DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Sdílené dílny

Sdílené dílny jsou plně vybaveny pro vývoj, tvorbu, experimenty i výrobu. Jsou prostředím, kde kutilové, hobíci i profesionálové, mohou využívat plně vybavené dílenské zázemí a různorodé strojní vybavení a náčiní, ke kterému nemají doma či ve vlastní dílně přístup. Pro širokou veřejnost zde nabízíme kurzy pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií.

Jedná se ojedinělý koncept, který si bere za vzor zahraniční FABLABy – malé městské laboratoře a výrobní dílny. Makerspace je vybaven kovo a dřevodílnou, šicí dílnou ale také sítotiskovou dílnou, grafickou dílnou nebo dílnou nových technologií FabLabem. Kromě kurzů nabízí členství, které dovoluje hobby kutilům ale i profesionálním řemeslníkům nebo designérům sdíleně a tím pádem také levněji využívat širokou paletu profesionálních strojů, kterými jsou naše dílny vybaveny. 

Na cestě za vaším výrobkem vám poradí zkušení lektoři a mistři.

Členství

Zaplatit si můžete tzv. hodinové členství na rok za 900 Kč. V ceně je povinné bezpečnostní školení, 4 úvodní hodiny (pro studenty nebo seniory 8 hodin) a seznámení s obsluhou jednotlivých strojů. Členství dále zahrnuje servis, jako např. využívání šaten, konzultace s mistrem, materiálovou banku. Pro členy pořádáme společné party a můžeme zajistit účast na některých kulturních akcích v DEPO2015. V rámci tohoto členství vás každá další hodina v Makerspace vyjde na 50 Kč.

Otevírací doba

Středa, Pátek 16:00 - 20:00

Sobota, Neděle 10:00 - 18:00 

Otevřená středa

Kutilům, hobíkům a nadšené veřejnosti nabízíme tzv. otevřené středy (16.00-20.00), které představují jedinečnou a zároveň jedinou možnost přijít se zdarma podívat do Makerspace. Vše si můžete pod odborným dohledem vyzkoušet, ohmatat, nasát atmosféru a rozhodnout se, zda se stanete členem a dílnu budete využívat i v budoucnu.

Pro více informací, či při zájmu přijít a dílnu si vyzkoušet nás prosím kontaktujte:

Jan Honomichl /mistr Makerspace/ honomichljan@plzen2015.cz 731 184 134

Tereza Vaníková /mistr Makerspace/ vanikovat@depo2015.cz720 934 886

 

Galerie