DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

30. Finále Plzeň: Bizzar Bazaar

Doprovodný program 30. filmového festivalu Finále Plzeň

Start: 23.4.2017

Čas: 13:00

Vstupenky online

Bizzar Bazaar opět spojuje síly s filmovým festivalem Finále Plzeň!

Jaro se pomalu blíží a vy už se můžete těšit na další Bizzar Bazaar, kde budete mít jako vždy možnost nakoupit spoustu originálních doplňků a výběrového bazarového oblečení.

Bizzar Bazaar už podruhé proběhne v rámci festivalu Finále v areálu DEPO2015, kde vás bude očekávat řada nadšených prodejců jak vlastních výrobků, tak zajímavého bazarového zboží.

Prodejci se mohou opět přihlašovat na e-mailové adrese bizzar.bazaar@gmail.com. Vzhledem k menšímu počtu míst, budeme prodejce vybírat na základě ukázek tvorby. S přihlašovacím e-mailem zašlete proto i odkaz na vaší tvorbu, případně popis zboží, které chcete na bazaru prodávat. Bazar bude opět cca půl bléšák a půl vlastní tvorba (šperky, šaty a spousta dalšího).

Termín pro zaslání závazné přihlášky je do středy 5. 4. 2017, cena za plochu stánku 2 x 2 metry 250 Kč. Poté dostanete potvrzení, zda jste byli přijati nebo ne.

Stoly budou pro prodejce k dispozici na místě, pouze štendry na oblečení a nadstandardního osvětlení, si prodejci zajišťují sami.

Akce na další dny