DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Stavba kluzáku/větroně - měsíční kurz

Start: 2.12.2016

Čas: 16:30

Konec:

Vstupenky online

V rámci kurzu se dozvíte, jak a proč letadlo vlastně létá, probereme základy aerodynamiky,  zásady létání s volnými modely, naučíme se základům práce s materiálem - broušení, lepení, potahování a další povrchové úpravy a prozradíme tipy a triky, jak vyzrát na správné vyvážení modelu. Váš nový model s vámi lektor zalétá, abyste společně vychytali případné letové nedostatky.

DEN: vždy v pátek, začíná první pátek v měsíci, září - leden

POČET HODIN: 8 -12, dle zručnosti (dítě může přijít s dospělým doprovodem - počítá se jako jedna osoba)

KDY: 16:30 - 18:30

POČET ÚČASTNÍKŮ: min. 2, max. 5

CENA: 1.200 - 1.850 Kč (dle zvoleného typu modelu, po dohodě s lektorem)

Na kurz se registrujte nejpozději 2 dny před začátkem přes platební formulář pod textem nebo na emailu rcservis@seznam.cz. Uveďte prosím vybraný kurz, své jméno a telefonní číslo. Den před kurzem vám zašleme podrobné informace na vámi uvedený email.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.