DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Exotické trhy v Plzni

Exotický trh se vrací do Plzně a opět přiváží čerstvou várku pravé exotiky. Přijďte k nám ochutnat to nej z Afriky a Asie! POZOR! Tentokrát jsme dovezli plno novinek, které zatím nikde na Africkém trhu k mání nebyly!

Start: 2.6.2019

Čas: 10:00

Vstupenky online

Vyzkoušíte ovoce, koření a další delikatesy, které v Čechách jen tak nenajdete. A ještě uděláte dobrou věc, protože svými nákupy pomůžete našim drobným farmářům k lepšímu živobytí.

Vstupné

Vstupné se jako vždy NEPLATÍ!

Co všechno u nás tedy najdete?

  • Čerstvé ovoce, jako je třeba obří jackfruit, to nejmáslovější avokádo na světě, spousta druhů banánů, mango, několik druhů mučenky, slaďoučký ananas, voňavou papáju nebo nádherně barevné dračí ovoce
  • Sušené ovoce a nové sušené mango musíte
  • ochutnat!
  • Koření ze Zanzibaru
  • Čokoládu, kakao a dokonce čerstvé kakaové boby

Tentokrát bude exotický trh součástí festivalu Ahoj Hanoi.

Nezapomeňte pozvat své přátele na facebooku!

Ještě se neznáme? Tak nám dovolte představit se…
Jsme Virunga.cz, česko-ugandský food projekt, který dováží tu nejčerstvější zemědělskou produkci, letecky, ze srdce Afriky. Podporujeme ugandské lokální farmáře a pěstitele. Vykupujeme za férové ceny a těšíme česká srdce tím nejupřímnějším ovocem na světě.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.