DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Otevíráme řemeslný ateliér

Otevíráme řemeslnou dílnu, která je prostorem pro rozvoj kreativity a manuální zručnosti dětí. Přijďte ji s námi slavnostně otevřít a zároveň si pod vedením naší lektorky vyrobit krmítko, podnos, stojánek na tužky nebo svícen. Vyrobené věci si budete moci odnést domů pro radost, či je někomu věnovat.

 

Start: 7.2.2018

Čas: 16:30

Vstupenky online

Prvním kurzem pro rodiče s dětmi bude 10.2. Workshop práce s ruční frézkou v sobotu 10.2. od 10:00. Vyrábět se budou zápisníky, fotoleporela, rámečky nebo podtácky pro každého člena rodiny. Naučíte se společně pracovat s frézkou a ručním aku nářadím.
Vstupné: 350 korun
Doporučený věk: 6-12 let.

Vstupenky pořídíte online .

 

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.