DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Exhibitions

The interactive exhibition maps the biggest stories of Czech football. Go through the story from the square outside the city to the modern stadium. Nominate for a match, become a hero and learn to cooperate.

Does Vršovice "scoop" belong to the gallery? Do you know that Pepi Bican has scored more goals than Pelé? And do you know that he refused to represent Germany and risked his life? Do you know that the Barcelona's best player of the 20th century played in our representation? Do you know how many Czech players have won the Golden Ball?

The Góóól exhibition is based on a book by Ondřej Fuczik Heroes, whose main message is the fact that heroism is not only about a sport performance, but requires extraordinary human qualities.

The exhibition for children and their adults GÓÓÓL will be open from 22 January to 30 June in DEPO2015.

We are also preparing a rich accompanying program and lecture programs. Follow the news on the upcoming exhibition on facebook!

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Ondřej was a participant in the 1st year of the WALLZ Street Art Festival. He is now presenting a solo exhibition at DEPO2015.

In his original style you can see the influences of comics, the world of superheroes, pop art or naive art. Find out more about Ondřej Vyhnánek aka X-Dog here.

To check how did the 1st year of the WALLZ Street Art Festival go – click here!   

The exhibition is for FREE from 24.10. to 25.11. 2020. 

Opening hours Monday - Friday 8:00 - 18:00 Saturday - Sunday 10:00 - 18:00

Swingové pondělky jsou pravidelné tančírny, na kterých se schází zkušení tanečníci i úplní začátečníci.

Swing Mondays are regular dance Mondays where experienced dancers and complete beginners meet.

Come to Café and Bistro DEPO, try lindy-hop, charleston or balba dance and meet people who live by swing.

Donation based event.

Swingové pondělky jsou pravidelné tančírny, na kterých se schází zkušení tanečníci i úplní začátečníci.

Přijďte se do kavárny DEPO2015 zaposlouchat do swingu a zatančit si lindy-hop, charleston či balbou, tentokrát dokonce na živou muziku – zahraje kapela VanSwing,

Vstupné dobrovolné.

A je to tady! V DEP02015 opět přistane posádka MIG21, která, to pod taktovkou svého kapitána Jirky Macháčka v Plzni rozbalí se svou originální tanečně-pěvecko-striptérskou show. A jelikož na ní tahle parta z Prahy 5 představí své nové album Hity a rarity, vydané jako kompilaci toho nejlepšího ze své 20leté kariéry, bude se opravdu na co těšit! Osvědčené hity, koncertní rarity, vtipné glosy, speciální Migovská scéna a jako bonus jedna zbrusu nová píseň. Tuhle explozi energie, hudby a tance si prostě nesmíte nechat ujít!

Novinky o akci sledujte v události na facebooku!

Vstupenky jsou k dostání za 380 Kč na Plzenskavstupenka.cz nebo zde přes GoOut.net.

Vybavte se na letošní Vánoce obzvlášť zodpovědně – lokálně, udržitelně a ještě k tomu včas. 

Přijďte si na předvánoční bezodpadový trh pro "nahaté" dobroty, dárky a ozdoby z přírodních, šetrných a/nebo recyklovaných materiálů od českých výrobců.

Podrobnosti najdete v události!

Swingové pondělky jsou pravidelné tančírny, na kterých se schází zkušení tanečníci i úplní začátečníci.

Přijďte se do kavárny DEPO2015 zaposlouchat do swingu a zatančit si lindy-hop, charleston či balbou, tentokrát dokonce na živou muziku – zahraje kapela The Cricketz.

Vstupné dobrovolné.

Máte doma malé kutily? Co takhle naučit je práci se základním nářadím a materiály pod vedením zkušeného lektora?  V průběhu 14 lekcí budou děti rozvíjet svoji zručnost a osobitý projev při realizaci několika řemeslných projektů. Prostor bude i pro vlastní nápady.

Novým lektorem kroužku je pan Vladimír Šípek, bývalý šef výroby v Techmanii, se zkušeností s vedením dětských táborů. Vladimír je v důchodovém věku a plánuje se s dětmi věnovat převážně práci se dřevem.

Pro přihlášení na Řemeslný kroužek:

1. Zašlete vyplněnou přihlášku na email rychlikova@depo2015.cz

(Přihláška ke stažení ZDE, dole v přílohách).

2. Cenu kroužku 2500 Kč prosím zaplatťe ZDE.

 

Kontakt: 
Soňa Rychlíková
+420 724 001 590
rychlikova@depo2015.cz