DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

VEDOUCÍ PRODUKCE

Po 6 letech se v DEPO2015 uvolnila židle na pozici vedoucí produkce.

Neuvolnila se ledajaká židle, ale židle člena naší skvělé DEPO rodiny!

Do našeho týmu proto hledáme vedoucí/ho produkce, kterou/kterého by práce s námi bavila a stal/a se tak součástí zmiňované DEPO2015 rodiny.

Co budete dělat?

Management programového oddělení;

– Vedení agendy všech akcí v DEPO2015
– Rozdělování akcí a zodpovědností mezi interní a externí produkční – dlouhodobé a krátkodobé plánování;
– Koordinace aktivit s ostatními odděleními DEPO2015 – provoz, administrativa, gastro, marketing;
– Vedení produkčních a provozních porad;
– Dozor nad plánováním produkce (stavby, přestavby, deinstalace, úklid);
– Administrativa, smlouvy, objednávky, rozpočty, vyúčtování;
– Zábory veřejného prostranství;

Management dlouhodobých projektů

(např. festival světla BLIK BLIK, herní festival CO.CON, street artový festival WALLZ, hudební program DEPOvLETU, a další);

– Rozdělování zodpovědností v rámci produkce;
– Asistence dramaturgům a kurátorům;

„Placová“ produkce akcí a projektů v DEPO2015 a komunikace se spolupořadateli dílčích akcí;
– Koordinace produkce u obchodních aktivit a komerčních pronájmů;
– Koordinace pořadatelských a technických produkčních skupin.

Co očekáváme?

Dobré organizační a manažerské schopnosti;
Projektový management;
Zkušenosti s vedením týmu;
Zkušenosti s produkcí kulturních akcí výhodou;
Zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou;
Cit pro komunikaci v týmu;
Kladný vztah k administrativě;
Řidičský průkaz skupiny B;
Komunikativní znalost anglického jazyka;
Časovou flexibilitu a ochotu pracovat večer či o víkendu.

Co nabízíme?

Dlouhodobou spolupráci na HPP;
Získání zajímavých zkušeností;
Práce na zajímavých kulturních a kreativních projektech;
Podílení se na dramaturgii DEPO2015;
Možnost využít vlastní kreativitu a organizační schopnosti;
Volnost v nastavení interních procesů;
Mobilní telefon a notebook;
5 týdnů dovolené;
Zvýhodněné firemní stravování.

Nástup | od 01. 04. 2023

Životopis a motivační dopis zašlete do 12. 02. 2023 na valdmanovae@depo2015.cz.

Odpovíme Vám po přečtení všech došlých životopisů. Předpokládáme, že to bude nejpozději do 14 dnů od uvedeného data. Zasláním svého životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení. Více informací ke zpracování osobních údajů naleznete ZDE.

Přílohy