DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

DEPO Street food market

Depo v rámci Plzeňské oslavy vzniku republiky 28.10.2017 opět zaplní food trucky a bistra s pestrou nabídkou pochoutek z celého světa. 
ČÁST AKCE SE BUDE ODEHRÁVAT VE VNITŘNÍCH PROSTORÁCH.

Přijďte na Depo Street Food market ochutnat kvalitní hamburgery, hotdogy, sladké i slané palačinky, polévky, nebo například lahůdky francouzské, španělské či bolivijské kuchyně. kromě jídla se můžete těšit na lahodné nápoje a sladké i slané dobroty.

Na ochutnávku se můžete zastavit například u těchto stánků:

Al Andalous, American Burger, Bento House, Beverage Book, BIO - BEZlepku, Bistro Bao Bao, Delisias, Dirty Dog, Dobré jídlo světa od Evy, Dog'n'roll Food Truck, Ispiral burger, Johnys food truck, Kaiser Franz, Lavor Donut, Mazaný preclík, Mezzo caffé, Nos Macarons, Od Francouze, Original Sri Lanka, Paella Don Olino, PapáTo Café, Pappa Coffee, Pivovar Zhůřák, The Candy Store, Tommy's Food Truck, USMX Cantina - No boundaries, No borders, Vitarka raw bistro

Kromě lahůdek čeká návštěvníky kulturní program v podobě nové interaktivní hry "Jak se točí peníze", která je určena především dětem, ale bude bavit i rodiče. Během Depo Street Food Marketu je na expozici snížené vstupné na symbolických 28 Kč.

Vstup na DEPO Street food market je zdarma, své auto můžete zaparkovat přímo v areálu za 20 Kč. Otevíráme v 10:00 hodin a pochutnávat si můžete až do 20:00 hodin.

Těšíme se na vás!​