazing adventure.

Up in the Sky is an exhibition that will thrill not only families with children but also school groups. For schools, there are interesting lecturers who can serve 30 children at a time. Pupils will not only have fun, but will also learn about the laws of flight in a playful way, whether from the point of view of biology, physics or engineering, from the perspective of history and the present. But they will also touch on the future of aviation, flying cars and the conquest of space. With the lecturer, they will outline the topics of technological development, its environmental impact and ethical issues that today's generation of children will surely encounter in their lives. 

The exhibition is open on weekdays from 2pm to 6pm and on weekends, public holidays and school holidays from 10am to 6pm.

Entry to the exhibition is always by the hour in groups of 30 people. Visitors can purchase tickets for the day and exact hour in advance. 

The new exhibition Up into the Sky has been prepared in cooperation with the children's interactive museum Sladovna Písek, where the exhibition, with a changed appearance and without the elements added by the production at DEPO2015, will be on display in 2020 under the title Let's Fly High, and the Viennese children's museum ZOOM. 

TICKETS at Plzeňská vstupenka.

Admission

Adult 150 CZK
Children 6-15 years 100 CZK
Family 2+2 400 CZK
Students/Seniors/Senior citizens 120 CZK
Children under 5 years free

18.3 - 31.8. 2022

Doprovodná výstava ateliérové tvorby umělců, kteří se zúčastnili letošního festivalu WALLZ no.3, představuje další polohu street artu v evropě a ve světě.

Otevřeno každý den 10-18. Vstup zdarma.

Skupinová výstava v prostorách DEPO2015 představí obrazy a sochy vybraných členů Výtvarného odboru Umělecké besedy - Mariany Alasseur, Jana Hendrycha, Svatopluka Klimeše, Richarda Konvičky, Luďka Míška, Tomáše Pilaře, Kristiny Vašíčkové a Vladimíra Vély.

Jako hosta pozvali kurátoři výstavy plzeňského sochaře Benedikta Tolara. Název výstavy, odvozený ze staré průmyslové cedule dodnes visící v prostoru bývalé truhlárny, je nejen výpovědí o dnešním nesnadném životě uměleckého spolku, ale také reflexí tíživé existence v pandemické a válečné éře i vědomí o hrozbách a nátlacích, díky nimž si dokážeme lépe definovat smysl a podobu autentické svobody.

Events

DJs produkce okořeněná podáváním speciálních drinků v naší kavárně Ústředna DEPO a na nádvoří DEPO2015.

V rámci večera vystoupí DJ ŸNE66683 a DJ WOTTY.
Vstup zdarma.

3.srpna, 17 - 22 v Ústředna DEPO.

Autobusovou halu zaplní second hand s letním oblečením.

9 - 17

Akci pořádá MARWIL.CZ

Sonia Sax se nelimituje jedním žánrem a z jejího hraní rozhodně budeme mít husí kůži. Večer s dobrým drinkem a líbezným zvukem saxofonu na vás již čeká.

Kde? Ústředna DEPO

Kdy? 10.8. od 19hod

Vstup zdarma. 

Open air exhibice slam poetry s hvězdami české scény na nádvoří v DEPO2015.

Poezie vs. show OPEN AIR!

V případě špatného počasí má akce i krytou variantu.


Předprodej je výrazně levnější.
DR. FILIPITCH - mistr ČR
ŠVÉD - mistr ČR
VAŠEK Z AŠE - vicemistr ČR
VEČERKA - vítězka řady exhibic
SIEGFRIED - nejdivnější z divných slamerů
SUDET - slam poetry z pohraničí
Předprodej: 200.- VSTUPENKY ZDE.
Na místě: 280.-
Akce je spolufinancována městem Plzeň.
 

Více informací v události ZDE.

AKCE ZRUŠENA POŘADATELEM!

Více informací k již zakoupeným vstupenkám na www.naplnofest.cz 

 

DJs produkce okoření posezení v naší kavárně Ústředna DEPO a na nádvoří DEPO2015. Dejte si dobrý drink, vychutnejte si dobroty z našeho grilu a zaposlouchejte se stylů reggae, dub a dancehall. 

Dejte si dobrý drink, vychutnejte si dobroty z našeho grilu a zaposlouchejte se stylů reggae, dub a dancehall. 

18-22

Ústředna DEPO

Vstup zdarma

Hudebník Matt Walli slaví narozeniny! Objednal slunce, zajistil zvuk i kamarády s djskou výbavu a zve každého, aby si s ním přišel si dát skleničku, něco zakousnout a hlavně pořádně zapařit. Muzika je nejlepší lék na “all shit this world”. Tak s sebou vezměte dobrou náladu a dorazte!

Více informací ZDE

Skupinová výstava v prostorách DEPO2015 představí obrazy a sochy vybraných členů Výtvarného odboru Umělecké besedy - Mariany Alasseur, Jana Hendrycha, Svatopluka Klimeše, Richarda Konvičky, Luďka Míška, Tomáše Pilaře, Kristiny Vašíčkové a Vladimíra Vély.

Vernisáž výstavy proběhne 18.8. v 18:08.

Kde: Truhlárna

Vstup zdarma

AKCE ZRUŠENA! 

Více informací k již zakoupeným vstupenkám na www.jizniblock.cz

 

 

DJs produkce okoření posezení v naší kavárně Ústředna DEPO a na nádvoří DEPO2015.

Dejte si dobrý drink, vychutnejte si dobroty z našeho grilu a zaposlouchejte se stylů reggae, dub a dancehall. Vystoupí Slector Django.

17-22
Vstup zdarma.
Ústředna DEPO.

Projekt Street Battle Jam je taneční soutěž amatérů, která propojuje různé taneční styly – od electra, přes popping až po break dance a tricking.

Soutěž je určena dětem a mládeži ve věku 6 – 22 let nejen z Plzně, ale také další měst. Akce se stává místem, kde se setkávají amatéři s profesionály, a mladí lidé ze sociálně problematického prostředí a z většinové společnosti.

13-19 h.

Více informací ZDE.

Plzeňská jazzrocková formace inspirovaná vývojem psychedelické hudby od 60. let po současnost. Díky jejich tvorbě zažijete průlet časoprostorem.

Vstup zdarma.
Ústředna DEPO. 
Start ve 20:00.

Více informací o kapele ZDE.

Výměna oblečení, díky které oživíš svůj šatník. Odnes si do 15 kousků, které budeš nosit (platí zvlášť pro dámské, pánské a dětské).

Máš doma něco, co tě už netěší? Předej nám ho u vchodu a udělej radost někomu jinému. A věř, že někdo druhý udělá radost Tobě. Žádné cenovky, nejde o bazar. Nerozebrané oblečení předáme Armádě spásy. Tak pojď se přidat mezi SWAPery :)

14 - 18 

Více informací již brzy.

Spojení umělců, řemeslníku a prodejců pod jednu střechou. 

Na akci Art Dealers vás čekají módní návrháři, umělecký kovář, malíř, truhlář, resseleři, grafický designer, second hand, lokální CBD prodejce a několik lokálních značek.

Více informací ZDE.

Autobusovou halu zaplní second hand s podzimním oblečením.

9 - 17

Akci pořádá MARWIL.CZ

Workshops and Courses