DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Finále Plzeň: Svět podle Daliborka

Daliborkovi je skoro čtyřicet, žije s matkou, pracuje jako lakýrník a snaží se randit, ale moc mu to nejde. Ve volném čase chodí na koncerty skupiny Ortel, točí amatérské horory, čte Mein Kampf a vybízí ke genocidě, protože nesnáší Romy, Židy, ale také pavouky a zubaře. Nejnovější snímek Víta Klusáka je stylizovaným portrétem českého neonacisty, který nesnáší svůj život, jenže neví, co v něm změnit. Film měl premiéru na MFF v Karlových Varech a byl nominován na Českého lva.

Start: 22.4.2018

Čas: 13:00

Vstupenky online

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.