DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Smysluplný přístup k nakládání s časem

Přijďte v úterý 23. května od 18:00 hodin do Coworkingu DEPO2015 na přednášku Vratislava Čermáka o tom, že nemusíte dělat všechno, stačí si vytvořit prostor, zastavit se a začít naplňovat svůj čas smysluplnými věcmi.

Cítíte se nepohodlně z množství úkolů, které máte před sebou, nebo které nestíháte dokončit? Jste zahlceni činnostmi, které vyplývají z vašich pracovních, ale i soukromých rolí a zodpovědností? Nevíte do čeho se pustit dříve, nebo se vám úkoly neustále přesouvají z jednoho dne do druhého? Nedaří se vám držet krok v pracovních činnostech a přitom se odpovědně starat o domácnost, rodinu a ještě si přitom najít čas na péči o sebe sama? Odkládáte až na poslední místo svoje touhy, sny, plány nebo změny, protože na ně nemáte čas?

Pojďte se společně zastavit a zamyslet se nad tím, co je pro vás skutečně důležité a podstatné a jak úkoly pracovního dne efektivně odbavovat. Dozvíte se, jak přistupovat k plánování, jak se rozhodovat o tom, které úkoly odbavit a jak svůj čas využívat smysluplně.

Vstupné 150 Kč
Členové Coworkingu DEPO2015 zdarma !!!