DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výroba razítek a tisk na látku

Pokud rádi šijete a chtěli byste si vyrobit vlastní metráž, přijďte na kurz do grafické dílny. Pomocí linorytových razítek budeme tisknout na látku ze směsi bavlny a lnu. 

Start: 14.4.2018

Čas: 10:00

Vstupenky online

Vyrobte si originální základ na výrobu plátěné tašky, penálu nebo kapsáře pro děti. Z kurzu si odnesete nejen vlastní metráž s potiskem, ale i razítko, abyste si látku mohli potisknout i doma. Obojí je zahrnuto v ceně kurzu.

Lektor: Bára Procházková

Čas: 10:00 - 14:00

Kurz je vhodný i pro rodiče s dětmi. Uvedená cena platí pro jednoho dospělého účastníka, nebo jedno dítě s rodiči/em.

Předprodej kurzu bude ukončen v 18:00 v den předcházející konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 775 382 838.

Výstavy

Ondřej byl účastníkem 1. ročníku street art festivalu WALLZ. Nyní se v DEPO2015 představuje na samostatné výstavě. V jeho originálním stylu nejen malby, ale také plastiky můžeme vnímat vlivy komiksu, světa superhrdinů, pop-artu či naivního umění.

Více o výstavě ZDE.

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Více informací ZDE.

Promítání snímku Tobruk (2008) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň.

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Promítání snímku Anthropoid (2016) je součástí programu Slavnosti svobody Plzeň. 

Více informací ZDE.

Vstupenky zakoupíte ZDE.

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května! Představí se tu více než 50 českých a slovenských designérů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Více info ZDE.

Přeneste se na chvíli do Japonska a vytvořte si svůj vlastní kaligrafický list! 

Více informací ZDE.