DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Plzeň Design Week 2018

Třetí ročník festivalu zaměřeného na design v mnoha jeho podobách. Těšte se na prohlídky a diskuse s předními českými designéry, workshopy zaměřené na budování značky, sebeprezentaci, marketing nebo založení e-shopu. Víkend bude již tradičně věnován prodejní přehlídce mladých designerů, prezentacím a přehlídkám vystavujících protkané tématem Slow fashion. Součástí PDW bude slavnostní předání a výstava Národní ceny za studentský design. 

Start: 12.11.2018

Konec: 18.11.2018

Místo: DEPO2015

Vstupenky online

Více na www.plzendesign.cz.

Vstupné:

týdenní: 150 Kč/ zlevněné* 100 Kč
víkendové: 100 Kč/ zlevněné* 70 Kč
* Zlevněné vstupné pro studenty, seniory a ZTP je možné zakoupit pouze na recepci v DEPO2015.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.