DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Vernisáž výstavy Metamorfózy 2017

Start: 5.10.2017

Čas: 18:00

Vstupenky online

Výstava Metamorfózy – Metamorphs 2017 /Plzeň - Weiden/ je společná výstava Unie výtvarných umělců Plzeň a Hornofalckého uměleckého spolku - Oberpfälzer Kunstverein Weiden.

Ústředním bodem výstavy jsou proměny, a to nejen tématem ale i zpracováním – transformace jednoho materiálu v druhý, rozvíjení vztahu k prostoru a atmosféře v DEPO 2015.

Tento prostor je ojedinělý, tvůrčí, industriální a naplno koresponduje s uměleckým pojetím této výstavy, jsou zastoupeny všechny výtvarné formy /sochy, malba, grafika, kresba, fotografie, textilní tvorba, konceptuální instalace/.

Na výstavě můžete vidět jak klasické zpracování, tak i odvážnější řešení. Vystavuje zde přes 40 umělců z Čech a Německa. Spolupráce těchto dvou spolků trvá již několik let, ale poprvé společně vystavují v prostorách DEPO 2015.

V rámci této výstavy také proběhne fashion workshop 6. října v 16 hodin a dále v rámci Treffpunktu /Bavorských dnů v Plzni/ 21. října 17 - 19 hodin se bude konat autorské čtení a přímo autory komentovaná prohlídka.

Vernisáž ve čtvrtek 5. října 2017 v 18 hodin za doprovodu Jazz Velvet Plzeň.

Výstava potrvá do 25. října 2017.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.