DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Herbář

Již ve školní lavici dělávali jsme skoro všichni herbáře. V té době to možná nebyla tak úplně zábava, ovšem jako starší začínáme zjišťovat, že svět rostlin je fasci- nující a leckterá dokáže býti léčivou. Jestli smýšlíte podobně, přijďte si vyrobit herbář, který budete často využívat. Nejen, že si svážete jednoduchou knihu, ale také si řekneme jak sbírat, sušit a vkládat. Také nahlédneme do světa léčivek a povíme si, co, kdy a kde sbírat. Budou připraveny i atlasy a herbáře a prostor pro společnou diskuzi o bylinách. Můžete přijít i s dětmi - cena kurzu pro dítě je 150 Kč (ve vašem doprovodu).

Start: 22.4.2017

Čas: 14:00

Konec:

Vstupenky online

POČET HODIN: celkem 3

POČET ÚČASTNÍKŮ: max. 8 (minimálně 3)

CENA: 540 Kč / 800 Kč rodinné (2 dospělí + 2 děti)

Na kurz se registrujte nejpozději 2 dny před začátkem přes platební formulář pod textem nebo na emailu grafickadilna@depo2015.cz. Uveďte prosím vybraný kurz, své jméno a telefonní číslo. Den před kurzem vám zašleme podrobné informace na vámi uvedený email.

Dílna je otevřena i k individuálnímu hodinovému pronájmu pro vaše vlastní projekty (viz členství Makerspace, více informací na www.makerspace.cz)

Klasické techniky jako je linoryt, monotyp, suchá jehla či dřevořez nejsou odsouzeny k zapomnění, právě naopak – těší se stále větší oblibě. Využijte jedinečnou možnost vytvořit si autorské tisky či vlastní etikety, štítky, potištěné obaly, diáře nebo jednoduché knížky. V grafické dílně najdete několik lisů a další vybavení, které ovládají Veronika Bajerová, Ondřej Vacek a Martin Novotný. Kreativní studenti Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni ovládají tradiční techniky, ale realizují i neobvyklé nápady, tak se nechte inspirovat.

Akce na další dny