DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Výstavy

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Vstupenky na konkrétní den a čas zakoupíte ZDE.

Více informací ZDE.

Prozkoumat tajemství a kouzla našeho Tajuplného lesa budou moci v létě obyčejní smrtelníci každý den od 10 do 18 hodin.

září - prosinec
Po - Pá 14 - 18
So - Ne 10 - 18

VSTUPNÉ

Dospělí                                             150 Kč
Děti                                                  100 Kč
Studenti / ZTP                                  120 Kč
Rodinná 2+2                                     350 Kč
Skupiny (tábory) od 10 osob               80 Kč
Děti do 5 let, ZTP/P + doprovod            0 Kč

Pro více informací o Tajuplném lese sledujte naší událost na Facebooku.

Výstava je bezbariérová.

Výstava obrazů Adély Tatíčkové v prostoru studentské galerie FDU LS Sutnarka.

Adéla svojí duhovou paletou zobrazuje niterná, mnohdy až duši drásající témata, která následně staví do sporu se současným konzumním světem. Skrze sebe sama tak kriticky pohlíží na události staré i nové a různými způsoby se s nimi vyrovnává.

Vstup zdarma.
Otevřeno denně od 8.9. do 9.10.  10 - 22.

Výstava plzeňského uměleckého uskupení SKUPINA 98 představí plastiky, fotografie, malby i koláže. 

Členy skupiny tvoří Petr Zeman, výtvarník tvořící světelné prostorové objekty s využitím odpadu, Václav Ulč, významný architekt a fotograf, a Jeremy King, pedagog, výtvarník a muzikant, člen skupiny Lignit a Poitín, která zahraje na vernisáži.

Vstup zdarma.
Otevřeno denně od 15.9. do 10.10.  10 - 22.

V krizi pomáhá jen společný smích! Centrum Bavaria Bohemia společně s DEPO2015 představuje karikatury z České republiky a německy mluvících zemí na téma „Korona“.

Svá díla přihlásilo více než 29 karikaturistů a návštěvníci se mohou těšit na pestrou škálu různých karikatur, které se sarkasticko-ironickým způsobem zabývají pandemií.

Partner projektu: Město Planá u Mariánských Lázní
Partner výstavy: DEPO 2015

Akce se koná v rámci projektu Kultura bez hranic za podpory Česko-německého fondu budoucnosti a zemského okresu Schwandorf.

Vstup zdarma

Východiskem pro vystavované sochy je tzv. spánkový automatismus. Umělkyně experimentuje s chováním vlastního těla i mysli, které nemůžeme v průběhu spánku racionálně ovlivnit.
 

Krajinu nebdělosti se nám pokusí představit prostřednictvím svých velkorozměrných soch - sádrových postelí.

Vernisáž výstavy proběhne 13.10. od 18 hod.

Výstava je uspořádaná skupinou amatérských výtvarníků Muška u příležitosti životního jubilea akademického sochaře, pana Jaroslava Šindeláře.

Akademický sochař naplnil svůj život výtvarnou i sochařskou tvorbou. Vedle pedagogické činnosti na plzeňském umělecko-průmyslové škole „Zámeček“ si však našel čas i pro nás, amatéry. Muška je společenství lidí různých profesí, různého pohlaví, věku i vyznání.

Vstup zdarma.

Výstava Veroniky Drahotové, Jitky Nesnídalové, Nikoly Semotánové a Evy Vlčkové prozrazuje již svým názvem, že jde o čtyři umělecké individuality, které kromě přátelství spojuje i přes rozdílnost forem vyjádření experiment a více či méně skryté zkoumání sebe sama i existence jako takové. Po několika letech od první společné výstavy se autorky opět rozhodly setkat v jednom prostoru, kde bude mít divák možnost poznat jejich tvorbu posledních let.

21. 10.–12. 11. 2021

vernisáž: 20. 10. 2021 od 17 hodin

Veronika Drahotová se ve své tvorbě věnuje široké škále uměleckých médií od malby, fotografie a videa až k performance a instalacím. Na výstavě prezentujeme malířskou polohu umělkyně v podobě pláten cyklu Hyper Saturation z roku 2019. Malba je nejvýraznějším projevem Drahotové již od doby studia na pražské Akademii výtvarných umění, kde absolvovala ateliér Jiřího Davida. Dnes je autorka také členkou skupiny performerů s názvem Die Früchte, která se ve svých vystoupeních zabývá především zásadními sociálními či environmentálními otázkami dnešní doby.

Jitka Nesnídalová prošla na Akademii výtvarných umění v Praze malířskými ateliéry Zděňka Berana a Michaela Rittsteina, ovšem absolvovala v Intermediální škole Milana Knížáka. Tato zkušenost se projevila ve variabilitě výtvarného projevu i v manipulacích s obrazem, přetvářeným v objekt, a naopak. Časté zobrazování sebe sama a stylizace do různých podob je kontemplací nejen nad vlastními prožitky, ale také vhled do existenciální nejistoty mladého člověka. Na výstavě jsou autoportréty prezentovány v kombinaci s architekturou míst, které malířka procestovala.

Nikola Semotánová ve své tvorbě zpracovává témata ekologie, recyklace, otázky konzumu, postavení žen ve společnosti či mezilidské vztahy a vrací se ke zkoumání počátků konfliktů mezi lidmi, kořenů nenávisti a rivality mezi národy i krutosti a brutality válek. Studium ateliéru Kov a šperk u prof. K. V. Nováka na pražské Uměleckoprůmyslové škole přispělo k autorčině neustálému hledání nových forem výtvarného vyjádření. Tak se v díle Semotánové setkáme s objekty z nejrůznějších materiálů, z nichž v současné době převažuje plast i dlouhodobá záliba v médiu cédéček.

Eva Vlčková je absolventkou ateliéru malby Vladimíra Skrepla na Akademii výtvarných umění v Praze. Dnes se kromě vlastní tvorby zabývá pedagogickou činností (SUPŠ Zámeček v Plzni) a restaurováním (např. Velká synagoga v Plzni). Jemnými přechody mezi realistickou malbou a abstrakcí zachycuje proměny atmosféry a fragmenty různých fází dne na jednom plátně. Specifikem tvorby Vlčkové je také noční malba bez umělého osvětlení a několik let se zabývala projektem společných plenérových maleb více autorů.

Kristýna Jirátová, kurátorka výstavy

Vstup zdarma. 
Každý den 10 - 18.

Akce

Vydejte se s námi na cestu autem, motorkou, kánoí, dodávkou nebo letadlem. Na cestu poznání sebe sama i světa kolem vás. IRMF je unikátní filmový festival v srdci Evropy, kterým divákům představuje žánr road movie.

Jak s žánrem, jehož hnacím motivem je proměna hrdinů skrze život a zážitky na cestách, pracují tvůrci napříč různými kontinenty? Čtvrtý ročník uvede 34 road movies z celého světa, včetně 25 českých premiér od režisérů z celého světa.

Mezinárodní Road Movie Festival doplní nabitý doprovodný program, v rámci kterého se můžete těšit na setkání s filmaři z Čech i zahraničí, projekce z 35mm filmové kopie, cestovatelské přednášky, travel-hacking, hudební koncerty a afterparty s DJs.

Více informací o festivalu ZDE. Vstupenky v předprodeji ZDE.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

V letošním roce si připomínáme dvě významná výročí – 80 let od zahájení provozu a 85 let od zahájení výroby trolejbusů v Plzni.

Významná výročí si zaslouží velkou oslavu, kterou pro vás spolu se ŠKODA ELECTRIC připravujeme na sobotu 2. října v areálu DEPO2015.


Vstup bude samozřejmě ZDARMA.

Postupně se zde dozvíte vše důležité, ale už teď můžeme prozradit, že opět vyjedou historické vozy, které v Plzni jen tak neuvidíte a také budou na akci představeny dvě nové speciální publikace.

Více informací na Facebooku.
 

Prezentace čerstvě zpracované Koncepce městských břehů věnované budoucnosti okolí plzeňských řek.

ÚT 12. 10. 2021
Tržnice DEPO2015, Presslova 14, Plzeň

16:00–18:00
JÁ A ŘEKA, ŘEKA A JÁ

Co mi přinášejí čtyři řeky protékající Plzní? Co chci u řek dělat a co pro to potřebuji? Workshop pro děti i rodiče s lektorkou Kristýnou Starou z iniciativy Architekti ve škole.

18:00–19:30
ŘEKA VE MĚSTĚ 2021+

Prezentace čerstvě zpracované Koncepce městských břehů věnované budoucnosti okolí plzeňských řek s architektem Jaroslavem Hollerem z Útvaru koncepce a rozvoje města Plzně. K následné diskusi o budoucnosti plzeňských řek se připojí architekti Jan Toman, předseda Komise pro koncepci a rozvoj města, a Marek Sivák, předseda spolku Pěstuj prostor.

Program Dne architektury je zdarma. Pořádá Pěstuj prostor, z. s. ve spolupráci s Kruh, z. s., a s podporou města Plzně, Ministerstva kultury ČR a Státního fondu kultury jako součást Dne architektury Plzeň.

Akce se uskuteční dle platných epidemiologických opatření. Programu se nebudou moci zúčastnit osoby, které vykazují klinické příznaky onemocnění Covid-19. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat web a facebook Dne architektury, resp. Pěstuj prostor.

Více informací o akci ZDE.

Od úplných začátečníků po ostřílené tanečníky - ve středu si své swingové kroky může vyzkoušet každý!

Tentokrát na reprodukovanou hudbu se bude tančit od pomalejších temp na blues a lindy-hop, po svižnější charlestony či fofry na shag či balbou. A kdo netančí, jistě si užije výbornou kávu či skvěle načepované pivo v kavárně DEPO2015.

Pořádné sci-fi nepotřebuje obří rozpočty ani nekonečné stopáže. Nevěříte? Tak  přijďte mrknout na výběr sci-fi kraťasů od iShorts.

Program krátkých filmů přináší vize budoucnosti mladých domácích i zahraničních filmařů. Na formátu krátkého filmu se diváci stanou účastníky vesmírného experimentu, uvíznou v časové smyčce a skrze dystopické vize i uvidí, jaké by to bylo naprogramovat si své milence dle představ. Tematicky pestrý blok, kterému nechybí nadsázka i inspirace výraznými žánrovými vzory, vznikl již tradičně ve spolupráci s iShorts.

Amor Labori / David Stejskal / ČR 2020 / 10 min – Mohou se do sebe roboti navzájem zamilovat? Je možné, abychom se my zamilovali do robota? V budoucnosti.

Barva tvých rtů / Annick Blanc / Kanada 2018 / 18 min. – Vzduch se najednou přestane dát dýchat a jedinými přeživšími jsou žena a potápěč. Zásoby vzduchu pomalu docházejí a je nutné vyřešit otázku, zda se ti dva budou milovat, či spolu válčit.

Being Human / Tomáš Krejčí / ČR 2021 / 15 min. – Během romantické projížďky na koních zažije Laura s Prokopem apokalypsu. Po čase stráveném v úkrytu jejich vztah zažívá zkoušku v podobě putování zpustošenou krajinou a snahou přežít.

Epizoda 11 / Viktor Svoboda / ČR 2019 / 9 min. – Vesmírný hrdina Hart je zajat nepřátelskými roboty. Jeho syn během útoku přichází o otce i pravou ruku. Teď musí Harta zachránit z kovových spárů dřív, než bude pozdě. Jedenáctá epizoda sci-fi seriálu, který (zatím) neexistuje. Akční dobrodružství pracující s konceptem fiktivního rozšířeného univerza s výraznou barevnou stylizací.

Odepsaný / Josh Tanner / Austrálie 2021 / 6 min. – Děsivá anomálie překvapí astronauta na mezinárodní vesmírné stanici.

Smyčka / Stuart Langfield / Kanada 2021 / 13 min. – Nacházíme se někdy v polovině 21. století. David Hilton, ředitel technologické společnosti na odpočinku, se snaží naučit umělou inteligenci prožívat skutečné lidské emoce.

Zari / Courtney Marsh / USA 2014 / 18 min. – Robot paní domácí v blízké budoucnosti se začne přizpůsobovat světu kolem něj.

>>> VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ZDE <<<

Filmový festival sci-fi filmů je zpět! Tématem letošního ročníku je postapokalypsa. Představa konce civilizace provází lidstvo od počátku psané historie.

Objevuje se už v náboženské eschatologii – slovo Apokalypsa pochází ze zjevení Svatého Jana – ale najdeme ji ve všech mytologiích. Fakt konečnosti se přeci vztahuje na vše, tedy i na lidskou civilizaci. My se ovšem soustředíme na apokalypsu filmovou: temné, dystopické vize zkázy moderního světa. Ty se během studené války a akutní hrozby nukleárního holokaustu definitivně etablovaly i v moderní fikci.

V rámci festivalu se v sále Klempírna DEPO2015 představí celkem 4 filmové projekce.

Více o festivalu se dozvíte ZDE nebo na Facebooku.

>>> Vstupenky lze zakoupit ZDE. <<<

Cena vstupenky je 120,-

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

Je zpátky a je mu všechno jedno. Civilizace se zhroutila a zbytky lidstva se dělí na ty, kdo mají palivo a ty, kdo jsou kvůli jeho získání ochotni udělat cokoliv. Někde uprostřed stojí Max Rockatansky, kdysi policista, nyní psanec v rozedrané uniformě, bezcílně brázdící australskou pustinu. Když Max narazí na malou ropnou rafinerii, kterou obtěžuje motorkářský gang vedený maskovaným Humungusem, pod příslibem šťávy osadníkům v nerovném boji pomůže. Benzínem načichlé životní dílo George Millera si svým druhým dílem získalo mezinárodní uznání. Připoutejte se, tahle jízda vás dost možná vyhodí ze sedadla!

Cena 120,-

Místo: DEPO2015 / sál Klempírna

Vstupenky v předprodeji ZDE.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

 

Zběsilá cesta v roce 2015 všem připomněla dvě ikony sci-fi: režiséra George Millera a jeho filmové dítko, Šíleného Maxe. Ale teď je dobré na chvíli zapomenout na Toma Hardyho a podívat se, jak to všechno začalo. Už v roce 1979 totiž Miller nechal Maxe ještě jako slušného policistu chytat gangstery utržené ze řetězu. Rychlý sled událostí ale ze správného chlapa udělá zoufalého desperáta, kterému nezůstane nic než vztek a touha po odplatě. Sledujte zrod legendy, která nastartovala nejen Maxův kultovní černý speciál V-8 Pursuit, ale také kariéru Mela Gibsona a načrtla děsivě reálnou vizi apokalyptického světa.

Cena 120,-

Místo: DEPO2015 / sál Klempírna

Vstupenky v předprodeji ZDE.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

 

Film Vetřelec od Ridleyho Scotta není třeba představovat. Jedná se o jeden z nejstěžejnějších filmů žánru science fiction, který si získal fanoušky po celém světě. Jedna nevšední parta z Anglie, milující tento film, dostala skutečně bláznivý nápad. Zinscenovat stejnojmenné představení na divadelních prknech s minimálním rozpočtem. To, co vzniklo, nelze jedním slovem popsat, tohle se prostě musí vidět!

Poutavý a zábavný dokument režisérské dvojice Danielle Kummer a Lucy Harvey sleduje realizaci tohoto divadelního nápadu, od prvotních čtených zkoušek, přes výrobu dekorací až po samotnou premiéru na v divadle West End v Londýně. Tento dokument vám dokáže, že někdy skutečně stačí mít dostatečnou porci důvtipu, být odhodlaným fanouškem a hlavně mít dost velkou odvahu tento bláznivý nápad realizovat!

Cena 120,-

Místo: DEPO2015 / sál Klempírna

Vstupenky v předprodeji ZDE.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

Maminky nám vždycky říkaly, ať nemluvíme s cizími lidmi. A co teprve pozvat si cizince k sobě domů? Nedělejte to, protože to může špatně skončit. Režisér Chino Moya se dosud věnoval především tvorbě hudebních videoklipů; stojí například za klipy pro kapelu Years & Years nebo zpěvačku St. Vincent. Jeho celovečerní prvotina Undergods je potemnělou mozaikou několika lidských osudů, která diváka provádí různými kouty dystopické Evropy. Snímek působí jako zmatený, až nepříjemně realistický sen, ze kterého se nemůžete probudit. Jeho tíživě blízká a v mnoha ohledech autentická atmosféra vás pohltí.

Cena 120,-

Místo: DEPO2015 / sál Klempírna

Vstupenky v předprodeji ZDE.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

Kyberpunk je subžánr science fiction – svět technologických a vědeckých vymožeností, umělé inteligence a kybernetiky, zasazený do kontrastu s rozpadem společnosti. Kořeny kyberpunku lze najít ve sci-fi hnutí 60. a 70. let 20. století jménem Nová vlna, za kterým stojí spisovatelé takových jmen, jako jsou Philip K. Dick, Roger Zelazny, Harlan Ellison nebo William Gibson. V tomto pokračování prvního filmu s názvem The Origins of Cyberpunk se vydáme a zavzpomínáme v hodině a půl na významné filmy 90. let 20. století, jako je například Total Recall (1990), Screamers (1995), Terminator 2 (1991), Ghost in the Shell (1995), Robocop 2 (1990), Demolition Man (1993) nebo Soudce Dredd (1995). A nezapomeneme samozřejmě také ani na počítačové hry – Final Fantasy VII, Shadowrun, Syndicate, Blade Runner Game a mnohé další

Cena 120,-

Místo: DEPO2015 / sál Klempírna

Vstupenky v předprodeji ZDE.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

7. ročník Plzeňského festivalu stepu, jehož konání v květnu 2020 i v květnu 2021 znemožnila pandemie, se uskuteční v náhradním termínu od 14. do 17. října 2021.

 Bohatý program představí stepařské umění nejen při hlavním večerním programu v Měšťanské besedě, ale také pod širým nebem v centru Plzně. Chystá se flash mob s více než stovkou účinkujících, ukázky různých druhů a stylů stepu či workshopy. Hlavní hvězdou festivalu bude Daniel Borak ze Švýcarska, několikanásobný mistr světa, tanečník a choreograf s českými kořeny.

13:00 – 14:30 STEPAŘSKÝ WORKSHOP PRO VEŘEJNOST – Step by step studio v DEPO2015

Zkuste si step pod vedením Igora Bezdieniezhnykha. Vstup ZDARMA.

Více informací o festivalu ZDE.

Přijďte si do DEPO2015 užít pohodové nedělní odpoledne, pořídit si něco „nového“ a nakoupit nějaké ty dobrůtky. A bude z čeho vybírat! Kočárky, hračky pro děti, obrazy, oblečení pro malé i velké, domácí a sportovní potřeby a mnoho dalších zajímavostí.

Symbolické vstupné 20,- na podporu komunitního centra. Děti mají vstup zdarma.

Více informací ZDE.

Až zo Slovenska se do DEPO2015 řítí legenda Horkýže Slíže. A bude to určitě stát za to!

Vstupenky k zakoupení ZDE.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

Hudební a striptérská skupina ze Smíchova Mig 21 se těší na podzimní turné, které už tak dlouho neměla. 

Pro fanoušky si připravila novou desku a staronovou chuť opět vyrazit na šňůru a užít si to s diváky, jak všichni byli po dlouhá léta zvyklí! Připravte si kalhotky, úsměvy a hlavně vaše srdce! Bez vás to nebude ono.

VSTUPENKY k zakoupení na Plzeňské vstupence.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

 

Výměna oblečení, díky které oživíš svůj šatník. Odnes si do 10 kousků, které budeš nosit (platí zvlášť pro dámské, pánské a dětské).

Máš doma něco, co tě už netěší? Předej nám ho u vchodu a udělej radost někomu jinému. A věř, že někdo druhý udělá radost Tobě. Žádné cenovky, nejde o bazar. Nerozebrané oblečení předáme Armádě spásy. Tak pojď se přidat mezi SWAPery :)

Více informací ZDE.

Z rozhodnutí pořadatele se koncert INTIMITY plánovaný na 26. 10. 2021 v DEPO2015 ruší.
Zakoupené vstupenky je samozřejmě možné vrátit v místě jejich zakoupení.
Všem se tímto moc omlouváme a děkujeme za pochopení.

Od úplných začátečníků po ostřílené tanečníky - ve středu si své swingové kroky může vyzkoušet každý!

Tentokrát zahraje kapela The Cricketz! Na playlistu bude pomalejší skladby v rytmu blues, houpavé swingovky i svižné pecky na tance balboa či shag. A kdo netančí, jistě si užije výbornou kávu či skvěle načepované pivo v kavárně DEPO2015.

Kavárna 18 - 21

Festival pouličního občerstvení opět nabídne to nejlepší z české streetfoodové gastronomie. Nechte se zlákat živou atmosférou, vůní a chutí odlehlých konců světa, ochutnejte dobroty z daleka i blízka, potkejte se s přáteli nad skvělým jídlem a plnou skleničkou.

28.10. 10 - 17

Více informací ZDE. Vstup zdarma.

Workshopy a Kurzy

Mag(net)ická hůlka, lampion nebo čarodějnický klobouk? Pojďte si je vyrobit a hned je můžete využít v naší výstavě Tajuplný les.

Jen počítejte, že nic není hned - každý workshop trvá cca 20 minut a hůlka, která vám rozsvítí nejednu atrakci ve výstavě, navíc půl hodinky usychá, tak přijďte včas! 

Zjistěte více o výstavě BLIK BLIK Tajuplný les.

50kč / workshop příspěvek na materiál

Mag(net)ická hůlka, lampion nebo čarodějnický klobouk? Pojďte si je vyrobit a hned je můžete využít v naší výstavě Tajuplný les.

Jen počítejte, že nic není hned - každý workshop trvá cca 20 minut a hůlka, která vám rozsvítí nejednu atrakci ve výstavě, navíc půl hodinky usychá, tak přijďte včas! 

Zjistěte více o výstavě BLIK BLIK Tajuplný les.

50kč / workshop příspěvek na materiál

Workshop pro (art)ženy co si chtějí užít chvilku pro sebe pod vlivem kashmírové zahrady v dech se tajícím tajuplném lese.

Vodovky, štětce a akvarelové papíry na místě budou, ale pokud máš doma nějakou srdcovku, přibal ji do kabelky spolu s chutí tvořit a hýčkat se.

Dýchánek povedou Linda Suchánková a Veronika Stehlíková.

Všechny jste zvány - kapacitu máme na 7 holek. 
Přihlášky na 731 611 336, nebo na verunstehlik@gmail.com.

Vstupenky k zakoupení ZDE.
Cena: 250 Kč

Více informací na Facebooku.

 

Mag(net)ická hůlka, lampion nebo čarodějnický klobouk? Pojďte si je vyrobit a hned je můžete využít v naší výstavě Tajuplný les.

Jen počítejte, že nic není hned - každý workshop trvá cca 20 minut a hůlka, která vám rozsvítí nejednu atrakci ve výstavě, navíc půl hodinky usychá, tak přijďte včas! 

Zjistěte více o výstavě BLIK BLIK Tajuplný les.

50kč / workshop příspěvek na materiál

Mag(net)ická hůlka, lampion nebo čarodějnický klobouk? Pojďte si je vyrobit a hned je můžete využít v naší výstavě Tajuplný les.

Jen počítejte, že nic není hned - každý workshop trvá cca 20 minut a hůlka, která vám rozsvítí nejednu atrakci ve výstavě, navíc půl hodinky usychá, tak přijďte včas! 

Zjistěte více o výstavě BLIK BLIK Tajuplný les.

50kč / workshop příspěvek na materiál

Mag(net)ická hůlka, lampion nebo čarodějnický klobouk? Pojďte si je vyrobit a hned je můžete využít v naší výstavě Tajuplný les.

Jen počítejte, že nic není hned - každý workshop trvá cca 20 minut a hůlka, která vám rozsvítí nejednu atrakci ve výstavě, navíc půl hodinky usychá, tak přijďte včas! 

Zjistěte více o výstavě BLIK BLIK Tajuplný les.

50kč / workshop příspěvek na materiál

Mag(net)ická hůlka, lampion nebo čarodějnický klobouk? Pojďte si je vyrobit a hned je můžete využít v naší výstavě Tajuplný les.

Jen počítejte, že nic není hned - každý workshop trvá cca 20 minut a hůlka, která vám rozsvítí nejednu atrakci ve výstavě, navíc půl hodinky usychá, tak přijďte včas! 

Zjistěte více o výstavě BLIK BLIK Tajuplný les.

50kč / workshop příspěvek na materiál