DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

KUK! Festival: Divadelní inscenace

KUK! Festival pro nejmenší ratolesti přijíždí poprvé do Plzně. KUK! je divadlo připravené na míru pro děti od 10 měsíců do 3 let. Přijďte zažít jedinečný koncept kulturního a zábavného programu pro batolata.

Start: 26.10.2018

Čas: 10:00

Konec: 28.10.2018

Místo: Klempírna

Vstupenky online

Plzeňská vstupenka

Krátká představení ještě nestaví na propracovaném příběhu a řeči, ale hudbou, barvami a zajímavými materiály vtahují malé diváky do hry. Festival nabídne také pohybové workshopy a celodenní otevřenou batolecí hernu a odpočívárnu. Vezměte své děti na nezapomenutelné odpoledne.

Více informací najdete na: http://www.kukfestival.cz/

Představení:

PTÁČEK A LEV

pátek 26.10. 2018 10:00, 11:00
Poetická inscenace pro děti od 10 měsíců do 3 let.

Jaro se probouzí a s ním i netradiční přátelství, které se prohlubuje a zraje stejně jako jablíčka, či švestky na podzim. Neroztaje ho dokonce ani ten nejsilnější mráz. Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí - ptáčka a lva.

Společně s námi zaklepte na dvířka zahrádky, kde bydlí lev, který zatím netuší, jaká tajemství v ní příroda ukryla.

Koncept: Mária Šmolková, Režie a dramaturgie: Dora Bouzková, Hudba: Jiřina Vacková, Režijní spolupráce: Jiřina Vacková, Scénografie: Alžběta Vitvarová, Tereza Magnan, Hrají: Mária Šmolková, Eliška Rojíková

35 minut. Po představení je ponechán krátký čas na hraní s objekty z inscenace.

100 Kč / dítě, 100 Kč dospělý. Každý divák představení potřebuje vlastní vstupenku.

Předprodej vstupenek  zde.

 

CIRQUEON: BLEŠÍ CIRKUS

sobota 27.10.2018 10:00, 11:30
Workshop nového cirkusu pro nejmenší do tří let.

Cirkus je pro všechny… i pro batolata. Během výuky je kladen důraz na hravost, uvědomění si vlastního těla – zpevnění středu, zabalení těla, zlepšení koordinace pohybu a motoriky. Účastníci se také seznámí s originálními cirkusovými pomůckami.  A hlavně díky společnému cirkusení posílíme vztah mezi dětmi a jejich rodiči. Bleší cirkus je určen pro dvojice - dítě + dospělý. Naše doporučení - malí cirkusáci by už měli umět chodit, aby si workshop pořádně užili. 

Doporučujeme pohodlné oblečení.

50 minut.

100 Kč dítě / 100 Kč dospělý. Každý účastník workshopu potřebuje mít svou vstupenku.

Předprodej vstupenek zde.

 

MOMENT!

sobota 27.10.2018 15:00, 16:00
neděle 28.10.2018 10:00, 11:00, 12:00
Něžná trashpunková inscenace pro batolata od 10 měsíců do 3 let.

Stačí malý moment a obyčejné předměty ožívají. Skříp. Písk. Vrz. Rachtata. Přicházejí plechoví hrdinové od popelnic. Nenechte se zmást jejich možná trochu drsným zevnějškem, skrývá se za ním něžná duše. Vydejte se s námi do světa, kde i rezavé plechovky vyprávějí fascinující příběhy...

koncept, režie: Pavol Smolárik, Richard Fiala, Marek Doubrava, František Antonín Skála, hudba: Marek Doubrava, režijní spolupráce: Jiří Ondra, scénografie: František Antonín Skála, hrají: Pavol Smolárik, Richard Fiala

40 minut i s časem na hraní po představení.

100 Kč dítě / 100 Kč dospělý. Každý divák představení potřebuje mít svou vstupenku.

Předprodej vstupenek zde.

 

BATOSNĚNÍ

neděle 28.10.2018 15:00, 16:00
Pohádková ukolébavka pro děti od 10 měsíců do 3 let

Dva hrdinové - Pom a Luli. Kuk! A jsou na světě. Ťap, ťap, ťap…putují postelovou krajinou-nekrajinou a potkávají Béé, Haf, Trututú, BAF!, Brum. Cesta je dlouhá, víčka jsou těžká. Pšt! a dobrou noc. Toto představení, lehoučké jako pírko, navazuje na evropský trend tvorby pro děti od nula do tří let.

Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem - je interaktivní, respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat. 

koncept, režie: Monika Kováčová, scénografie: Zuzana Vítková, hrají: Dan Kranich, Lucie Valenová 

35 minut. Po představení je ponechán krátký čas na hraní s objekty z inscenace.

100 Kč dítě / 100 Kč dospělý. Každý divák představení potřebuje mít svou vstupenku.

Předprodej vstupenek zde.

 

Akce na další dny