DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

100PY "Sto let republiky očima pěti generací"

Posaďte se do prvorepublikové kavárny hotelu Continental, oblečte montérky ve škodovácké továrně 50. let, řekněte si ta největší tajemství v koupelně ze sedmdesátek nebo se sami rozhodněte, zda v 80. letech odjedete a do země už se nevrátíte. 100 let plných zážitků přináší výstava 100PY, která vezme malé i velké zpět do nejzásadnějších okamžiků naší historie. Připomeňte si, jak žili vaši prarodiče a rodiče a ukažte dětem, jak se jezdívalo na dovolenou, či jak se v zatemněných koupelnách vyvolávaly fotky. Po 100pách historie vás provede plzeňský rodák Václav Neužil.

Více...

Jak se točí peníze

Interaktivní zábavná expozice o penězích a finanční gramotnosti pro děti od 7 let se koná v DEPO2015 od 4. října 2017 do 18. dubna 2018.

Více...

Benedikt Tolar: ŠKODA…

Vernisáž výstavy: úterý 19. 9. od 19:00

Více...

Trabantem kolem světa

Viděli jste je ve filmech, slyšeli jste o nich vyprávět spoustu příběhů, prohlíželi jste si je na fotkách, ale nikdy jste si na ně nesáhli! Žlutá dvojčata Egu a Babu přijíždějí do Plzně! V DEPO2015 se na výstavě Trabantem kolem světa představí celý žlutý cirkus cestovatele Dana Přibáně.

Více...

Dobrodruzi

Interaktivní výstava Dobrodruzi vypráví cestu skupiny obyvatel města Stod za lepším životem. Prodlužujeme do 25.září 2016!

Více...

Má plast

DEPO2015 představí od 11. října 2016 na výstavě Má plast tvorbu světových i českých designérů a umělců, kteří se pohybují na hraně estetiky, aktivismu, kutilství nebo designové performance.

Více...