DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výstavy

Interaktivní expozice pro děti a rodiče se věnuje složkám integrovaného záchranného systému a situacím, ve kterých se může každý z nás stát hrdinou a zachránit lidský život. 

Zážitková výstava Já, Hrdina je zaměřená na nejmladší diváky, které hravým způsobem seznamuje s tím, jak se chovat v krizových situacích.

Děti se na motorce a na kole zapojí do provozu na uměle vybudovaném dopravním hřišti se silnicí, domy a zaparkovanými maketami policejního auta, hasičské cisterny a sanitky, když v tom se stane nehoda. Co by děti měly v takové situaci udělat? Během společné hry se to naučí.

Díky spolupráci s jednotlivými složkami integrovaného záchranného systému vznikne doprovodný program pro širokou veřejnost. Ta má totiž často o fungování složek IZS jen velmi povrchní informace. Na přednáškách vystoupí hasiči, policisté, lékaři zachraňující životy ve vrtulníku a povypráví o svých zážitcích, dorazí také zástupci BESIP.

Připraveny jsou také ukázky hašení požáru, vyprošťování z vraku, první pomoci a dalších aktivit IZS. Součástí programu budou také lektorské programy pro školy nejen Plzeňského kraje. 

Výstava je určena především pro děti od 4 do 12 let.

Děti do 10 let mohou navštívit výstavu pouze v doprovodu rodičů.

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 13:00 - 18:00
Sobota - Neděle 10:00 -18:00
 

Doprovodný program pro děti i dospělé:

30. 9. od 17:00 | ZÁCHRANKA: Legendy a mýty vs. realita

26. 10. od 15:00 | Prevence požárů a chování při požáru

2. 11. od 11:00 do 17:00 | Odpoledne s Městskou policií

9. 11. od 15:00 | Tísňové volání nejen u dopravní nehody

1. 12. od 15:00 | Advent a jeho rizika

Na všechny akce v rámci doprovodného programu k výstavě je vstup zdarma.

Lektorský program pro školy

Partneři:

Sladovna Písek, o.p.s., Detské muzeum Bratislava, BESIP, Hasičský záchranný sbor České republiky, Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, Policie České republiky, Městská policie Plzeň, Fakulta zdravotnických studií, Západočeské univerzity v Plzni, Svět záchranářů, Asociace Záchranný ​kruh, Plzeňské městské dopravní podniky, Divadlo J. K. Tyla

Vstupné

 • dospělí 90 Kč
 • děti, senioři, ZTP 60 Kč
 • rodinné vstupné 200 Kč
 • děti do 3 let mají vstup zdarma

Vstupenky zakoupíte v předprodeji na Plzenskavstupenka.

S Plzeňskou kartou sleva 20 % na vstupné. Sleva se nevztahuje na Lektorské programy.

Třicáté výročí sametové revoluce oslavíme v DEPO2015 zahájením dvou výstav.

Výstava Ženy v disentu představuje 21 žen, které se nebály postavit normalizační moci v 70. a 80. letech. Svým zapojením do boje proti totalitě chtěly spoluvytvářet lepší podmínky pro život svůj i svých dětí. Výstava se váže ke knize rozhovorů Bytová revolta: Jak ženy dělaly disent, která vyšla na podzim 2017 ku příležitosti 40. výročí Charty 77 ve spolupráci Sociologického ústavu AV ČR a nakladatelství Academia.

Výstava i kniha chtějí připomenout, jakým způsobem tyto ženy fungovaly v prostředí Charty 77 i mimo něj, v kulturním undergroundu, ve velkých městech i na venkově. Zároveň představuje ženy ukotvené v různých proudech Charty 77 – v proudu filozofickém, křesťanském, reformně komunistickém a v undergroundu.

Projekt Banáni, původně založený v roce 2005 sdružením PROTEBE live ve spolupráci se SUPŠ Karlovy Vary, vznikl s cílem seznámit studenty s historickými fakty souvisejícími s událostmi 17. listopadu a rozvíjet jejich tvůrčí dovednosti. Studenti mají možnost se skrze tvorbu plakátu a jiných vizuálních médií vyjádřit k jim blízkým politickým, historickým a společenským otázkám a donutit tak sami sebe i širokou veřejnost k zamyšlení se nad vlastní rolí občana a svém místě ve veřejném dění. Letošního ročníku se účastní studenti tří škol: KERAMKA / Karlovy Vary  –  NERUDOVKA / Plzeň – HELLICHOVKA  / Praha.

Obě výstavy zahájíme 19. listopadu od 18:00 hodin. Na vernisáže naváže diskuze s disidentkou Ivankou Lefeuvre.

Sledujte novinky k akci na facebooku!

Výstava k životnímu jubileu legendárního plzeňského grafika, malíře a ilustrátora Josefa Ladislava Jíchy představí jeho tvorbu pro děti, charitu, zdravotní výchovu i plzeňský festival Finále.

K vidění budou plakáty, modrotisky i umělcovy básně.

Vernisáž výstavy se uskuteční v sobotu 30. listopadu od 15:00 hodin.

Akce

Zveme vás na 2. ročník veletrhu Kariéra ve zdravotnictví, který se uskuteční 4. prosince v DEPO2015.

Vystudovat medicínu je jen jedním dílkem z celé skládačky. Velkým otazníkem potom zůstává hledání pracovního uplatnění po škole. Přemýšlíte nad tím, zda si budete budovat kariéru v Česku, anebo raději vyjedete do ciziny? Budete pracovat ve fakultní, krajské, okresní nebo jiné nemocnici? Jak je to vlastně s atestací? Odpovídají platové tabulky reálné situaci? Kolik služeb měsíčně budete mít?

Také máte spoustu otázek, ale žádné odpovědi?! Pak neváhejte a navštivte už druhý ročník veletrhu Kariéra ve zdravotnictví.

Veletrh není určen pouze vysokoškolákům či absolventům medicíny a zdravotnických oborů, ale také současným studentům či středoškolákům se zdravotnickým zaměřením, které konec studia jednou čeká. Mít jasno, kam budou vaše kroky směřovat po škole, je nejlepší start do profesního života. Dobře informovaný student udělá vždycky lepší rozhodnutí, než ten neinformovaný.

Na veletrhu Kariéra ve zdravotnictví získáte cenné rady a dostanete se do osobního kontaktu s předními osobnostmi českého zdravotnictví. Ať už jste budoucí doktor či zdravotní sestra doražte na veletrh Kariéra ve zdravotnictví.

Veletrh sleduje dva hlavní cíle. Tím prvním je zprostředkovat studentům, absolventům a zájemcům o práci ve zdravotnictví osobní kontakt s nejrůznějšími potenciálními zaměstnavateli a zlepšit tak oboustranné povědomí o požadavcích a nárocích. Druhým cílem je dát možnost návštěvníkům, aby se mohli inspirovat od zajímavých hostů a případně je i přímo oslovili s dotazem.

Na co se můžete těšit?

 • informace​ - získáte spoustu důležitých informací o svém potenciálním zaměstnavateli,
 • speciální hosté​ - vystoupí zde známé osobnosti české medicíny, které se s vámi rády podělí o své zážitky a zkušenosti z profesního života i z hledání prvního zaměstnání po škole,
 • zajímavé přednášky​ - odborníci promluví o svých životních zkušenostech,
 • panelové diskuse​ - pro ty, kteří se ještě nerozhodli a chtějí se nechat nasměrovat,
 • osobní kontakt​ - na veletrhu budete mít možnost poznat svého budoucího zaměstnavatele ještě před tím, než nastoupíte do práce.

Vstupné

Vstup na veletrh je zdarma! Těšte se na den plný přednášek, inspirativních hostů a osobních setkání. Přijďte 4. 12. 2019 do DEPA2015 a zjistěte, kam se vydat po škole.

Nenechte si to ujít! Veletrh se koná pouze jednou ročně!

Sledujte událost na facebooku!

Schindlerův seznam, Pianista, Život je krásný, Sophiina volba... Světová kinematografie téma holokaustu zpracovává v průběhu dekád snad na všech možných úrovních a ve všech možných směrech. O to větší překvapení proto v roce 2015 způsobil maďarský snímek Saulův syn. Bezprecedentním způsobem dokázal zobrazit utrpení vyhlazovacích táborů a divácký dojem z filmu posunul na zcela novou úroveň, která dalece překračuje komfortní zónu běžného uměleckého zážitku.

Snímek SAULŮV SYN uvádíme v rámci pravidelného Filmového klubu DEPO2015. Přijďte objevit i další klenoty světové kinematografie!

Režie: László Nemes, Maďarsko, 2015, 107 min

ČSFD: 73%

Nezapomeňte pozvat své přátele na facebooku!

Vstupné

Vstupenky zakoupíte za 90 Kč na místě i v předprodeji na Plzenskavstupenka nebo zde přes formulář GoOut.

V sobotu 7. prosince zavíráme celé DEPO2015 již v 18:00 z důvodu konání soukromé akce.

Navštívit nás můžete opět v neděli 8. prosince od 10:00.

Děkujeme za pochopení.

Na zlobivé hříšníky si v DEPO2015 došlápne hned několik čertů, které znáte z rakouských průvodů. Kdo se rád bojí, ten u toho nesmí chybět. Čeká vás tancování, focení s čerty, strašidelné efekty a další.

Nezapomeňte pozvat své přátele na facebooku!

Vstupné

100 - 150 Kč

Anna K. patří mezi nejvýraznější osobnosti české hudební scény.  Je autorkou mnoha rádiových hitů a držitelkou pěti Andělů. Nyní je ve skvělé formě a pilně koncertuje.

Její akustické turné je skvělým zažitkem a těší se z velkého ohlasu a zájmu fanoušků.

Vstupné

Vstupenky zakoupíte od 550 Kč v předprodeji na www.ticketlive.cz

www.anna-k.cz

Pozvěte své přátele na facebooku!

Na kvalitě našich vztahů závisí náš pocit štěstí, kvalita našeho zdraví i úspěšnost našeho profesního života. Zároveň jsou vztahy složitá a náročná disciplína plná nedorozumění, konfliktů (otevřených nebo skrytých) a křivd. Jak vlastní sebepoznání může podpořit harmonii ve vztazích? Dozvíte se na tomto workshopu.

Příběh o tom, jak se Honza Silný s batohem, stanem, neohroženým optimismem a jazykovým nadáním grilovaného kuřete vydal sám poznat jedno z nejkouzelnějších míst na Zemi jinak, než to každoročně dělají desetitisíce turistů.

Cestoval stopem, prošel jeden z nejkrásnějších treků světa, spal pod hvězdami, brodil ledové řeky, vyhříval se v termálních pramenech, každou noc vyhlížel polární záři a ani na vteřinu se nepřestal usmívat. Protože Island si prostě nejde nezamilovat.

Přednáší Honza Silný - https://www.instagram.com/jmenujusehonzik/

Vstupné

Vstupenky za 130 Kč zakoupíte v předprodeji na www.tiketovka.cz

Částka 20 Kč z každé vstupenky bude věnována na pomoc dvouletému Šimonkovi z Frýdku-Místku, který trpí vzácnou kongenitální myopatií.

Sledujte novinky na facebooku!

Kdo zažil loňské velkolepé vyprodané Depo, jistě na to dlouho vzpomínal. Ale jenom vzpomínat nám nestačí. Chceme to znovu! Chceme to hodně! A my to přátelé dostaneme! DEPO BUDE ZNOVU!!!

Ve středu 11.prosince opět provoníme Plzeň láskou a uzeným. Nenechte si to ujít a hlídejte další info. Bude to velký!

Vstupné

Vstupenky již v prodeji na www.ticketstream.cz

Rok 2019 bude pro Vypsanou fiXu rokem přelomovým. Oslaví čtvrtstoletí na tuzemské hudební scéně a právě koncert v DEPO2015 bude jedna ze součástí oslav tohoto jubilea.

"Čeká nás kulatý výročí, který hodláme oslavit největším koncertem v naší historii. Srdečně zveme veškerý fixí lid. Hodláme si to řádně užít, protože fakt, že se z fáze prázdninového projektu pro legraci dostaneme až do tohoto bodu, nepředpokládal v létě roku 1994 u stolu nad pivem v legendárním klubu Žlutý pes, vůbec nikdo," říká frontman kapely Márdi.

Vstupné

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 299 Kč na www.ticketstream.cz

Sledujte událost na facebooku!

Vychutnejte si adventní atmosféru a vybírejte vánoční dárky, obaly a ozdoby zodpovědněji, ohleduplněji a šetrněji.

Těšit se můžete i na workshopy - registrujte se na facebookové události beztrhu.

Program

beztrh:
10:00 - 18:00 vánoční bezodpadový trh - dárky, ozdoby, dobroty, zero waste, recykl & upcykl, dobrý pocit.

Prodejci: Holky bez silikonůVinety ARTBeecaver, PlanetA, Steeblo aj.

Vstupné

Vstup na trh je zdarma.

Workshopy:
10:00 - 13:00 Workshop furoshiki
13:30 - 15:30 Vánoční kokedamka - Workshop

Přihlašování na workshopy, poplatky a další informace viz jednotlivé události.

Ve stejný den se v DEPO2015 zároveň koná Vánoční rodinný jarmark Uzlíku.

Zapište si do diářů neděli 15.12.2019 a přijďte na druhý rodinný jarmark, který pořádá spolek Uzlík v autobusové hale DEPO2015.

Vánoční jarmark si užijí nejen rodiny s dětmi, ale na své si přijde každý, kdo má rád originální hand made dárky, výrobky šetrné k přírodě nebo kvalitní potraviny. Nebudou chybět dílničky pro děti, dětský koutek a další zajímavosti.

Vstupné

Akce je zdarma, v prostoru bude umístěna kasička, dobrovolné příspěvky budou investovány do knih pro děti a rodiče do našeho komunitního centra.

Sledujte novinky na facebooku!

www.spolekuzlik.cz

Přijďte na inspirativní snídani a livestream přednášky Smrtící propaganda - fake news v post-konfliktním prostředí.

Prosincovým hostem bude Vladimír Dzuro, elitní vyšetřovatel a bývalý kriminalista. Strávil devět let jako vyšetřovatel Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii. Působil v týmu, který měl za úkol objasnit válečné zločiny spáchané Srby v Chorvatsku. Dnes vede Úřad pro vnitřní záležitosti OSN v New Yorku.

Registrace nutná, klikejte SEM

Sledujte novinky na facebooku!

Snídaně Brain&Breakfast vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Chceme, aby snídaně představovaly inspirativní osobnosti se silnými hodnotami i příběhem a umožnily nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme.

Brain&Breakfast jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sitě, nebo televizi. Ukazují, že svět je ve skutečnosti mnohem barevnější, zajímavější a optimističtější, než by se mohlo zdát. Inspirují k tomu, že každý z nás muže něco významného dokázat.

Snídaně mají také propojovat lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

12 nominací na Cenu Akademie, 4 proměněné, v hlavních rolích hvězdy stříbrného plátna Vivien Leigh a Marlon Brando. Klasické dílo americké kinematografie a světového dramatu (autorem slavné divadlení předlohy není nikdo jiný než Tennessee Williams). Stěžejní film hollywoodské produkce 50. let. To vše je Tramvaj do stanice Touha. Především je ale příběhem o vášni a emocích, jejichž neutuchající energie tne do živého i skoro 70 let od vzniku tohoto výjimečného díla.

Snímek TRAMVAJ DO STANICE TOUHA uvádíme v rámci pravidelného Filmového klubu DEPO2015. Přijďte objevit i další klenoty světové kinematografie!

Režie: Elia Kazan, USA, 1951, 122 min

ČSFD: 82%

Pozvěte své přátele na facebooku!

Vstupné

Vstupenky zakoupíte za 90 Kč na místě i v předprodeji na Plzenskavstupenka nebo zde přes formulář GoOut.

Vylepšete svou štědrovečerní tabuli o čerstvé exotické ovoce, jako je třeba obří jackfruit, to nejmáslovější avokádo na světě, spousta druhů banánů, mango, několik druhů mučenky, slaďoučký ananas, voňavou papáju nebo nádherně barevné dračí ovoce.

Vstupné

Vstup na trh je zdarma.

Workshopy a Kurzy

Na kurzu se seznámíš s tradiční truhlářskou prací se dřevem i jinými materiály na bázi dřeva a vytvoříš si alespoň jeden výrobek z probíraných témat dle vlastního výběru. 

Během prvního týdne se budeme věnovat převážně teorii základních tesařských a truhlářských rámových spojů, jejich ruční výrobě a konstrukcím. Druhý týden je zaměřen na pokročilé truhlářské rámové spoje pro výrobu např. foto rámečku, rámu na zrcadlo či jednoduchého rámu na obraz. V třetím týdnu se budeme zabývat nosnými rámovými konstrukcemi – výrobou žebříkového regálu, police, podstavce nebo stojanu. Poslední týden si vyzkoušíme rámové spoje používané na klasickém nábytku – na podnoži stolu, židle nebo taburetky.

Rozsah kurzu 16 hodin - (4 úterky v řadě 17.00-21.00, od 26.11.2019)
cena kurzu 3750,-
věková kategorie 18-99 let

Lektor - Ing. Stanislav Melka

Co s sebou - potřebuješ jen pohodlný pracovní oděv a pevné boty, vše ostatní obdržíš na místě (malé občerstvení je také součástí) 

VSTUPENKY na kurz k zakoupení ZDE

Dárkový voucher - na pořádané kurzy nabízíme možnost zakoupení dárkového voucheru 

Kurz je určený všem zájemcům, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu a dozvěděli se, co je to „torzírování”, k čemu slouží „vlčí tlama”, nebo jak se používá „utínka”. 

Jako budoucího kováře tě zasvětím do správného úderu kladivem, ovládneš práci s kleštěmi a odkryji před tebou nejeden fígl tohoto černého řemesla. Z každé hodiny si odneseš vlastnoručně vykované předměty, jako jsou klínky do seker, skoby, hřebíky, podkovičky pro štěstí, či drobnou mříž, dle své fantazie. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, čtvrtky vždy 17-21 (5.-26. prosince) 
Kvůli vánočním svátkům bude poslední čtvrteční lekce přesunuta z 26.12. na dřívější termín dle domluvy s účastníky tak, abyste stihli kurz dokončit před svátky

S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.

Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový voucher

Přijďte se naučit práci na stroji, který se v poslední době stal doslova fenoménem! 3D tiskárna je strojem nové generace, dokáže vytisknout prakticky cokoliv, a tak se stává levnou alternativou masové výroby drobných věcí.

Ve FABLABu vás provedeme celým procesem od jednoduchého modelování v Opensource softwaru, pracováním s 3D tiskárnou, až po vytisknutí vašeho 3D objektu, který si odnesete domů. Během kurzu vám navíc prozradíme spoustu zajímavých informací a praktických zkušeností. Stačí přijít s vlastním notebookem a myší, vše ostatní obstaráme my. Po dokončení kurzu budete umět používat 3D tiskárnu samostatně.

Průběh kurzu:

 • úvod o technologii 3D tisku
 • seznámení s tiskárnou
 • ukázka modelování v 3D softwaru Tinkercad (pro správné 3D modely do tisku)
 • několik praktických tipů
 • nejčastější chyby při tisku a jak se jim vyhnout
 • seznámení s materiály a několik tipů
 • příprava 3D modelu v software Cura
 • kalibrace a správné nastavení tiskárny
 • ovládání tiskárny pomocí displeje
 • 3D tisk připraveného modelu
 • zajímavé tipy co tisknout a různé příklady pro inspiraci

Co se naučíte: 

 • jak ovládat klasickou FDM 3D tiskárnu
 • jak používat software na úpravu modelu pro tisk
 • jak se o tiskárnu starat a udržovat jí
 • kde najít 3D modely zdarma
 • jaké používat programy na úpravu 3D objektu

Co je zahrnuto v ceně:

 • prezentace s poznámkami
 • praktická výuka na 3D tiskárně
 • 3D tisk malého objektu, který si odnesete domů
 • základní občerstvení

S sebou: vlastní notebook a myš

Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let 

KONÁNÍ: 5. 12.  17.00-20.00 ve FABLABu

LEKTOR: Vít Trunec 

CENA: 600,-

Vstupenky k zakoupení ZDE

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

Chcete se naučit, jak dát novou tvář starému nábytku nebo chcete dát svým věcem osobitý vzhled? Naučíme vás patinovat! Jedná se o povrchovou úpravu dřevěných výrobků a nábytku ve stylu provence a vintage.

Patinování je velmi efektní technika dekorování za použití akrylových a křídových barev. Součástí kurzu bude ukázka práce a použití různých barev a laků. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pod odborným vedením si každý vyrobí vlastnoručně patinovaný doplněk. V ceně jsou zahrnuty veškeré barvy, zapůjčení štětců i brusných materiálů. 

Na workshopu se dozvíte:

 • jak připravit povrch před patinováním
 • druhy barev a laků
 • techniky nanášení
 • použití štětců, brusného a dalšího materiálu
 • barevné kombinace a vrstvení 
 • finální  dokončení starého vzhledu

Rozsah: 3 hodiny (9.00-12.00)

Lektor: Martina Fastová (info@ekodeko.cz, 774 104 702)

Vstupné

Vstupenky v hodnotě 850 Kč si  můžete zakoupit ZDE

Kurz vás uvede do světa robotiky pro začátečníky. Arduino je otevřená elektronická platforma založená na uživatelsky velmi přívětivém software a hardware. Je to vhodný nástroj pro umělce, designéry, bastlíře či kutily.

Naučíte se pracovat s mikrokontrolerem Arduino a jeho variantami. Připojíte k nim různé senzory a aktuátory (barevné diody, displeje, teplotní čidla, motory…). Naprogramujete si je ze svého počítače tak, aby vykonávaly, co potřebujete. Dozvíte se, jaké existují verze arduina a kde ho nejvýhodněji nakoupit.

Průběh kurzu:

 • úvod o Arduino a programování
 • seznámení s Arduino variantami
 • práce v software Tinkercad Circuits (virtuální zapojování aktuátorů, programování)
 • seznámení a správné nastavení software Arduino IDE
 • programování v jazyce Wire v software Arduino IDE
 • vytváření jednoduchých programů a jejich nahrávání do Arduino
 • několik praktických tipů
 • zajímavé tipy a nápady co programovat

Co se naučíte

 • programovat v jazyce Wire
 • programovat Arduino desky a jejich varianty
 • používat různé aktuátory
 • kde Arduino nejvýhodněji nakoupit

Co je zahrnuto v ceně:

 • prezentace a příklady kódů s poznámkami
 • praktická výuka na Deskách Arduino UNO
 • základní občerstvení

S sebou: vlastní notebook

Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let 

KONÁNÍ: 12.12. 17.00-20.00 ve FABLABu

LEKTOR: Vít Trunec 

CENA: 600,-

Vstupenky k zakoupení ZDE

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

Během tohoto intenzivního kurzu si vyzkoušíš dvě nejvíce používané metody svařování oceli, a to svařování obalenou elektrodou a svařování v ochranné atmosféře tzv. céóčko.

Kurz vedeme v přátelském duchu v malých skupinkách s individuálním přístupem. Praktickou část prokládáme teorií oboru, upozorněním na bezpečnost práce a požární ochranu. Dále společně probereme správné použití úhlové brusky a broušení až k dokonale hladkému povrchu a samozřejmě se dozvíš vše o následných antikorozních úpravách oceli. 

Kurz svařování je určen pro širokou veřejnost. 

Rozsah kurzu: víkendový kurz, sobota i neděle 10.00-18.00 (14.-15.12.)
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE

Pokud máš zájem o kurz, volej na tel.: 731184134, nebo piš přímo Honzovi na: honomichljan@depo2015.cz.

Na tento kurz je také možné zakoupit dárkový voucher.