DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Benefiční Na stojáka pro Diakonii Západ

Start: 21.11.2017

Čas: 18:00

Vstupenky online

Plzeňská vstupenka

Karel Hynek, Nasty Petr Cerha a Arnošt Frauenberg zaparkují v listopadu v DEPO 2015. Poučeni kampaní Besipu, předvedou jistě bezpečnou jízdu s atakem na vaše bránice. Výtěžek představení podpoří osoby s poruchou autistického spektra a mentálním postižením z Diakonie Západ. Všechny návštěvníky benefice navíc osvěží Voda, která pomáhá www.vodapomaha.cz.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za cenu 200Kč nebo na místě za 250 Kč.

Diakonii Západ můžete podpořit také finančně, službou, materiálně i dalšími způsoby. Více informací o tom, jak se zapojit, naleznete ZDE.

Diakonii podporuje DEPO2015 a Na stojáka.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.