DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výstavy

Interaktivní expozice pro děti a rodiče se věnuje složkám integrovaného záchranného systému a situacím, ve kterých se může každý z nás stát hrdinou a zachránit lidský život. 

Zážitková výstava Já, Hrdina je zaměřená na nejmladší diváky, které hravým způsobem seznamuje s tím, jak se chovat v krizových situacích.

Děti se na motorce a na kole zapojí do provozu na uměle vybudovaném dopravním hřišti se silnicí, domy a zaparkovanými maketami policejního auta, hasičské cisterny a sanitky, když v tom se stane nehoda. Co by děti měly v takové situaci udělat? Během společné hry se to naučí.

Díky spolupráci s jednotlivými složkami integrovaného záchranného systému vznikne doprovodný program pro širokou veřejnost. Ta má totiž často o fungování složek IZS jen velmi povrchní informace. Na přednáškách vystoupí hasiči, policisté, lékaři zachraňující životy ve vrtulníku a povypráví o svých zážitcích, dorazí také zástupci BESIP.

Připraveny jsou také ukázky hašení požáru, vyprošťování z vraku, první pomoci a dalších aktivit IZS. Součástí programu budou také lektorské programy pro školy nejen Plzeňského kraje. 

Výstava je určena především pro děti od 4 do 12 let.

Děti do 10 let mohou navštívit výstavu pouze v doprovodu rodičů.

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 13:00 - 18:00
Sobota - Neděle 10:00 -18:00
 

Doprovodný program pro děti i dospělé:

30. 9. od 17:00 | ZÁCHRANKA: Legendy a mýty vs. realita

26. 10. od 15:00 | Prevence požárů a chování při požáru

2. 11. od 11:00 do 17:00 | Odpoledne s Městskou policií

9. 11. od 15:00 | Tísňové volání nejen u dopravní nehody

1. 12. od 15:00 | Advent a jeho rizika

Na všechny akce v rámci doprovodného programu k výstavě je vstup zdarma.

Lektorský program pro školy

Partneři:

Sladovna Písek, o.p.s., Detské muzeum Bratislava, BESIP, Hasičský záchranný sbor České republiky, Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, Policie České republiky, Městská policie Plzeň, Fakulta zdravotnických studií, Západočeské univerzity v Plzni, Svět záchranářů, Asociace Záchranný ​kruh, Plzeňské městské dopravní podniky, Divadlo J. K. Tyla

Vstupné

 • dospělí 90 Kč
 • děti, senioři, ZTP 60 Kč
 • rodinné vstupné 200 Kč
 • děti do 3 let mají vstup zdarma

Vstupenky zakoupíte v předprodeji na Plzenskavstupenka.

S Plzeňskou kartou sleva 20 % na vstupné. Sleva se nevztahuje na Lektorské programy.

Putovní výstava velkoformátových portrétních fotografií vypráví příběh dvanácti žen různého věku s rakovinou prsu.

Autorem projektu je fotograf Vladimír Kožíšek, který ho realizuje pod hlavičkou neziskové organizace Mamma HELP. Cílem projektu je zprostředkovat veřejnosti intenzivní vizuální zážitek, změnit pohled na tuto nemoc a na lidi s touto diagnózou.

V rámci vernisáže výstavy, která se koná 1. října od 18 hodin, vystoupí Přelet M.S.

Sledujte facebookovou stránku projektu.

www.vystavatvarivtvar.cz

Každý z nás v sobě nosí ono nepoznané a hluboce v sobě ukryté…jsou to naše emoce, pocity z nichž vyvěrají nálady a to jak se stavíme k světu.  Abstraktní obrazy zprostředkovávají dialog mezi člověkem a jeho nitrem..skrze prožité při pozorování díla se otevírá ono nekonvenční vnímání s hlubším významem než je běžný pohled na svět. Díky rozšířenému poznání dáváme prostor tomu, co nás nevědomě utváří a tím se dostáváme do synergie.

Výstavu abstraktních maleb Petra Jáchyma můžete vidět v prostoru kavárny od 9. října do 3. listopadu 2019.

Vstupné

Vstup zdarma

Co je sexting, happy slapping, kybergrooming, kyberstalking. Výstava a seminář o tom, co děti na virtuálním světě tak láká, a jak využívat výhody kybersvěta a zároveň se vyhnout rizikům.

Výstava se koná od 17. 10. do 10. 11.

Divadelní představení se seminářem (celkem 2 hodiny): 20. 10., 27. 10., 3. 11., 10. 11. 2019, vždy v 10:00 a v 15:00 hodin, nutná rezervace na gregorova@plzen.eu

Vstupné

Vstup na akci je zdarma.

Akce je součástí doprovodného programu k výstavě Já, hrdina. Více informací o výstavě se dozvíte zde.

Úspěšná výstava, která byla v roce 2018 představena v Národním technickém muzeu, putuje i do Plzně!

Výstava mapuje fenomén jízdních kol značky Favorit. Od 50. do 90. let se v rokycanském závodě vyráběla kola určená běžným cyklistům i speciální závodní kola pro sportovce všech cyklistických disciplín. Výstava představuje více jak desítku kol, jak oblíbených, ale i nedostatkových, běžných modelů, tak i závodní speciály. Výstavu doplňují i panely představující dramatický příběh závodníka Róberta Hutyra.

V pátek 15. listopadu od 17:00 hodin doplní výstavu komentovaná prohlídka vedená jejím autorem Janem Králíkem.

Výstava je součástí akce Plzeň Design Week.

Vstupné

Vstup zdarma

Společnost Fatra se nejvíce proslavila ve spojení se jménem designérky Libuše Niklové. Ta vstoupila do dějin české hračky v polovině padesátých let, v době nezadržitelné invaze plastických hmot, kdy se stále více začaly hlásit o slovo právě hračkářské výrobky. V šedesátých letech designéři v zahraničí již navrhovali i plastový nafukovací nábytek, a tak bylo logické, že této nové perspektivě neodolala ani návrhářka. Začínala s dětskými křesílky, brzy jim však dala formu pískacích zvířat s pohyblivýma očima a ta tak plnila funkci hračky i sedačky. Tento její patentovaný vynález dal vzniknout neobyčejně populární kolekci zahrnující například Prasátko, Buvola, Slona nebo Žirafu.

Výstava Fatra – příběh hraček provede návštěvníka vývojem návrhů Libuše Niklové, které zpracovala pro společnost Fatra, významného světového zpracovatele plastů, který si svou pozici udržel dodnes.

Výstava je součástí akce Plzeň Design Week.

Vstupné

Vstup na výstavu je zdarma.

více o jednotlivých ateliérech v sekci Vystavovatelé

fotografie Radka Kodery z roku 1989

"Vystavené fotografie vznikaly v listopadu a v prosinci 1989 v ulicích a na náměstích města Plzně. Pořídil jsem tehdy jako amatérský fotograf asi 200 záběrů nikoli na něčí objednávku či pro tiskové účely, ale jen z vlastní potřeby a chuti fotografovat. Kvalita snímků je limitována tehdy mně dostupnou amatérskou technikou (fotoaparát Praktica MTL5B, objektivy Pentacor či Practikar 50, 28, 200 mm) i fotografickým materiálem (filmy Orwopan 22 DIN, 27 DIN, Fomapan 21 DIN, Свема 65 ГОСТ). Generální stávku 27. 11. 1989 jsem na náměstí Republiky fotografoval ze štaflí, které jsem si přinesl z domova…"

Takto uvádí fotograf Radovan Kodera fotografie, které připomenou 30 let od svého vzniku dění v plzeňských ulicích v době sametové revoluce.

Výstava je součástí akce Plzeň Design Week.

Národní cena za studentský design 2019 a Nový (z)boží! opět v Plzni.

V loňském roce se poprvé v rámci Plzeň Design Weeku představila v Plzni mezinárodní soutěž studentského designu. Jde o naši nejstarší designérskou soutěž vůbec. Zrodila se před 29 lety v Design centru ČR, kdy studenti soutěžili společně s designérskými profesionály v soutěži o Národní cenu za design.

V loňském roce se spoluvyhlašovatelem a spoluorganizátorem soutěže o Národní cenu za studentský design 2019 vedle Design Cabinetu CZ stala plzeňská nadace SUTNAR – NADACE RADOSLAVA A ELAINE SUTNAROVÝCH a plzeňské DEPO2015. Spolupráce těchto tří subjektů pokračuje i v tomto roce, a tak v září zasedala v nadaci SUTNAR mezinárodní porota soutěže, aby posoudila 107 nominovaných prací, které vybraly národní pedagogické poroty z přihlášených 183 prací 192 autorů. Soutěž je velmi náročná, protože je anonymní a práce hodnotí tři na sobě nezávislé odborné poroty.

Během Design Weeku se v DEPO2015 představí od 11. 11. – 20. 11. 2019 nejen výstava Nový (z)boží!, což jsou mezinárodní porotou oceněné a vybrané nominované práce letošního ročníku, ale proběhne zde 14. 11. 2019 také slavnostní vyhlášení výsledků roční soutěže, na které se sjedou studenti a pedagogové z celé republiky. Výstava se poté představí v Praze v atriu Fakulty architektury ČVUT.

A protože letos se soutěží v oborech produktového designu (porcelán, sklo, oděv, obuv, šperk, nábytek, svítidla, bytové textilie, hračky předměty pro zvířata aj.) a designu průmyslového (dopravní prostředky, stroje, přístroje, zdravotnická zařízení aj.), bude na co se dívat!

Vybrané práce mohou získat ocenění a značku Národní ceny za studentský design*GRAND, Národní ceny za studentský design*JUNIOR, Excelentní studentský design a Dobrý studentský design. Zvláštní odborné ceny udělují rektoři a děkani univerzit, ředitelé muzeí, šéfové významných firem a designérských studií. Mezi oceněné studenty se rozděluje přes 100 000 Kč, věcné ceny firem s excelentním domácím a zahraničním designem, zahraniční a domácí stáže, vouchery do knihoven materiálů, odborná literatura a časopisyK soutěži se vydává česko-anglický katalog zachycující všechny přihlášené práce.

studentskydesign.cz.
designcabinet.cz

Třicáté výročí sametové revoluce oslavíme v DEPO2015 zahájením dvou výstav.

Výstava Ženy v disentu představuje 21 žen, které se nebály postavit normalizační moci v 70. a 80. letech. Svým zapojením do boje proti totalitě chtěly spoluvytvářet lepší podmínky pro život svůj i svých dětí. Výstava se váže ke knize rozhovorů Bytová revolta: Jak ženy dělaly disent, která vyšla na podzim 2017 ku příležitosti 40. výročí Charty 77 ve spolupráci Sociologického ústavu AV ČR a nakladatelství Academia.

Výstava i kniha chtějí připomenout, jakým způsobem tyto ženy fungovaly v prostředí Charty 77 i mimo něj, v kulturním undergroundu, ve velkých městech i na venkově. Zároveň představuje ženy ukotvené v různých proudech Charty 77 – v proudu filozofickém, křesťanském, reformně komunistickém a v undergroundu.

Projekt Banáni, původně založený v roce 2005 sdružením PROTEBE live ve spolupráci se SUPŠ Karlovy Vary, vznikl s cílem seznámit studenty s historickými fakty souvisejícími s událostmi 17. listopadu a rozvíjet jejich tvůrčí dovednosti. Studenti mají možnost se skrze tvorbu plakátu a jiných vizuálních médií vyjádřit k jim blízkým politickým, historickým a společenským otázkám a donutit tak sami sebe i širokou veřejnost k zamyšlení se nad vlastní rolí občana a svém místě ve veřejném dění. Letošního ročníku se účastní studenti tří škol: KERAMKA / Karlovy Vary  –  NERUDOVKA / Plzeň – HELLICHOVKA  / Praha.

Obě výstavy zahájíme 19. listopadu od 18:00 hodin. Na vernisáže naváže diskuze s disidentkou Ivankou Lefeuvre.

Sledujte novinky k akci na facebooku!

Výstava k životnímu jubileu legendárního plzeňského grafika, malíře a ilustrátora Josefa Ladislava Jíchy představí jeho tvorbu pro děti, charitu, zdravotní výchovu i plzeňský festival Finále.

K vidění budou plakáty, modrotisky i umělcovy básně.

Vernisáž výstavy se uskuteční v sobotu 30. listopadu od 15:00 hodin.

Akce

Během odpoledního programu vás městská policie seznámí  s prací psovodů, podíváte se na odchytové vozidlo na zvířata a vyzkoušíte si třeba i jízdu na segway. Nebudou chybět ani soutěže pro děti a prezentace Městské policie.

Program

 • 13:00   ukázka psovodů
 • 14:00   prezentace práce městské policie
 • ostatní body programu budou na místě po celou dobu konání akce

Vstupné

Vstup na akci je zdarma.

Akce je součástí doprovodného programu k výstavě Já, hrdina. Více informací o výstavě se dozvíte zde.

Sledujte aktuální informace na facebooku!

Koncert metalové kapely Dymytry v rámci turné k nové desce Revolter.

Vstupné

Vstupenky na koncert zakoupíte v předprodeji za 450 Kč na www.ticketstream.cz

Děti do 10 let (včetně) mají vstup zdarma.
ZTP/P má vstup zdarma, doprovod platí na místě 190,- Kč.
Slevy ZTP, TP ani jiné nejsou poskytovány.

Sledujte událost na facebooku!

Srdečně Vás zveme na charitativní bazárek Skříně PRASKAJÍ v Plzni. Svým nákupem podpoříte organizaci MAMINY S RAKOVINOU, která pomáhá maminkám s onkologickým onemocněním zajistit chod domácnosti s dětmi během i po nemoci a podporuje je na cestě ke zdraví v nelehké životní situaci.

Sledujte novinky na facebooku!

Scénické čtení z netradičních textů bývalých disidentů a zároveň významných porevolučních hybatelů politické i společenské scény. Inscenace je připomínkou doby, která nás obklopovala, ale také revoluční součinnosti studentů a herců. Hlavní postava: Ferdinand Vaněk.

Pořádá: Plzeňský kraj, Divadlo J. K. Tyla, DEPO 2015

Úprava a režie: Josef Kačmarčík

Úprava a dramaturgie: Zdeněk Janál

Produkce: Apolena Veldová

Účinkují: Libor Stach, Michal Štěrba, Vladimír Pokorný, Marek Mikulášek, Jana Ondrušková, Andrea Mohylová

Texty od autorů Pavla Kohouta, Pavla Landovského, Jiřího Dientsbiera a Václava Havla

Vstupné

Vstup na akci je zdarma. Svá místa si můžete rezervovat na www.plzenskavstupenka.cz.

Co je moje autenticita a co jsou naučené vzorce a zvyky? Jak v tom všem, co dennodenně musím zvládnout nebo co se ode mě očekává, poznat a žít svůj autentický příběh? Autenticita není samozřejmost. Autentickým se člověk (znovu) stává díky tomu, jak se osvobozuje od zaběhnutých konvencí a poznává, co skutečně chce. A každý krok na této cestě se počítá. Pojďte jeden udělat.

Druhý ročník největšího regionálního setkání inovátorů v západočeské metropoli představí technologie z oblasti umělé inteligence, dronů, řešení pro chytrá města, průmyslové inovace regionálních firem a výsledky výzkumu z univerzitního prostředí.

Vstupné

Vstup na akci je zdarma.

Pozvěte své přátele na facebooku!

Film bez střihu. Paradox, který se protiví samotnému principu filmového umění, ale který je v historii kinematografie přítomný od samého jeho počátku. Alfred Hitchcock kdysi o svém filmu Provaz (1948) řekl: "Filmy musí mít střih. Provaz byl odpustitelný experiment." Snímky jako právě Provaz (1948), Ruská archa (2002) anebo Birdman (2014) ukazují, že tento experimentální přístup láká v průběhu dekád i velká režisérská jména. Absence střihu může sloužit nejen jako možnost předvést své režijní umění, ale i jako nezaměnitelný výrazový prostředek. Jedním z nejnovějších přírůstků do tohoto podžánru je německý thriller Victoria (2015), který v jednom jediném záběru provádí diváka pulzujícím nočním Berlínem.

Snímek VICTORIA uvádíme v rámci pravidelného Filmového klubu DEPO2015. Přijďte objevit i další klenoty světové kinematografie!

Režie: Sebastian Schipper, Německo, 2015, 140 min

ČSFD: 72%

Vstupné

Vstupenky zakoupíte za 90 Kč na místě i v předprodeji na Plzenskavstupenka a GoOut.

Sledujte událost na facebooku!

Count down před Plzeň Design Week 2019 jde do finále. Už jen pár dní... Ve spolupráci s klubem MōōVEMENT pro vás chystáme čtyři tematické večery - každý čtvrtek od 21:00.

Na posledním warm upu se můžete podívat na dokument režisérky Sue Williams o pozadí našeho elektro designového světa.

Zemřít pro design / dokumentární film
Výroba notebooků, mobilů a elektroniky vůbec je toxická. Zaměstnanci kvůli agresivním chemikáliím umírají na nové druhy rakoviny, mají postižené děti. Výrobci to vědí. Maří soudní procesy a tutlají informace už 30 let.

Vstupné

Vstupné je zdarma

Radši něco lehčího? Warm up začínáme už v říjnu:
17.10. Koncert L’Âge d’Or
24.10. Workshop s Knedlo zelo wear
31.10. OMG - workshop tvorby elektronické hudby

Sledujte novinky na facebooku!

Tradiční mezinárodní filmový festival pro děti a mládež se v DEPO2015 uskuteční od 8. do 14. listopadu 2019. Zve nejen nejmenší diváky, ale i jejich doprovod, studenty a další návštěvníky k bohatým filmovým zážitkům. Dvanáctý festivalový ročník nabídne světové premiéry snímků, které v kinech nebyly dosud uvedeny, významné osobnosti českého a zahraničního filmu, Matyáše Valentu v roli moderátora, a nově i člena organizačního týmu, a samozřejmě bohatý doprovodný program. Neváhejte přijít, letos je skutečně z čeho vybírat! 

Tipy na filmové projekce a oblíbené doprovodné akce naleznete na webových stránkách www.juniorfest.cz a na facebooku.

Vstupné

Jednotlivé vstupné činí 70 Kč. 

Dokázali byste správně postupovat při tísňovém volání u dopravní nehody? Vaše znalosti si rozšíříte na přednášce operačního důstojníka HZS Plzeňského kraje Bc. Oldřicha Dobrého. Nebude chybět ani praktická ukázka vyproštění osoby z havarovaného vozu a na nádvoří si během odpoledne budete moci prohlédnout také hasící techniku.

Program

 • 14:00 - 17:00 | ukázka hasící techniky na nádvoří
 • 15:00 | ukázka vyproštění osoby z havarovaného vozu
 • 15:45 | přednáška (cca 45 min)

Vstupné

Vstup na akci je zdarma.

Akce je součástí doprovodného programu k výstavě Já, hrdina. Více informací o výstavě se dozvíte zde.

Sledujte aktuální informace na facebooku!

Opuštěné východoněmecké trabanty v pražských ulicích, jak je tam nechali jejich majitelé hledající ochranu na západoněmecké ambasádě – jeden ze symbolů rozpadajícího se socialistického bloku. A 9. listopad 1989, kdy padla Berlínská zeď. SZS připomíná konec světa rozděleného na totalitní socialistický východ a svobodný západ netradičně. U příležitosti pádu Berlínské zdi a rovněž 55. výročí zahájení výroby nejznámějšího modelu trabanta T601 vydává společně s veřejností sborník prozaických a básnických textů na téma Trabant.

Sborník slavnostně pokřtí 9. listopadu, v den výročí pádu Zdi, v DEPO2015 cestovatel Dan Přibáň. Přítomni budou autoři textů zařazených do sborníku a představitelé AMK Trabant Plzeň, který se na realizaci této akce podílí. Členové AMK Trabant Plzeň přijedou i se svými veterány a legendární auta si budou moci zájemci prohlédnout přímo ve vnitřních i vnějších prostorách DEPO 2015. Křest bude sám o sobě atraktivní kulturní akcí, která vznikla ve spolupráci se dvěma základními uměleckými školami v Plzni. Součástí křtu bude výstava dětských výtvarných prací na téma ´trabant´, které jsou dílem žáků ZUŠ Jagellonská Plzeň. A s hudebním programem vystoupí Plzeňský dětský sbor ZUŠ B. Smetany, v jehož podání poprvé zazní i píseň napsaná přímo pro tuto příležitost.

Sledujte novinky na facebooku!

Čtvrtý ročník Plzeň Design Weeku bude v retro stylu. Slavíme 30 let od sametové revoluce, a tak si připomeneme ikony a fenomény designu z dob před i po revoluci. A jak je na tom design dnes? Na prodejní přehlídku dorazí na 40 současných značek, díky kterým s přehledem a stylově vyřešíte Vánoce.

Program

MOOVEMENT WARM UP PARTIES

L’Age D’Or / koncert elektronického dua z Francie
čt 17.10. ve 21:00 / vstupné zdarma / FB

Knedlo zelo wear / workshop sítotisku
čt 24.10. / 21:00 / vstupné zdarma / FB

Oh My Gear / workshop tvorby elektronické hudby
čt 31.10. / 21:00 / vstupné zdarma / FB

Zemřít pro design (2016) / promítání dokumentu
čt 7.11. / 21:00 / vstupné zdarma / FB

VÝSTAVY

Fatra – příběh hraček
11. – 17.11. / Bistro&Café DEPO / více

Fenomén Favorit
11. – 17.11. / ateliérová ulička / více

Fenomén Favorit s autorem výstavy Janem Králíkem
komentovaná prohlídka
15.11. v 17:00 / ateliérová ulička / více

Nový (z)boží
Národní cena za studentský design 2019, Ilustrace a design na Sutnarce
11. – 20.11. / tržnice / více

Ilustrace a design na Sutnarce
11. – 20.11. / tržnice / více o jednotlivých ateliérech v sekci Vystavovatelé

Plzeň 11/89
fotografie Radka Kodery z roku 1989
11. – 20.11. / truhlárna / více

PŘEDNÁŠKY, PREZENTACE, PROHLÍDKY

Módní návrhářka Josefina Bakošová o své tvorbě
11.11. v 19:00 / kavárna / více

Kuba & Pilař architekti o návrhu nové Západočeské galerie - ZRUŠENO
12.11. v 19:00 / kavárna / vstup zdarma / více

Pecha Kucha Night Plzeň vol. 30
13.11. ve 20:20 / FDU LS ZČU / více FB

V. Cinádr, L. Houška: Vizuální smog v Plzni – reklama v proměnách času
komentovaná procházka městem
14.11. v 17:00 / sraz: fontána před OC Plaza (Radčická 2, Plzeň) / více FB

Slavnostní vyhlášení Národní ceny za studentský design
14.11. v 17:00 / klempírna / pouze pro zvané / více

Design a svoboda
diskuze módní návrhářky Liběna Rochové, teoretika designu Jiřího Huláka a sochaře Pavla Karouse
15.11. v 18:15 / kavárna / více

Fotojatka
prezentace tvůrčí fotografie
16.11. od 18:00 do 20:00 / kavárna / více

WORKSHOPY

Odekoruj si sám s Nalejto
workshop dekorace porcelánu
11.11. v 10:00 nebo 15:00 (2,5h) / kontejnerová terasa / více / poplatek 800,- / vstupenky

Julian Vogel – Peace Wall
workshop pro veřejnost – tvorba zdi míru
12.11. – 16.11. od 10:00 do 17:00 / Fresh Air Gallery / více / zdarma

Glass Atelier Z 
ukázky sklářského řemesla
16.11. od 11:00 do 20:00 / foyer / více / zdarma

Kokedamí workshop
16.11. v 11:00, 12:00, 13:00, 17:00, nebo 18:00 (1 h) / kontejnerová terasa / více / poplatek 500,- / vstupenky

Reformát – výroba diáře
16.11. ve 14:00 (2,5 h) / kontejnerová terasa / více / poplatek 250,- / vstupenky

Usměvavé krasopsaní
16.11. ve 13:00 (1,5 h) / zasedačka / více / poplatek 490,- / vstupenky

Můj vysněný domov s Petrem Šlejmarem
16.11. od 15:00 do 18:00 / zasedačka / více / zdarma / nutná registrace na info@plzendesign.cz

BENDOX POP-UP

Bendox – artové knihkupectví z Centra pro současné umění DOX
11. – 16.11 / tržnice / více

Z pokoje do pokoje – čítárna knihkupectví Bendox
11. – 16.11. / tržnice více

Ester&Josefina – autorské čtení knih Terapie sdílením Live vol. 1 a vol. 2
11.11. v 17:00 / čítárna knihkupectví Bendox / více

KONCERT

WWW
15.11. ve 20:00 / klempírna / vstupné 150,- GoOut / 200,- na místě / více / FB / vstupenky

PRO DĚTI

FB

Dětská expozice / herní koutek Fatra
11.-16.11. / ateliér / více

Výtvarný workshop s ilustrátorkou knihy Nejprv práce, potom zábava Olgou Yakubovskayou
pro děti 4-10 let
13.11. v 17:00 / čítárna knihkupectví Bendox / více

Ekokom retro dílna
workshop pro děti od 4 let
15.11. od 17:00 do 20:00
16.11: od 10:00 do 20:00
dětský koutek / více FB

Literárně výtvarný workshop s autorkou knihy ABCZ aneb H jako Havel Denisou Šedivou
workshop pro děti od 6 do 10 let a jejich dospělé doprovody
16.11. v 15:00 / čítárna knihkupectví Bendox / více

NAKOPNI SVOJI ZNAČKU

vzdělávací program pro mladé značky
13.11. od 9:00 do 18:30 / coworking / více / FB / vstupenky

PRODEJNÍ PŘEHLÍDKA V AUTOBUSOVÉ HALE

více o jednotlivých vystavovatelích v sekci Vystavovatelé

Slavnostní zahájení
15.11. v 18:00 / autobusová hala

Prodejní přehlídka
15.11. od 17:00 do 20:00
16.11. od 10:00 do 20:00
jednorázové víkendové vstupné (59,-)

Happy hours na prodejní přehlídce
16.11. od 17:00 do 19:00 / autobusová hala

Módní přehlídky v rámci prodejní expozice
16.11. / autobusová hala

Další informace naleznete na Plzendesign.cz

Sledujte novinky na facebooku!

Plzeň Design Week 2019 myslí v týdnu od 11. do 17. listopadu i na ty nejmenší.

Díky hlídanému dětskému koutku s legendárními nafukovacími hračkami Fatra - Plasty pro život od Libuše Niklové si můžete užít program festivalu, zatímco se vaše děti baví.

Na workshopech zase děti rozvinou svůj vztah k literatuře, kreativní tvorbě i designu. 

Recyklační dílna - Plzeň Design Week od Ekokom zabaví děti během víkendové prodejní přehlídky, na které si můžete prohlédnout přes 50 značek s módou, porcelánem, papírnickými produkty, šperky a dalším.

Více informací o programu pro děti najdete na http://plzendesign.cz/2019-program/

Aktuální informace k k dětskému programu Plzeň design weeku najdete na facebooku.

Již 30. setkání plné inspirarce pro začínající i zkušené podnikatele, startupisty a studenty. Tentokrát v angličtině s Georgem Deriso, podnikatelem, konzultantem a profesorem na univerzitě v Coloradu (USA). Ten se podělí o své podnikatelské i profesní zkušenosti z nadnárodních gigantů jako Apple, AT&T či Gartner Group.

Jak vypadalo město v dobách, kdy jedinou možností, jak zaujmout kolemjdoucího, byl štít nad obchodem? A jak se obchody prezentují v době, kdy mají takřka neomezené možnosti?

Václav Cinádr a Lukáš Houška z projektu Vizuální smog v Plzni se v rámci Plzeň Design Week 2019 vypraví za historií plzeňské reklamy, obchodů a souvisejících zajímavostí. Přidejte se!

Sraz: fontána před OC Plaza (Radčická 2, Plzeň)
Průvodci: Václav Cinádr, Lukáš Houška

Akce je součástí festivalu Plzeň Design Week. Více informací a program naleznete ZDE nebo na plzendesign.cz

Sledujte novinky na facebooku!

Precizně podaná směsice hiphopu, industriálu, elektroniky a volné skladby s jedinečnými texty Lubomíra Typlta a Ondřeje Sifona Anděry rozezní Klempírnu DEPO2015 během čtvrtého ročníku festivalu designu Plzeň Design Week.

Vstupné

Vstupenky za 150 - 200 Kč zakoupíte v předprodeji na GoOut.net

Pro více informací sledujte událost na facebooku.

Co Vás čeká? Budeme vyrábět, hrát si a trošku i zavzpomínáme.Materiály jsou všude kolem nás nebo nám dávno leží doma a čekají na to, až se z nich stane kus umění nebo třeba nová hračka. V návaznosti na 30. výročí od sametové revoluce chceme dětem připomenout s jakými hračkami si děti v tehdejší době hrály.

V recyklační dílně si budou moci zkusit vyrobit retro hru Logic. Mimo to si zkusí vyrobit domeček pro panenky z obalu od pracích prostředků, oblíbená zvířátka z obalů od vajec, nebo dopravní prostředky z ruliček od toaletního papíru, hudební nástroje. Nově letos budou i tašky z triček nebo náhrdelníky z již nenošeného textilu.

Připravený bude i koutek na hraní.

Abyste si mohli v klidu projít výstavu Plzeň Design Week, nabízíme Vám možnost hlídání dětí od 3 let.

Dílna bude otevřená v pátek 15. 11. v 16:00-20:00 a v sobotu 16. 11. v 10:00-20:00

Vstup do dílny je zdarma!

Kompletní program naleznete na www.plzendesign.cz

Sledujte novinky na facebooku!

Úspěšná výstava, která byla v roce 2018 představena v Národním technickém muzeu, putuje i do Plzně!

Výstava mapuje fenomén jízdních kol značky Favorit. Od 50. do 90. let se v rokycanském závodě vyráběla kola určená běžným cyklistům i speciální závodní kola pro sportovce všech cyklistických disciplín. Výstava představuje více jak desítku kol, jak oblíbených, ale i nedostatkových, běžných modelů, tak i závodní speciály. Výstavu doplňují i panely představující dramatický příběh závodníka Róberta Hutyra.

Výstava je přístupná od pondělí 11.11. od 14:00 dále pak po celý týden až do neděle 17.11. V pátek 15. listopadu od 17:00 hodin doplní výstavu komentovaná prohlídka vedená jejím autorem Janem Králíkem.

PhDr. Jan Králík (1954)

Jan Králík pracoval devět let ve Světě motorů, od roku 1985 působí jako publicista ve svobodném povolání. Je autorem více než čtyřiceti publikací věnovaných historii motorismu a jízdního kola. V červnu organizoval 30. Mezinárodní konferenci o historii kola ICHC, v Národním technickém muzeu připravil výstavu Fenomén Favorit, která po roce a půl skončila letos v létě.

Putovní přehlídka krátkých filmů z Česka a Německa slaví svůj už desátý ročník. Při té příležitosti můžete vidět šest vybraných krátkých filmů, které ve svém žánru zazářily - přijďte objevit kouzlo "kraťasů"!

Program:

 • Pouštět draka (Drachensteigen), animovaný CZ/SK/PL 2019, R: Martin Smatana
 • Ascona, dokumentární DE 2019, R: Julius Dommer   
 • Sto dvacet osm tisíc (Einhundertachtundzwanzigtausend), hraný CZ 2018, R: Ondřej Erban
 • Biotop, dokumentární DE 2019, R: Paul Scholten 
 • Spolu sami (Apart), animovaný dokumentární CZ 2018, R: Diana Cam Van Nguyen
 • Babylon, hraný DE 2019, R: Sebastian Stern

Všechny filmy jsou v českém znění nebo s českými titulky.

Sledujte událost na facebooku!

Vstupné

Vstupenky zakoupíte za 90 Kč v předprodeji na plzenskavstupenka.cz nebo zde přes formulář GoOut.

Máte syna?

Tápete někdy, co kluci potřebují?

Je pro vás těžké snášet klučičí energii?

Je pro vás, díky tomu, náročné si ustát svou ženskost?

Pojďte si povídat o tom, co je podstatou kluků, jaké jsou jejich specifika a potřeby, aby z nich mohli vyrůst ti správní chlapi. A zároveň, jak jim to vše dopřát a zůstat při tom ženou.

Přednáší Kateřina Venzarová, máma tří kluků, žena, trenérka i učitelka a Access Bars Facilitátorka. Ve své praxi propojuji svoje 10 leté zkušenosti mámy kluků, se svými pedagogickými znalostmi a zkušenostmi nejen z běžného školství a sportu, ale i z alternativních směrů.

Vstupné

Kapacita omezena.
Cena v předprodeji  na Plzenskavstupenka.cz 300 Kč, na místě 350 Kč

Pozvěte své přátele na facebooku!

Třicáté výročí sametové revoluce oslavíme v DEPO2015 zahájením dvou výstav a následnou diskuzí. Výstava Ženy v disentu představuje 21 žen, které se nebály postavit normalizační moci v 70. a 80. letech. Výstava studentských plakátů Banáni ukáže smýšlení a názory mladé generace na třicet let starou událost. Na vernisáže naváže diskuze s disidentkou Ivankou Lefeuvre.

Vstupné

Vstup na akci je zdarma.

Spolu s Občanem Kanem (1941) je Casablanca (1942) patrně nejslavnějším dílem hollywoodské kinematografie a vítězem mnoha různých žebříčků o nejlepší film všech dob. A zcela po právu. Casablanca je výsledkem toho nejlepšího, co klasický Hollywood vždy reprezentoval. Je formálně dokonalým dílem hollywoodského studiového systému, nabízí romantický příběh dvou slavných hvězd stříbrného plátna a pod vší tou dokonalou slupkou disponuje silným morálním apelem, který nezestárl ani po téměř 80 letech. Casablanca je zásadní světové dílo, které tvořilo dějiny a dělá film opravdovým filmem.

Snímek CASABLANCA uvádíme v rámci pravidelného Filmového klubu DEPO2015. Přijďte objevit i další klenoty světové kinematografie!

Režie: Michael Curtiz, USA, 1942, 102 min

ČSFD: 84%

Pozvěte své přátele na facebooku!

Vstupné

Vstupenky zakoupíte za 90 Kč na místě i v předprodeji na Plzenskavstupenka nebo zde přes formulář GoOut.

Druhý ročník lindyhopového víkendu na zahnání podzimních bluesových nálad, od pátku do neděle lekce swingu s mezinárodními lektory a večerní párty. Více info na webu www.pilsenswing.eu!

LEKTOŘI:
Lenka & Jirka (CZ)
Lydia & Sebastian (DE)
Marine & Guillaume (FR)
Alča & Jirka (CZ)
Kamila (CZ)

KAPELY:
Pilsner Jazz Band (CZ) & Mayfly's Memory (DE)
The Dixie Hot Licks (CZ)
Simon & Simon (DE)
swing jam session

Vstupné

Registrace a vstupenky na www.pilsenswing.eu

Pozvěte také své přátele na facebooku!

"Ještě žijem, ještě naděje jsou," zpívá Jiří Macháček v singlu Mig 21 s názvem Hyjé!, ke kterému byl čerstvě natočen videoklip. V něm nechybí zábavné záběry z minulosti, pověstná hravost kapely, a především drezura dřevěné židle v podání frontmana Jiřího Macháčka.

"Při drezuře dřevěné židle bylo třeba se zlepšit v práci s bejkovcem. To byla asi největší výzva při natáčení," komentuje Macháček. "Kluci z Migu zrajou jakou víno. Stačilo jen zachytit jejich skutečný šarm," glosuje natáčení režisérka Kamila Vondrová.

Autorem hravé písně s pozitivním poselstvím a nádechem italského spaghetti westernu je kytarista Mig 21 Tomáš Polák, spolu s ním se produkce ujal Tomáš Konůpka ze skupiny Mydy Rabycad. Text je jako vždy dílem Jiřího Macháčka. "Náladou i kytarovým riffem jde svým způsobem o poctu Ennio Morriconemu a filmům, které režíroval Sergio Leone. Písnička připomíná westerny, které máme všichni rádi," osvětluje Polák pozadí jejího vzniku.

Skladba Hyjé!, která posluchače svou atmosférou přenese na Divoký západ, zároveň slouží jako předzvěst chystaného alba, na kterém kapela aktuálně pracuje, a pozvánka na chystané podzimní turné, jehož vrcholem bude tradiční trojkoncert v pražském Lucerna Music Baru. Na Hyjé! Tour kapela představí nejen nový singl Hyjé!, ale zároveň během téměř dvouhodinových show odehraje všechny své největší hity, včetně oné písně, kdy vzduchem lítají kalhotky.

Podívejte se na nový videoklip k singlu Hyjé!

19.00   otevření sálu pro veřejnost
20.30   začátek koncertu
 
Pozvěte na koncert také své přátele na facebooku!

Vstupné

Vstupenky v předprodeji za 380 Kč na plzenskavstupenka.cz nebo zde přes formulář GoOut.

Na místě koupíte vstupenky za 450 Kč.

Filmový večer, během kterého promítneme dva oceňované krátké filmy. Po projekci bude následovat  panelová diskuze s odborníky na téma paliativní péče v České republice.

Dobrá smrt

Musela se dívat, jak její matka umírá na tehdy nediagnostikovatelnou svalovou dystrofii. I tělo dvaasedmdesátileté Janette ochabuje, nemoc rychle postupuje. Rozhodla se, že na rozdíl od matky ze světa odejde důstojně. Ovšem Velká Británie jí legální možnost „dobré smrti“ nenabízí. Pro eutanazii si musí dojet do Švýcarska. S vnitřním klidem organizuje svůj odchod, zatímco Janettini blízcí prožívají emocionální bouři – především její syn, který rovněž trpí dystrofií. Vztahové drama se stupňuje s blížící se smrtí. Režisér Tomáš Krupa využil k vyprávění stylizované prvky hraného filmu, které pocit autenticity ještě umocňují.

R: Tomáš Krupa, 2019

ČSFD 82%

předfilm SPOLU SAMI (r. Diana Cam Van Nguyen)

Krátký film o životě po ztrátě milované osoby zpracovává citlivé téma prostřednictvím hraného i animovaného filmu. Skutečná vyprávění doplněná o animované rekonstrukce bolestných situací nahlíží do myšlenek trojice mladých lidí, kteří jsou předčasně vystaveni problematice smrti.

Celková délka filmu Dobrá smrt s předfilmem Spolu sami je 93 min

Po filmu následuje  moderovaná debata na téma euthanasie a paliativní péče v ČR.

Večer probíhá pod patronací platformy pro alternativní distribuci dokumentárního filmu KineDok www.kinedok.net

KineDok je projektem Institutu dokumentárního filmu

Nezapomeňte pozvat své přátele na facebooku!

Vstupné

Vstup 90 Kč, vstupenky zakoupíte v předprodeji na plzenskavstupenka.cz nebo zde přes formulář GoOut.

Vědět co chci, je dobré. Umět to realizovat je ještě lepší. Na tomto ukázkovém workshopu se podíváme na to, jak své sny převést na realizovatelné kroky a zvýšit tak pocit naplnění v životě.

33 000 km a 5 měsíců dlouhá procházka se psem po 19 státech Euroasijského kontinentu. Slávek a fenka Corey vyrazili stopem do Japonska. Ve Vladivostoku je nepustili na trajekt, tak skončili ve Střední Asii. Vznikl z toho příběh, kde nebudete věřit, co všechno se může pokazit.

Kdy stále může v Rusku sněžit? Co se jí v Kazachstánu? Jak krásné jsou holky v Kyrgyzstánu? Jak blbě se stopuje v Tájikistánu? Jaké vedro může být v Uzbekystánu? Co všechno je divné na Turkmenistánu? Proč nás nepustili do Afghánistánu? Jaký jsou lidi v Íránu? Jak se stopuje se psem v Turecku? Nebo jaké to je půjčit si oslíka a vyrazit s ním na hory?

Přednášející: Slavek Kral - travel blog cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 250 000 km po víc jak 84 zemích světa.

Corey je roční border kolie, jede si svůj vlastní instagram, ikdyž zatím projela jen 27 států světa.

Více info na www.standupy.cz a na v události na facebooku

Vstupné

Vstupenky zakoupíte za 120 Kč v předprodeji na plzenskavstupenka.cz.

Upozorňujeme na změnu otevírací doby DEPO2015! V pátek 29. listopadu zavíráme již v 16:00.

Děkujeme za pochopení.

Workshopy a Kurzy

Na kurzu se seznámíš s tradiční truhlářskou prací se dřevem i jinými materiály na bázi dřeva a vytvoříš si alespoň jeden výrobek z probíraných témat dle vlastního výběru. 

Během prvního týdne se budeme věnovat převážně teorii základních tesařských a truhlářských rámových spojů, jejich ruční výrobě a konstrukcím. Druhý týden je zaměřen na pokročilé truhlářské rámové spoje pro výrobu např. foto rámečku, rámu na zrcadlo či jednoduchého rámu na obraz. V třetím týdnu se budeme zabývat nosnými rámovými konstrukcemi – výrobou žebříkového regálu, police, podstavce nebo stojanu. Poslední týden si vyzkoušíme rámové spoje používané na klasickém nábytku – na podnoži stolu, židle nebo taburetky.

Rozsah kurzu 16 hodin - (4 úterky v řadě 17.00-21.00, od 29.10.2019)
cena kurzu 3750,-
věková kategorie 18-99 let

Lektor - Ing. Stanislav Melka

Co s sebou - potřebuješ jen pohodlný pracovní oděv a pevné boty, vše ostatní obdržíš na místě (malé občerstvení je také součástí) 

VSTUPENKY na kurz k zakoupení ZDE

Dárkový voucher - na pořádané kurzy nabízíme možnost zakoupení dárkového voucheru 

Kokedamky nemusí nutně krášlit jen interiér, tentokrát si vytvoříte vlastní podzimní kokedamu, kterou si budete moct zavěsit na balkón, terasu, nebo k hlavním dveřím. Budete vytvářet kokedamy z vřesů, chryzantém, okrasných zelí, dlužich, zimostrázů a spoustu dalšího. Tak si přijďte umotat svojí podzimní dekoraci!

Vstupné

750 Kč

Sledujte novinky na facebooku!

Kurz je určený všem zájemcům, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu a dozvěděli se, co je to „torzírování”, k čemu slouží „vlčí tlama”, nebo jak se používá „utínka”. 

Jako budoucího kováře tě zasvětím do správného úderu kladivem, ovládneš práci s kleštěmi a odkryji před tebou nejeden fígl tohoto černého řemesla. Z každé hodiny si odneseš vlastnoručně vykované předměty, jako jsou klínky do seker, skoby, hřebíky, podkovičky pro štěstí, či drobnou mříž, dle své fantazie. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, 4 čtvrtky vždy 17-21 (7.-28. listopadu)
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.

Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový voucher

Během tohoto intenzivního kurzu si vyzkoušíš dvě nejvíce používané metody svařování oceli, a to svařování obalenou elektrodou a svařování v ochranné atmosféře tzv. céóčko.

Kurz vedeme v přátelském duchu v malých skupinkách s individuálním přístupem. Praktickou část prokládáme teorií oboru, upozorněním na bezpečnost práce a požární ochranu. Dále společně probereme správné použití úhlové brusky a broušení až k dokonale hladkému povrchu a samozřejmě se dozvíš vše o následných antikorozních úpravách oceli. 

Kurz svařování je určen pro širokou veřejnost. 

Rozsah kurzu: víkendový kurz, sobota i neděle 10.00-18.00 (16.-17.11.)
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE

Pokud máš zájem o kurz, volej na tel.: 731184134, nebo piš přímo Honzovi na: honomichljan@depo2015.cz.

Na tento kurz je také možné zakoupit dárkový voucher.

Prosinec se kvapem blíží a je nejvyšší čas uklidit podzimní dekorace a dveře ozdobit pořádným věncem v zimním stylu! Tentokrát budete vytvářet krásné zimní věnce o průměru korpusu 40 cm.

Vstupné

900 Kč

Rezervace a více informací naleznete na facebooku!

Přijďte se naučit práci na stroji, který se v poslední době stal doslova fenoménem! 3D tiskárna je strojem nové generace, dokáže vytisknout prakticky cokoliv, a tak se stává levnou alternativou masové výroby drobných věcí.

Ve FABLABu vás provedeme celým procesem od jednoduchého modelování v Opensource softwaru, pracováním s 3D tiskárnou, až po vytisknutí vašeho 3D objektu, který si odnesete domů. Během kurzu vám navíc prozradíme spoustu zajímavých informací a praktických zkušeností. Stačí přijít s vlastním notebookem a myší, vše ostatní obstaráme my. Po dokončení kurzu budete umět používat 3D tiskárnu samostatně.

Průběh kurzu:

 • úvod o technologii 3D tisku
 • seznámení s tiskárnou
 • ukázka modelování v 3D softwaru Tinkercad (pro správné 3D modely do tisku)
 • několik praktických tipů
 • nejčastější chyby při tisku a jak se jim vyhnout
 • seznámení s materiály a několik tipů
 • příprava 3D modelu v software Cura
 • kalibrace a správné nastavení tiskárny
 • ovládání tiskárny pomocí displeje
 • 3D tisk připraveného modelu
 • zajímavé tipy co tisknout a různé příklady pro inspiraci

Co se naučíte: 

 • jak ovládat klasickou FDM 3D tiskárnu
 • jak používat software na úpravu modelu pro tisk
 • jak se o tiskárnu starat a udržovat jí
 • kde najít 3D modely zdarma
 • jaké používat programy na úpravu 3D objektu

Co je zahrnuto v ceně:

 • prezentace s poznámkami
 • praktická výuka na 3D tiskárně
 • 3D tisk malého objektu, který si odnesete domů
 • základní občerstvení

S sebou: notebook s myší

Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let 

KONÁNÍ: 21. 11.  17.00-20.00 ve FABLABu

LEKTOR: Vít Trunec 

CENA: 600,-

Vstupenky k zakoupení ZDE

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

Na kurzu se seznámíš s tradiční truhlářskou prací se dřevem i jinými materiály na bázi dřeva a vytvoříš si alespoň jeden výrobek z probíraných témat dle vlastního výběru. 

Během prvního týdne se budeme věnovat převážně teorii základních tesařských a truhlářských rámových spojů, jejich ruční výrobě a konstrukcím. Druhý týden je zaměřen na pokročilé truhlářské rámové spoje pro výrobu např. foto rámečku, rámu na zrcadlo či jednoduchého rámu na obraz. V třetím týdnu se budeme zabývat nosnými rámovými konstrukcemi – výrobou žebříkového regálu, police, podstavce nebo stojanu. Poslední týden si vyzkoušíme rámové spoje používané na klasickém nábytku – na podnoži stolu, židle nebo taburetky.

Rozsah kurzu 16 hodin - (4 úterky v řadě 17.00-21.00, od 26.11.2019)
cena kurzu 3750,-
věková kategorie 18-99 let

Lektor - Ing. Stanislav Melka

Co s sebou - potřebuješ jen pohodlný pracovní oděv a pevné boty, vše ostatní obdržíš na místě (malé občerstvení je také součástí) 

VSTUPENKY na kurz k zakoupení ZDE

Dárkový voucher - na pořádané kurzy nabízíme možnost zakoupení dárkového voucheru 

Kurz vás uvede do světa robotiky pro začátečníky. Arduino je otevřená elektronická platforma založená na uživatelsky velmi přívětivém software a hardware. Je to vhodný nástroj pro umělce, designéry, bastlíře či kutily.

Naučíte se pracovat s mikrokontrolerem Arduino a jeho variantami. Připojíte k nim různé senzory a aktuátory (barevné diody, displeje, teplotní čidla, motory…). Naprogramujete si je ze svého počítače tak, aby vykonávaly, co potřebujete. Dozvíte se, jaké existují verze arduina a kde ho nejvýhodněji nakoupit.

Průběh kurzu:

 • úvod o Arduino a programování
 • seznámení s Arduino variantami
 • práce v software Tinkercad Circuits (virtuální zapojování aktuátorů, programování)
 • seznámení a správné nastavení software Arduino IDE
 • programování v jazyce Wire v software Arduino IDE
 • vytváření jednoduchých programů a jejich nahrávání do Arduino
 • několik praktických tipů
 • zajímavé tipy a nápady co programovat

Co se naučíte

 • programovat v jazyce Wire
 • programovat Arduino desky a jejich varianty
 • používat různé aktuátory
 • kde Arduino nejvýhodněji nakoupit

Co je zahrnuto v ceně:

 • prezentace a příklady kódů s poznámkami
 • praktická výuka na Deskách Arduino UNO
 • základní občerstvení

S sebou: vlastní notebook

Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let 

KONÁNÍ: 28.11. 17.00-20.00 ve FABLABu

LEKTOR: Vít Trunec 

CENA: 600,-

Vstupenky k zakoupení ZDE

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.