DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výstava BLIK BLIK Tajuplný les

Máte někdy pocit, že v lese se toho ukrývá mnohem víc než jen to, co je vidět na první pohled? V DEPO2015 si to myslí také! A tak se pro vás a vaše děti rozhodli připravit něco nového, tajuplného a kouzelného. 

Zatímco jsou brány DEPA zavřené, pracují jeho zaměstnanci společně s významnými umělci a tvůrci audiovizuálních instalací na přípravě nové autorské interaktivní expozice pro celou rodinu.

Vydat se v ní budete moci do tajemného lesa plného pohádkové atmosféry, hry světel, stínů a zvuků, nahlédnout do říše fantazie a dokonce se stát i kouzelníky. „Pro děti budou v expozici připravené kouzelnické hůlky, kterými budou moci ovládat některé exponáty“, prozrazuje detaily z expozice Lucie Kaslová z DEPO2015 a dodává: „Z reálného do toho magického světa se návštěvníci dostanou, stejně jako v příbězích Lewise Carrolla, králičí norou. V samotném pohádkovém světě se pak ocitnou pod hladinou jezera, objeví tajemství začarovaných tůněk či svítících stromů, které budou moci libovolně programovat, vyzkouší si ovládnout kouzlo ubrousku prostři se, projít magickou krajinou jako z Avatara a spoustu dalšího.“

To, kdy bude moci expozice přivítat první návštěvníky, se bohužel bude odvíjet od uvolňování proti epidemiologických opatření. Původně plánovaná polovina února se tak zatím jeví nereálná. Nyní se pracuje s variantou otevření v průběhu března.

Pro nejaktuálnější informace o připravované výstavě Tajuplný les sledujte náš Facebook.

Součástí připravované expozice Tajuplný les se stane i jedinečná úniková hra - Zdrhni bábě!, která je určena celé rodině! Více informací o naší nové únikovce, naleznete ZDE.