DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Plzeň Design Week 2019

Čtvrtý ročník největšího prodejního festivalu a meeting point designové scény na západě Čech bude tak trochu retro. Návratem do minulosti sledujeme vývoj významných značek, které si v době nesvobody vydobyly pověst “fenoménu” a zůstaly jím dodnes – například Fatra a nafukovací hračky Libuše Niklové, jízdní kola Favorit či auta Velorex. Ikonické symboly předlistopadového designu se během jednoho týdne protnou s tématy výročí sametové revoluce, svobody a otevření hranic a vytvoří rámec, v němž se od 11. do 17. listopadu budeme designu v DEPO2015 věnovat.

Více...

Plzeň Design Week 2018

Plzeň Design Week chce veřejnosti představit současnou tvorbu designerů a tvůrců z kreativního odvětví, kvalitní designové produkty od českých autorů i zahraničních designerů. Vedle expozic předních českých studií a mladých designerů nabídne po celý týden osobní setkání s tvůrci často spolu s možností sledovat je přímo při práci. To z přehlídky Plzeň Design Week tvoří jedinečnou událost.

Více...

Plzeň Design Week 2017

Plzeň Design Week 2017 chce veřejnosti představit současnou tvorbu designerů a tvůrců z kreativního odvětví, kvalitní designové produkty od českých autorů i zahraničních designerů. Vedle expozic předních českých studií a mladých designerů z Plzně i příhraničního Bavorska nabídne po celý týden osobní setkání s tvůrci spolu s možností sledovat je přímo při práci. To z přehlídky Plzeň Design Week 2017 tvoří jedinečnou událost.

Kompletní program a seznam vystavovatelů naleznete na stránkách plzendesign.cz

Více...