DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Seminář: Jak podpořit dětskou sebedůvěru

Jak pomoci dětem, aby si v sobě vybudovaly zdravé sebevědomí jako základní kámen, na kterém lze budovat další kvality? Pojďme se potkat na workshopu a popovídat si o tom s monikou Just.

Start: 30.5.2019

Čas: 18:00

Místo: Zasedací místnost

Vstupenky online

"Když vysvětluji základní principy respektující výchovy, často rodiče zajímá, jaké kvality v dětech buduje. Mnoho lidí automaticky řekne respekt, vnitřní motivaci, emoční zralost, ohleduplnost, práci s hranicemi, nadhled atd.. Ano, to všechno je pravda a je potřeba dodat, že toto všechno, lze za předpokladu, že v dětech podporujeme zdravou sebedůvěru." Monika Just

Kapacita je 15 osob.

Vstupné

Vstupenky za 300 Kč zakoupíte v předprodeji na plzenskavstupenka.cz nebo na místě 350 Kč.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.