DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Provozní manažer/ka DEPO2015

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na hlavní pracovní poměr na pozici „Provozní manažer/ka DEPO2015“.

Pracovní náplň:

  • Vedení a zodpovědnost za provoz DEPO2015 - personální a organizačně-provozní zajištění běžného chodu;
  • Aktivní péče o objekt z hlediska běžné údržby i provozu;
  • Spolupráce na rekonstrukci (nositelem Odbor investic města Plzně) – aktuálně v režimu přípravy PD pro stavební povolení (ÚR vydáno);
  • Zodpovědnost za bezpečnost provozu v objektu;
  • Dohled nad BOZP, PO a revizemi;
  • Zodpovědnost za dodržování rozpočtu;
  • Dohled nad technickou produkcí akcí a návaznost na činnosti ostatních oddělení (program, marketing atd.);
  • Dohled nad administrativním chodem;
  • Komunikace s úřady;

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání;
  • Zkušenost s obdobnou provozní pozicí (nutně ne kulturní) instituce min. 2 roky;
  • Velmi dobré komunikační, organizační a manažerské schopnosti;
  • Aktivní přístup k práci;
  • Reprezentativní vystupování;
  • Řidičský průkaz skupiny B;
  • Časovou flexibilitu;
  • Kladný vztah k administrativě a pořádku;
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou;
  • Zkušenost s produkcí kulturních akcí výhodou;

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu do 30. 6. 2023, s možností prodloužení na dobu neurčitou;
  • Férové platové ohodnocení;
  • Možnost využít vlastní kreativitu a organizační schopnosti;
  • Zajímavou práci na kulturním projektu evropského významu v kreativním a dynamickém týmu;
  • Získání zajímavých zkušeností;
  • Volnost v nastavení interních procesů;
  • Mobilní telefon a notebook;

Nástup: 1. 1. 2022

Životopis a motivační dopis zašlete do 31. 10. 2021 na valdmanovae@depo2015.cz

Odpovíme Vám po přečtení všech došlých životopisů. Předpokládáme, že to bude nejpozději do 14 dnů od uvedeného data. Zasláním svého životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení. Více informací ke zpracování osobních údajů naleznete na: https://www.depo2015.cz/o-nas-ag65/informace%20ke%20zpracovani%20osobnich%20udaju-a2340