DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

KUK festival: Beseda s Tátou parťákem

V rámci KUK festivalu jsme pro Vás připravili speciální besedu s blogerem Tátou parťákem. Na besedě rádi přivítáme i Vaše děti.

Start: 12.10.2019

Čas: 15:00

Vstupenky online

I děti jsou lidé, a i když třeba mají méně zkušeností, nezaslouží si pro to o nic méně respektu, než ostatní. Když chci, aby bylo vše po mém, a vedu děti autoritářsky, jsem já vítězem, a děti poraženými, a místo respektu docílím spíše poslušnosti. Pokud rezignuji, a nechám děti, ať si dělají za všech okolností co chtějí, budou děti vítězi, a já poraženým, a respekt může nahradit bezohlednost.

Dlouho jsem si nedokázal představit nic jiného, než tyhle dvě možnosti. Vítěz nebo poražený s věčným bojem na pozadí.
Existuje ale ještě jiná cesta - bez boje. Společná cesta, na které vyhráváme všichni a žádní poražení na ní nejsou, a právě tu se s dětmi se střídavými úspěchy a neúspěchy pokoušíme hledat. Rád se podělím o to, jak nám to funguje, jakými zásadami se při tom řídím a co mě inspiruje.

Vstupné

Kapacita je omezena. Vstupenky zakoupíte za 200 Kč v předprodeji na Plzeňská vstupenka nebo na místě za 250 Kč.

Pro více informací o festivalu sledujte www.kukfestival.cz a událost na facebooku.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.