DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Fenomén Miloš Zeman: živá debata ČRo Plus

Fenomén Miloš Zeman. Co dal a vzal české politice a společnosti? Veřejná debata Českého rozhlasu Plus s předními novináři a osobnostmi veřejného života. 

Start: 7.2.2018

Čas: 18:30

Místo: Klempírna

Vstupenky online

Zapojte se do debaty a zúčastněte se přímého přenosu! Jako hosté potvrdili svou účast mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, novináři Jaroslav Kmenta a Martin Komárek, politolog Lubomír Kopeček či mediální expertka Anna Shavit; debatu moderuje Michael Rozsypal.

Začátek je v 18:30 h, vstup zdarma.

Veřejná debata Plus - Výjimeční hosté. Atraktivní témata. Názorová výměna. Unikátní formát. Střet názorů. Interakce hostů a publika. Nové obzory. A ve vašem městě. 
 
Český rozhlas Plus ve spolupráci se Sdružením pro rozhlasovou tvorbu přináší nový speciální cyklus veřejných debat. Jednou za dva až tři měsíce vyjíždíme do jednoho z krajských měst v republice a diskutujeme o aktuálních a palčivých otázkách. Veřejnost má příležitost setkat se a vyměnit si názory s atraktivními hosty. Publikum se od začátku debaty stává její aktivní součástí, diváky po celou dobu zapojujeme do diskuze. Nabízíme střet myšlenek a úhlů pohledu. Události a problémy dnešního světa a naší společnosti zasazujeme do kontextu. Nekloužeme po povrchu, ale jdeme do hloubky a snažíme se objevit nové obzory. Nebojíme se otevírat ožehavá témata a přinášet pestrou paletu názorů. A to vše v atraktivním a interaktivním formátu moderního stylu debaty. Formátem se jedná o interaktivní rozhovor moderátora s hosty a publikem, které je zapojeno po celou dobu formou hlasování i dotazů, vysíláno živě na Českém rozhlase Plus a videopřenos na Facebooku Plus. 

Akce na další dny