DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Marketikon

Marketikon je největší marketingová konference  v západních Čechách - dva dny strhujících přednášek, praktických workshopů, naplňujících diskuzí, networkingu a obchodních příležitostí.

Start: 4.10.2018

Konec: 5.10.2018

Vstupenky online

Specialisté z jednotlivých oborů marketingu se sejdou na jednom místě, odhalí vám své úspěšné příběhy a předají své know how. Na Marketikonu potkáte marketingové specialisty z agentur i výrobních firem, podnikatele, startupisty, HR manažery i obchoďáky.

První ročník Marketikonu nese podnázev START A RESTART. Podobně jako my startujeme tento projekt, jste i vy startovali (nebo startujete) ten svůj a nejspíš řešíte podobné otázky, na které hledáme odpovědi i my.

Standardní vstupné

červenec-srpen          2 950 Kč
září-říjen                     3 950 Kč

Studentské vstupné

červen-srpen   1 950 Kč
září-říjen          2 450 Kč

Více informací najdete na webových stránkách nebo oficiální události na FB.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.