DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Výstavy

Výstava nejlepších klauzurních prací studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni.

Ateliér Socha a prostor - GAFA

Ateliér Nová média - Rampa

Ateliér Malba - Truhlárna a možná i část Tržnice

Vernisáž výstavy proběhne ve středu 16.2. od 18:00.

Nová interaktivní expozice Vzhůru do oblak bude otevřena od 18. března do 31. srpna 2022.

Prolétněte se fascinujícím světem v oblacích, zažijete svět létání na vlastní kůži a staňte se alespoň na chvíli bájným Ikarem! 

Vleťte na kouzelném létajícím koberci do světa mýtů a pohádek, nahlédněte do přírodní laboratoře inspirované létajícími zvířaty a rostlinami, a nakonec se vydejte na cestu od počátků létání po etické otázky a ekologické dopady dnešní podoby létání. Zjistíte, že svět nad našimi hlavami skrývá mnohá tajemství a jejich objevování bude úžasné dobrodružství. Tak vzhůru do oblak!

Vzhůru do oblak je expozicí, která nadchne nejen rodiny s dětmi ale také školní skupiny. Pro školy jsou připravené zajímavé lektorské programy, které jsou schopné obsloužit 30 dětí naráz. Žáci se při nich nejen pobaví, ale hravou formou se dozví také něco o zákonitostech létání ať z hlediska biologie, fyziky nebo inženýrství, z pohledu historie i současnosti. Dotknou se ale také budoucnosti letectví, létajících aut nebo dobývání vesmíru. S lektorem nastíní témata technologického vývoje, jeho ekologických dopadů a etických otázek, s nimiž se generace dnešních dětí ve svých životech jistě ještě setká. 

Výstava je otevřena každý den od 10.00 do 18.00.

Vstup do výstavy je vždy po hodinových intervalech ve skupině 30 osob. Návštěvníci si tak mohou předem zakoupit vstupenky na daný den i hodinu. 

Novou expozici Vzhůru do oblak jsme připravili ve spolupráci s dětským interaktivním muzeem Sladovna Písek, kde byla výstava v pozměněném vzhledu a bez prvků, které přidala produkce v DEPO2015 k vidění v roce 2020 pod názvem Leťme vysoko, a vídeňským dětským muzeem ZOOM. Producenti a vývojáři expozice jsou pak společnosti UUUL  a Objevárium.

VSTUPENKY na Plzeňské vstupence.

Vstupné

Dospělý 150 Kč
Děti 6-15 let 100 Kč
Rodinné 2+2 400 Kč
Studenti/Senioři/ZTP 120 Kč
Děti do 5 let zdarma

18.3 - 31.8. 2022

Působivá výstavní instalace světelných objektů, obrazů kombinovaných s neony a soch rozehraje výstavní prostory Rampy a Truhlárny DEPO2015.

Michal Cimala, sochař, malíř, designer a hudebník, má za sebou nespočet sólových i skupinových výstav v Čechách i zahraničí a jeho díla jsou součástí řady státních a soukromých sbírek.

Nyní svou originální tvorbu představí v plzeňském DEPO2015 na výstavě, která bude zahájena v rámci festivalu světla BLIK BLIK. Široký záběr Michala Cimaly zahrnuje sochy, světelné instalace, malby doplněné neony i originální hudební nástroje. Jeho dílo je spontánní, hravé, imaginativní i ironické, a především hluboce současné. Jako by svým dílem předvídal nesmírně tíživou současnost, když reflektoval znepokojivou dobu plnou konfliktů ještě dávno předtím, než na nás tato plně dolehla…

Otevřeno každý den 10 - 18. Vstup zdarma.

Výstava prací studentů ISŠŽ

Výstava ŠKROUPOVKA FASHION nabídne průřez tvorbou jednotlivých ročníků oborů Návrhář oděvů, Oděvní a interiérový design na Škroupovce - Integrované střední škole živnostenské v Plzni (www.issziv.cz). Studijní kresby, fashion ilustrace, interiérová tvorba i ukázky realizovaných modelů a kolekcí budou k vidění v prostoru kavárny Ústředna v DEPO2015. 

Vernisáž výstavy ŠKROUPOVKA FASHION proběhne 23. března 2022 od 16:00 v kavárně DEPO2015, součástí zahájení budou i módní přehlídky.

Výstava potrvá do 19. dubna 2022

Výstava studentky Sutnarky Marie Sedelmayerové Specific Fragments.

Výstava bude zahájena vernisáží ve středu 30.3. od 18h.

31.3. - 17.4.2022 ve studentském výstavním prostoru GAFA.

Vstup zdarma dle otevíracích hodin DEPO2015.

Akce

Přijďte se zlepšit v kresbě figury podle podle živého modelu a pak zajděte s ostatními na jedno.

Kurz kresby podle modelu.

Více informací již brzy.

Kdy? 2. a 30. března, 18 - 20 

Svérázná talk show Posedlí Dakarem svolává fanoušky nejextrémnějšího motoristického závodu světa. Čerstvé zážitky pilota kamionu Martina Macíka, navigátora Františka Tomáška, mechanika Davida Švandy a dalších členů týmu Big Shock! Racing z Rallye Dakar 2022 vám napumpují adrenalin do žil a rozkmitají bránice.

Dvě všehoschopné posádky, pět kamionů postavených v Sedlčanech, parta neohrožených mechaniků – sestava silnější než kdykoliv předtím.

Poznejte svět, kde nic nefunguje podle plánu, kde si i nejdrsnější chlapi občas popláčou a kde zlaté české ruce dokážou řešit situace, které si nepředstavíte ani v nejdivočejší fantazii. Videa ze zákulisí, onboardy z kabiny, upřímná vyprávění přímých účastníků. Nechte se nabít energií, která vzniká, když se tým Big Shock! Racing potká se svými geniálními fanoušky.

Dakar není jen o závodnících řítících se pouští. Stejně důležití jsou všichni, kteří fandí. #ONETEAM

Vstupenky k zakoupení ZDE.
Cena 499 Kč.

3 hodinový workshop, který vás z nápadu naučí vybudovat vlastní byznys.

Ukážeme vám, jak rozjet společensky prospěšné podnikání. Zajímá vás, jak se staví úspěšný byznys model? Potřebujete poradit od zákazníků, ale nevíte, jak na to? Naučíme vás základy každého úspěšného podnikání a předáme nástroje k rychlému a levnému testování. 

Pro koho je program vhodný?
Pro začínající podnikatele, vysokoškoláky a malé i zaběhnuté neziskovky. Nemusíte mít zkušenosti z byznysu, dokonce nemusíte mít ani geniální nápad. Stačí mít v hlavě myšlenku, která řeší inovativním způsobem společenský problém.

LEKTOR

Juraj Kováč
Zakladatel programu Rozbehni sa!, který startuje a testuje byznys nápady do 100 hodin a 100 €. Je garantem projektů Nejlepší nápad, iNOVEum a Social Impact Award Slovensko, které rozvíjejí podnikavost studentů na středních a vysokých školách.


Vstupenky k zakoupení zde.
Pro více informací o akcelerátoru 3-2-1 dílna můžete sledovat WebInstagram nebo Facebookovou událost.

 

Pojďme společně vyjádřit podporu lidem na Ukrajině.  
Benefiční akce proběhne v pátek 4. března od 17:00 v  DEPO2015.

Akci pořádá Žongléros Ansámbl ve spolupráci s DEPO2015 a Slam Poetry CZ.


Přispět lze zakoupením vstupného ve výši 100 Kč, 500 Kč či 1000 Kč (online nebo přímo na místě). Veškerý výdělek poputuje rovným dílem na transparentní účet konta organizace Člověk v tísni SOS Ukrajina a Diakonie Západ.


Plzeňská kulturní scéna je místem svobodných setkání a komunikace. Ve světle posledních událostí pociťujeme, že to není samozřejmost a jasně se vymezujeme vůči postupu Ruské federace v čele s prezidentem Vladimirem Putinem. Považujeme za nezbytné vyjádřit solidaritu s ukrajinskými obyvateli. Stojíme za Ukrajinou. #standwithukraine 

PROGRAM
Představení Svoboдa | Žongléros Ansámbl
Slam Poetry | Dr. Filipitch, Tukan, Matheus a další

(kompletní program zveřejníme v průběhu týdne)
Všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář
 

VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ZDE.

Odkaz na Facebookovou událost ZDE.

U příležitosti Mezinárodního dne žen pořádá spolek imPerfect, z.s. akci s názvem Den pro ženy (a jejich rodiny). 

Pro návštěvníky budou připraveny nejrůznější workshopy a přednášky (např. přednáška s paní Helenou Konarovskou - Le Chaton, organizací M.arter - podpora zaměstnávání po RD, Czechitas - podpora žen v IT), vystoupení (např. Taneční centrum Dominique), ale také jednotlivé prezentační stánky různých organizací (např. Uzlík, z.s., Unicorn a.s.).

Ženy se pak mohou nechat hýčkat prostřednictvím různých firem (např. Mary Kay, Kadeřnictví V šipce, Černá labuť). Ani muži nepřijdou zkrátka. Mohou se např. pobavit o 3D tisku s firmou Lunar. Pro děti jsou zase připraveny různé zábavné aktivity s pera PKRDM nebo Histrio z.s.

Více informací na www.im-perfect.cz.

Akce proběhne dne 5. 3. 2022 od 14 do 18 hodin v DEPO2015 v Plzni a vstup na ni je dobrovolný.

Přijďte si užít divadlo pro nejmenší diváky, koncert vážné hudby pro rodiče s batolaty, vyzkoušet pohybové a hudební workshopy či zadovádět si do obří herny pro malé průzkumníky. Dorazte se přesvědčit, že umění a zábava pro batolata existuje a že i vaše ratolest si KUK zamiluje!

KUK je prvním českým multižánrovým projektem, který cílí především na návštěvníky ve věku od 10 měsíců do 3 let.KUK nabízí rodinám s malými dětmi smysluplný program s vysokou uměleckou úrovní, nekomerční alternativu kvalitní dětské zábavy, nabitý program od herny, přes divadelní představení až po pohybové workshopy. To vše na míru pro naše nejmenší návštěvníky.

Celý program zveřejníme již brzy.

VSTUPENKY DO HERNY (10:00 - 13:30 / 14:00 - 18:00)  MŮŽETE KOUPIT ZDE.

‼️ Pamatujte, prosím, že každý návštěvník (dítě od 10 měsíců i dospělý) POTŘEBUJE SVOU VSTUPENKU, a to jak do herny, tak na doprovodný program. Děkujeme za pochopení.

Program KUK
7. března - 16. března 2022

Obří herna pro nejmenší
7.3.- 16.3. každý den
dopolední blok 
10:00 – 13:30 
odpolední blok 
14:00 – 18:00 

7.3. pondělí
11:00 Hudba batolatům / divadelní představení Damúza
15:00 Hudba batolatům / divadelní představení Damúza

8.3. úterý
15:00 První pomoc nejen pro rodiče / workshop

9.3. středa
15:00 Znakování pro batolata s písničkami / workshop 
15:30 Znakování pro batolata s písničkami  / workshop

16:15 Ostrov objevů /workshop 
16:45 Ostrov objevů /workshop

11.3. pátek
10:00 Výtvarná dílna /workshop
12:00 Výtvarná dílna /workshop

12.3. sobota
11:00 Ptáček a lev / divadelní představení Damúza
15:00 Ptáček a lev / divadelní představení Damúza

13.3. neděle 

10:30  Znakování pro batolata s písničkami  / workshop
11:00 Ostrov objevů / workshop
13:00 Mámou ve světě kluků / přednáška
15:30 Rodičovství s lehkostí - ochutnávka nástrojů Access Consciousness

14.3. pondělí 
15:00 Máme doma neposedné dítě / přednáška, beseda

16.3. středa
11:00 Batosnění / divadelní představení Damúza - ZRUŠENO Z DŮVODU NEMOCI
15:00 Batosnění / divadelní představení Damúza - ZRUŠENO Z DŮVODU NEMOCI

11:00 Hudba batolatům / Interaktivní hudební vystoupení pro malé a velké „ Teče hudba, teče“.
15:00 Hudba batolatům / Interaktivní hudební vystoupení pro malé a velké „ Teče hudba, teče“.

 

 

Anotace:

Hudba batolatům / HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ, Damúza

 • Kapacita: 30
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 100 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • 7.3. pondělí, 11:00 a 15:00

Hudební interaktivní vystoupení „sNěžné tóny“ pro malé a velké.
Sněhobílá zima v teple! Sněhové koule, které netají! Veselé cinkání a zvonění rolniček! Zahřejeme vás hudbou, obejmeme vás svými hlasy v doprovodu jemných a zajímavých nástrojů, podělíme se s vámi o svou lásku k zimě, jelikož naše kořeny pochází ze Sibiře. Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku.

Studio Damúza: Batosnění /DIVADLO

 • Kapacita: 30
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena:100 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • 16.3. středa, 11:00 a 15:00

Pohádková ukolébavka inspirovaná knihou Petry Kubáčkové O andělovi, noční můře, statečném medvídkovi, hodném slonovi, opici a divoké huse a nespícím Toníčkem.

Dva hrdinové – Pom a Luli. Kuk! A jsou na světě. Ťap, ťap, ťap…putují postelovou krajinou-nekrajinou a potkávají Béé, Haf, Trututú, BAF!, Brum. Cesta je dlouhá, víčka jsou těžká. Pšt! a dobrou noc.
Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem – je interaktivní, respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku.

Studio Damúza: Ptáček a lev/ DIVADLO

 • Kapacita: 50
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena:100 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • 12.3. sobota, 11:00 a 15:00

Jaro se probouzí a s ním i netradiční přátelství, které se prohlubuje a zraje stejně jako jablíčka, či švestky na podzim. Neroztaje ho dokonce ani ten nejsilnější mráz. Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí – ptáčka a lva.

Společně s námi zaklepejte na dvířka zahrádky, kde bydlí lev, který zatím netuší, jaká tajemství v ní příroda ukryla. Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku.

Výtvarná dílna

 • Kapacita: 18
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 150 Kč dítě, 50 dospělí
 • 11.3. pátek, 10:00 a 12:00

Milé a milí! Znáte to - BEJBY nebude sedět v koutě! Teda jako může, ale možná by to byla škoda. Pokud chcete tančit jako v Hříšňáku, akorát místo zvedačky si zkusit míchačku, přijďte. Budeme malovat jogurtovými barvami, zapouštět barvy do látky anebo třeba sochařit z domácí modelíny. Takže umělci všech stylů, jste srdečně zváni! Jako radůstky pro potěchu budou na místě připravené DIY hry a hračky na rozvoj motoriky a koordinace. Jo, a vše je zdravotně nezávadné a pokud to bude nutné, tak i jedlé. Kreativitu nezastavíš! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku.

Znakování pro batolata s písničkami 

 • Kapacita: 14
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 50 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • Středa 9.3. 15:00 – 15:30 , 15:30 – 16:00 
 • Neděle 13.3.  10:30 - 11:00 

Nevíte, jak se domluvit s vaším děťátkem, když ještě nemluví? Přeci jednoduchými znaky! Přijďte si pár z nich vyzkoušet a zazpívat si písničky, které tyto znaky používají. Mnohem více se dozvíte na naší ukázkové hodině “Znakování pro batolata”. Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

Ostrov objevů 

 • Kapacita: 14
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 50 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • Středa 9.3. 16:15 – 16:45 I, 16:45 – 17:15
 • Neděle 13. 3.  11:15- 11:45

Vzdělávání dětí od 15 do 36 měsíců všemi smysly najednou - to splňuje tento úspěšný vzdělávací projekt, který je v Plzni velkým hitem a stává se u rodičů a dětí velmi oblíbeným. Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

První pomoc nejen pro rodiče

 • Kapacita: 20 lidí (dospělí pouze)
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • Cena: 700 Kč za osobu
 • úterý 8.3. 15:00-17:00

První pomoc by měla patřit mezi základní znalosti každého člověka. Víte například, co dělat, když se dítě začne dusit nebo ztratí vědomí?

Přijďte si s námi užít hezké odpoledne a naučte se jak v případě potřeby beze strachu a stresu správně zareagovat a zachránit tak život. 
 

O lektorce:
Mgr. Ludmila Lešková
Skoro celý život pracovala jako zdravotní sestřička. Lektorování je pro ni příležitostí předat své mnohaleté zkušenosti nejen jako zdravotník, ale také jako starostlivý rodič, což nejvíce oceňují účastníci kurzu První pomoci (nejen) pro maminky.

Více informací na http://www.ludmilaleskova.cz/ Workshop je určen pro dospělé návštěvníky.

Mámou ve světě kluků

 • kapacita: 30 lidí (pouze dospělí)
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 150 Kč
 • neděle 13.3.  - 13:00 - 15:00

Jste maminkou a máte syna?
Kluci vyrůstají převážně obklopení ženami a jejich představami, emocemi a přesvědčeními.

Co je ale podstata kluků? Jaká jsou jejich specifika a potřeby, aby vyrostli ve správné chlapy a muže?  Je pro vás těžké snášet klučičí energii?  Tápete někdy co vlastně kluci potřebují? Je pro vás kvůli tomu náročné ustát svoji ženskost?

Pojďte si popovídat o tom, jak klukům dopřát, co potřebují, mít s tím větší lehkost a ještě přitom zůstat ženou. Tatínkové, babičky a ostatní jsou také vítáni!

Lektorka Kateřina Venzarová je máma tří kluků, žena, trenérka i učitelka a  Facilitátorka nástrojů Access Consciousness, autorka knihy Mámou ve světě kluků,  Zápisníku pro mámu a syna a otázkových karet Máma a syn. Workshop je určen pro dospělé návštěvníky.

Rodičovství s lehkostí - ochutnávka nástrojů Access Consciousness

Chcete zvládat intenzivní situace s dětmi s větším nadhledem? Jak se cítit více svobodně v rodičovství a mateřství? Zajímá vás osobní rozvoj a hledáte způsob, jak všechnu teorii aplikovat doma, třeba i s dětmi? Jste ti nejlepší rodiče pro své děti. Ukažte jim, jak se žije s radostí.

Ochutnávka nástrojů pro více radosti, lehkosti, inspirace jak s dětmi, partnery, rodinou ale především sami se sebou.

Podíváme se na témata: O čem je modalita Access Consciousness a technika Access Bars. Podíváme se na nástroj, který vám ulehčí intenzivní situace (hádky, cizí návaly emocí na vás...), prozkoumáme způsoby, jak si udržovat nadhled, ukotvit se v přítomnosti a otevírat se více možnostem v běžných každodenních situacích

Lektorka Kateřina Venzarová je máma tří kluků, žena, učitelka, překladatelka a facilitátorka nástrojů Access Consciousness CFMW. Už skoro 5 let používá nástroje AC v každodenním životě i se svými syny, jeoficiální tlumočnicí nejpokročilejších kurzů  Access Consciousness a facilituje kurzy Access Bars, workshopy a intra této modality na různá témata. 

Máme doma neposedné dítě

 • kapacita: 30 
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 50 Kč za osobu (pro dospělé)
 • pondělí 14.3. - 15:00 - 16:30

Informace o technikách a možnostech výchovy děti s ADHD, ADD.

Výchova zjednodušeně řečeno "neposedného dítěte" je mnohdy velmi náročná. Okolí rodin vnímá často tyto děti jako nevychované či neposlušné. Tak tomu obvykle ale není. Rodiny se snaží, aby jejich děti byly okolím akceptované i s jejich "zvláštnostmi" 

Pojďme si o tomto fenoménu společně popovídat s PhDr. Dagmarou Nechutnou na semináři “Máme doma neposedné dítě”. Beseda je určena pro dospělé návštěvníky.

 

 

Obří herna pro nejmenší a jejich velký doprovod. Malí průzkumníci se mohou těšit na obří bludiště, kuličkodráhu, hravé tabule, originální haptický koberec, měkoučkou nafukovací prolézačku, svět rostlin z pohledu malého broučka a také odpočívárnu pro ty, které hraní unaví.

 

Herna je určena pro děti od 10 měsíců do 3 let.

Každý den od 7. do 16. března budou vždy dva časové úseky
1) 10:00 – 13:30
2) 14:00 – 18:00

Prodej vstupenek je zvlášť na dopolední a na odpolední blok.

Vstupné do herny platí na celý časový úsek.

VSTUPENKY DO HERNY (10:00 - 13:30 / 14:00 - 18:00 MŮŽETE KOUPIT ZDE.

‼️ Pamatujte, prosím, že každý návštěvník (dítě od 10 měsíců i dospělý) POTŘEBUJE SVOU VSTUPENKU, a to jak do herny, tak na doprovodný program. Děkujeme za pochopení.

Interaktivní hudební vystoupení, ve kterém uslyšíte převážně lidové písně v autorských aranžmá jak známých, tak i méně obvyklých nástrojů. 

Hudební interaktivní vystoupení „sNěžné tóny“ pro malé a velké.

Sněhobílá zima v teple! Sněhové koule, které netají! Veselé cinkání a zvonění rolniček! Zahřejeme vás hudbou, obejmeme vás svými hlasy v doprovodu jemných a zajímavých nástrojů, podělíme se s vámi o svou lásku k zimě, jelikož naše kořeny pochází ze Sibiře.

Hudba je zdrojem inspirace a radosti. Když ji v tom nebudeme bránit, pomocí hudby můžeme zažít příjemné i silné emoce. Děti i jejich rodiče se mohou do vystoupení jakýkoliv způsobem, třeba pohybem, zpěvem, různými zvuky a podobně, rozhodně se za to na vás nebudeme zlobit, spíš naopak, s radostí to uvítáme.

7. března od 11:00 a od 15:00 v Ateliéru

POZOR! Vstupenky musí mít jak dítě, tak i dospělí doprovod. 

Vstupenky ZDE.

Z měsíce v Gruzii jsem většinu strávila v horách a obvykle jsem spala jenom pod plachtou. Samotná holka to v týhle zemi nemá úplně jednoduchý.

Jak jsem se vypořádala s opilými Gruzínci a jejich psy, kteří dokážou být stejně neodbytní jako ti chlapi? Líbilo se mi v přímořském, hlavním nebo skalním městě? Jak jsem zvládla přes 100km trek po Svanetii? Dokázala jsem vylézt na Kazbek (5054 m.n.m.)? Kudy jsem šla jinak profláknutý, 120 km trek z Kazbegi do Tušetie, že jsem několik dní nepotkala jedinýho turistu? Kolik mě to stálo a na co jsem si přišla? To vše se dozvíte na nové přednášce.

Chcete-li více informací o přednášce, sledujte:
InstagramFacebook nebo Web přednášející.

Vstupenky k zakoupení ZDE.

Poetická inscenace pro děti od 1 roku do 3 let

 

Jaro se probouzí a s ním i netradiční přátelství, které se prohlubuje a zraje stejně jako jablíčka, či švestky na podzim. Neroztaje ho dokonce ani ten nejsilnější mráz. Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí - ptáčka a lva.

Společně s námi zaklepejte na dvířka zahrádky, kde bydlí lev, který zatím netuší, jaká tajemství v ní příroda ukryla.

Sobota 12.3. 2022, dvě představení: 11:00 a  15:00

DŮLEŽITÉ! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku, tzn. jak dítě, tak i dospělí doprovod.

Vstupenky v prodeji ZDE.

Jste maminkou a máte syna? Přijďte na přednášku Kateřiny Venzarové do DEPO2015!
 

Pojďte si popovídat o tom, jak klukům dopřát, co potřebují, mít s tím větší lehkost a ještě přitom zůstat ženou.

Kluci vyrůstají převážně obklopeni ženami a jejich představami, emocemi a přesvědčeními.

Co je ale podstata kluků?

Jaká jsou jejich specifika a potřeby, aby vyrostli ve správné chlapy a muže?

Je pro vás těžké snášet klučičí energii?

Tápete někdy co vlastně kluci potřebují?

Je pro vás kvůli tomu náročné ustát svoji ženskost?

Tatínkové, babičky a ostatní jsou také vítáni!
---------------------------------------------------------------------
Lektorka Kateřina Venzarová - máma tří kluků, žena, trenérka i učitelka a Facilitátorka nástrojů Access Consciousness, autorka knihy Mámou ve světě kluků, Zápisníku pro mámu a syna a otázkových karet Máma a syn.
Ve své praxi propojuji své více jak 10 leté zkušenosti mámy kluků, se svými pedagogickými znalostmi a zkušenostmi nejen z běžného školství a sportu, ale i z alternativních směrů.
Přeji si, aby kluci mohli vyrůstat s ženským pochopením toho, co je podstata kluků, bez omezování našimi ženskými představami. Když si ženy uvědomí, co kluci opravdu potřebují, mohou ovlivnit i své muže a otce synů tak, aby naši synové mohli vyrůst ve zdravě sebevědomé Muže, které naše společnost potřebuje.  

Neděle 13. března 13:00 - 15:00 v ateliéru DEPO2015

Vstupné 150 Kč.
Vstupenky v předprodeji ZDE.

Informace o technikách a možnostech výchovy děti s ADHD,ADD.

Výchova zjednodušeně řečeno " neposedného dítěte" je mnohdy velmi náročná. Okolí rodin vnímá často tyto děti jako nevychované, neposlušné. Tak to ale obvykle nebývá. Rodiny se snaží, aby jejich děti byly okolím akceptované i s jejich " zvláštnostmi" -   pokud chcete....můžeme o tomto fenoménu popovídat...

Přednášející: PhDr. Dagmar Nechutná

Vstupné 50 Kč.
Vstupenky v předprodeji ZDE.

Pondělí 14. března od 15:00 do 16:30.

Interaktivní hudební vystoupení pro malé a velké „ Teče hudba, teče“.

Na co se můžete těšit?
Na originálně strávený čas s vaším dítětem/vašimi dětmi, plný inspirace a radostných okamžiků.
Na podnětné a atraktivní prostředí pro děti.
Na příjemnou a přátelskou atmosféru v komorním počtu účastníků.
Na seznámení s rozličnými zajímavými hudebními nástroji.
Na převážně lidové písně v autorských aranžmá.

Středa 16. března, dvě představení: v 11:00 a v 15:00

VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ZDE.

DŮLEŽITÉ! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku, tzn. jak dítě, tak i dospělí doprovod.

Pohádková ukolébavka inspirovaná knihou Petry Kubáčkové O andělovi, noční můře, statečném medvídkovi, hodném slonovi, opici a divoké huse a nespícím Toníčkem.

Dva hrdinové – Pom a Luli. Kuk! A jsou na světě. Ťap, ťap, ťap…putují postelovou krajinou-nekrajinou a potkávají Béé, Haf, Trututú, BAF!, Brum. Cesta je dlouhá, víčka jsou těžká. Pšt! a dobrou noc.

Toto představení, lehoučké jako pírko, navazuje na evropský trend tvorby pro děti od nula do tří let nazývaný Theatre for very young (tzv. divadlo pro nejmladší). V současnosti se tomuto trendu v zahraničí programově věnuje mnoho divadel, tvůrců a tvůrkyň a my jej teď poprvé přinášíme i do České republiky.

Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem – je interaktivní, respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

Po představení si děti mohou zahrát s loutkami použitými v inscenaci.

Pro děti od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče.
Délka představení: 35 minut

Středa 16. března, dvě představení: v 11:00 a v 15:00

VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ZDE.

DŮLEŽITÉ! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku, tzn. jak dítě, tak i dospělí doprovod.

Široká veřejnost se zde bude moci seznámit s tím, co to vlastně je dobrovolnictví, co přináší a kde všude pomáhá.

Během dvou dnů se zde setkají dobrovolníci, koordinátoři dobrovolníků, zástupci přijímajících i vysílajících organizací, klienti, podporovatelé, studenti, představitelé státní správy, regionální i místní samosprávy s těmi, kteří buď zatím vůbec netuší, co to vlastně dobrovolnictví je, nebo váhají, zda se zapojit – ať jsou to soukromé osoby – studenti, rodiny, senioři nebo firmy a jiné organizace, stávající i budoucí filantropové.

Vstupné zdarma.

Více informací ZDE a celý program najdete v události

Festival pouličního občerstvení opět nabídne to nejlepší z české streetfoodové gastronomie. Nechte se zlákat živou atmosférou, vůní a chutí odlehlých konců světa, ochutnejte dobroty z daleka i blízka, potkejte se s přáteli nad skvělým jídlem a plnou skleničkou.

19. března 2022
10 - 18

Více informací ZDE. Vstup zdarma.

Preventivní projekt Světové dentální federace (FDI) organizovaný Českou stomatologickou komorou ve spolupráci s partnery.

Preventivní projekt Světové dentální federace (FDI) organizovaný Oblastní stomatologickou komorou představí několik stanovišť, které dětem zábavnou a hravou formou vysvětlí, jak pečovat o své zuby. Přijďte zkusit zdolat všechny připravené úkoly!

Vstup zdarma. 

20. března 10 - 15

Devátý ročník největšího českého science fiction festivalu proběhne 23. - 24. března 2022. Téma letošního ročníku je věnováno mimozemskému životu na planetě Zemi. Těšte se na filmové novinky, legendy Predátor a Věc, krátké filmy i zajímavé dokumenty a tematické výstavy.

Program festivalu v Plzni

23.3. 17:00 Krátké české sci-fi filmy od iShorts
23.3. 18:45 Sputnik
23.3. 20:45 Predátor
24.3. 17:00 Fenomén
24.3. 18:45 Krátké světové sci-fi filmy od iShorts
24.3. 20:45 Věc

Tématem letošního ročníku je mimozemský život na planetě Zemi.

Opouštíme cyklus námětů řešících blízkou budoucnost a vracíme se do oblasti čisté science fiction. A jsou tedy mezi námi?

Odpověď má mnoho podob: možná už tu jsou, jen je nevidíme. V pásu asteroidů se klidně může skrývat neaktivní sonda velikosti Prahy, která se jednou za milion let probudí a pak spí dál. Nebo se skrývají, jak by tvrdili příznivci Aštara Šerana či filmu Muži v Černém. Pro někoho to může být lákavá, pro dalšího naopak děsivá představa. Náboženství Plejáďanů a řada dalších obskurních kultů v tom má jasno – jsou tu a až přijde apokalypsa, vezmou vyvolené do svých lodí. Konspirátoři mají také jasno – CIA a KGB už dávno zkoumá jejich mrtvoly a létající talíře a snaží se vytvářet technologie na základě těch jejich. Kéž by to tak bylo. Je tedy zřejmé, že mimozemšťané na planetě Zemi jsou naším letošním tématem.

Více informací na www.futuregate.cz, na Instagramu nebo ve Facebookové události. 

Vstupenky v předprodeji Plzeňské vstupence nebo na GoOut.

 

Tak trochu Vetřelec po rusku na pozadí poslední fáze studené války. 

V temném sci-fi hororu Jegora Abramenka se mladá lékařka (hraje ji Oksana Akiňšina) ve snaze oživit svou umírající kariéru dostane k přísně tajnému vládnímu projektu: má vyšetřit a pozorovat kosmonauta Konstantina (Pyotr Fjodorov), který si z vesmírné mise přivezl nepříjemného parazita. Ten navíc každou noc z mužova těla vylézá a nechává za sebou pořádně slizkou, krvavou spoušť. A zatímco lékařka chce hlavně zachránit lidský život, její zaměstnavatelé mají s agresivní mimozemskou bytostí vlastní plány.

Režie Jegor Abramenko Obsazení Oksana Akiňšina, Pjotr Fjodorov, Fjodor Bondarčuk, Anton Vasiljev, Anna Nazarova, Vasiliy Zotov, Natalja Švec Rok výroby 2020 Délka 120 min
Země původu Rusko/Russia Nosič BluRay

Jazyková verze:  Rusky s anglickými a českými titulky.

23.3. 18:45

Vstupenky ZDE.
Cena 130 Kč.

Nekompromisní sci-fi thriller Johna McTiernana nám přesně před pětatřiceti lety ukázal, jak hustá atmosféra se dá vytvořit, když do neprostupné džungle vhodíte partu žoldáků, Arnolda Schwarzeneggera a zabijáckého mimozemšťana s vražednými instinkty. 

V Predátorovi se toho moc nenamluví, dějové zvraty tu taky neexistují, ale přesto od snímku nejde odtrhnout oči: minimalistický filmový jazyk s těkavou kamerou a paranoidní hudbou úplně stačí k zážitku, který je i po více než třech dekádách od premiéry dokonale vtahující, děsivý a navíc i nebývale tělesný. Maximální napětí s použitím minimálních prostředků.

Režie John McTiernan Obsazení Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Bill Duke, Jesse Ventura, Sonny Landham, Richard Chaves Rok výroby 1987

Délka 107 min
Země původu USA Nosič BluRay 

23.3. 20:45

Vstupenky ZDE.
Cena 130 Kč.

Program krátkých filmů přináší vize budoucnosti mladých domácích filmařů. 

Na formátu krátkého filmu se staneme účastníky vesmírného experimentu, uvízneme v časové smyčce a skrze dystopické vize i uvidíme, jaké by to bylo naprogramovat si své milence dle představ. Tematicky pestrý blok, kterému nechybí nadsázka i inspirace výraznými žánrovými vzory, vznikl již tradičně ve spolupráci s iShorts. Program zveřejníme brzy.

23.3. od 17:00 

Vstupenky ZDE.

11. ročník charitativního běhu pro Světlušku. Pojďte s námi rozsvítit Plzeň a užít si vzájemnou přítomnost a radost z pohybu.

Výtěžek ze startovného poputuje na konto Světluška - Nadační fond Českého rozhlasu, pomáhající nevidomým. Protože i běhat ve tmě má smysl, vezměte s sebou rodinu a přátele a užijete si s námi noční rojení světlušek.

Více informací a registrace ZDE.

Program krátkých filmů přináší vize budoucnosti mladých domácích filmařů. 

Na formátu krátkého filmu se staneme účastníky vesmírného experimentu, uvízneme v časové smyčce a skrze dystopické vize i uvidíme, jaké by to bylo naprogramovat si své milence dle představ. Tematicky pestrý blok, kterému nechybí nadsázka i inspirace výraznými žánrovými vzory, vznikl již tradičně ve spolupráci s iShorts. Program zveřejníme brzy.

24.3. od 18:45 

Vstupenky ZDE.

V dokumentu režiséra Jamese Foxe se podíváme na historii pozorování UFO (Unidentified Flying Object) v moderních dějinách. 

Nezaměříme se pouze na slavný roswellský incident z roku 1947, ale také například na událost z roku 1966, kdy studenti z Westall High School v Austrálii měli být společně svědky vznášejícího se létajícího plavidla tvaru talíře. K nevysvětlitelným pozorováním docházelo (a stále dochází) všude, ale pravděpodobně k nejpodivuhodnější události mělo dojít v Zimbabwe, kdy v roce 1994 bylo více než šedesát žáků základní školy vystaveno zážitku, na který vzpomínají s úžasem do dnešní doby. Měli být totiž svědky tzv. blízkého setkání třetího druhu – spatřili nejen létající plavidlo, ale měli být dokonce v bezprostředním kontaktu s jeho posádkou... V dokumentu se objeví vysoce postavení vládní a vojenští představitelé, očití svědci, vyšetřovatelé, a to nejen prostřednictvím archivních záběrů, ale také rozhovorů speciálně natočených pro tento snímek.

Režie James Fox Obsazení Peter Coyote, Chris Mellon, William T. Coleman, Kim Arnold, Christopher Pittman, Robert Friend

Rok výroby 2020
Délka 100 min
Země původu USA Nosič Full HD
Jazyková verze Anglicky s českými titulky 

24.3. od 17:00
Vstupenky ZDE.
Cena 130 Kč.

Parta paranoidních vědců versus mimozemské stvoření, které na sebe umí brát podobu jakéhokoliv živého organismu, to vše v kulisách nekonečných bílých plání Antarktidy. 

Co by se mohlo pokazit? Věc Johna Carpentera je právem považována za jeden z nejkultovnějších hororů všech dob. A ze spousty dobrých důvodů: Kurt Russell je dostatečně nihilistický, minimalistické melodie Ennia Morriconeho v netradiční syntezátorové poloze se zarývají pod kůži a díky mimořádně fyzickým vizuálním efektům máte pocit, že Věc každou chvíli vyskočí z obrazovky i na vás. Po tomhle filmu se na psy začnete dívat úplně novýma očima.


Režie John Carpenter
Obsazení Kurt Russell, Wilford Brimley, T.K. Carter, David Clennon, Keith David, Richard Dysart
Rok výroby 1982
Délka 109 min
Země původu USA Nosič BluRay
Jazyková verze Anglicky s českými titulky

24.3. od 20:45
Vstupenky ZDE.
Cena 130 Kč.

Festival světla a umění ve veřejném prostoru BLIK BLIK se vrací v plné své kráse a velikosti do centra města Plzně. 

Tentokrát se můžete těšit na dvě interiérové instalace. Unikátní sedmiminutová audiovizuální instalace oblékne interiér Katedrály sv. Bartoloměje do nového kabátu a v evangelickém kostele Konrandova sboru budete moci rozehrát jedineční laserový hudební nástroj.

Popis interiérových instalací:
Hlavní roli festivalu světla BLIK BLIK 2022 tentokrát dostane nově zrestaurovaný interiér Katedrály sv. Bartoloměje, ve kterém jeden z největších interiérových videomappingů rozehraje gotické stropy, oltář a další architektonické prvky v impozantní audiovizuální instalaci Nebeská symfonie. Umělecký obsah instalace vytváří francouzská světově uznávaná umělecká skupina AV Extended.

Druhou interiérovou instalaci ve své světové premiéře uvede evangelický kostel Korandův sbor. Interaktivní hudební nástroj návštěvníci pomocí laserových paprsků rozezní jak tóny a zvuky, tak prvky interiéru kostela. Zahrát si najednou mohou až 3 hráči, kteří rozzáří až 16 laserových paprsků.

VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ NA PLZEŇSKÉ VSTUPENCE

ZAKOUPENÁ VSTUPENKA PLATÍ PRO OBĚ INSTALACE V JEDEN DEN.

Vstup do Katedrály sv. Bartoloměje PLATÍ POUZE na zakoupený čas na vstupence. Vstup do kostela Korandova sboru není časově omezen, instalace bude přístupná od 19:00 do 24:00 v den platnosti vstupenky.

KDY? 25. a 26. března od 19:00 do půlnoci.

Pozorujeme svět okolo nás, nebo vidíme jen to, co sami chceme? A kdo sleduje nás…

Camera Obscura je světelná novocirkusová show, která ve vás vyvolá napětí. Ve které objevíte převrácenou skutečnost. Která vás strhne a okouzlí.

Je  představením pracujícím se světlem i tmou, maskami i lidskou tváří. Zakrývá vidění a nabízí divákovi vlastní imaginaci. Ukazuje skutečnost i optický klam, (sur)reálný příběh i emoce.

Unikátní světelná performance propojuje moderní technologie s akrobacií na zemi i ve vzduchu. Camera Obscura vás vidí.

Pro člověka je zrak nejdůležitější smysl a přibližně 80 % všech informací vnímáme zrakem. Ale ne vše, co vidíme, je opravdu skutečnost.

Skupina Žongléros Ansámbl vizuálně zajímavou formou surrealistického příběhu divákovi přiblíží, jak nás vnímání dokáže klamat. A právě nový cirkusu vytváří specifické možnosti pro vizuální vyjádření této myšlenky. Čekejte samé optickými klamy a zdánlivé popírání fyzikálních zákonů. Klasické techniky černého divadla, kombinované s novými technologiemi a využitím světelných rekvizit vytvářejí prostor pro divákovu imaginaci a nutí ho překročit hranici toho, co je ochoten vnímat jako realitu.

Představení nese název Camera Obscura neboť s prvními optickými přístroji, které dokázaly zdánlivě reprodukovat realitu, přicházely i pochybnosti, co je skutečné, co je fikce a jak nás vlastní zrak a předporozumění dokáže oklamat. Masky očí s kterými performeři pracují se zde pak stávají nejen významným výtvarným prvkem inscenace, ale  prolnutí “člověk-oko” v surreálnou kreaturu hlavně personifikovaným původcem sebeklamu.

KDY? 25. a 26.3.2022
18:00 a 20:30 (každý den 2 představení)

Vstupenky k zakoupení na Plzeňské vstupence!

Více informací v události.

Festival světla a umění ve veřejném prostoru BLIK BLIK se vrací v plné své kráse a velikosti do centra města Plzně. Šestý ročník v tradičním formátu uvede celkem 15 zastavení na trase dlouhé 3 km. 

Celkem 15 zastavení, umělci z celého světa a kvalitní umění přizpůsobené na míru místu. Umělci nejen z ČR, ale také ze Slovenska, Maďarska, Francie a dokonce dalekého Japonska ukážou to nejlepší ze současné digitální tvorby - lasermaping, videomaping, obří statické projekce či interaktivní světelné exponáty a více - na to všechno se budou moc návštěvníci těšit.

Dvě interiérové instalace v Katedrále sv. Bartoloměje a Korandově sboru budou podmíněny zakoupením vstupného z důvodu omezené kapacity. Součástí doprovodného programu je premiéra akrobatického představení se světelnými prvky “Camera Obscura”, kdy umělecká akrobatická skupina Žongléros ansámbl promění Autobusovou halu v DEPO2015 v jeden velký světelný zážitek. 

Interiérové instalace
Hlavní roli tentokrát dostane nově zrestaurovaný interiér Katedrály sv. Bartoloměje, ve kterém jeden z největších interiérových videomappingů rozehraje gotické stropy, oltář a další architektonické prvky v impozantní audiovizuální instalaci Nebeská symfonie. Umělecký obsah instalace vytváří francouzská světově uznávaná umělecká skupina AV Extended. 

Druhou interiérovou instalaci ve své světové premiéře uvede evangelický kostel Korandův sbor. Interaktivní hudební nástroj návštěvníci pomocí laserových paprsků rozezní jak tóny a zvuky, tak prvky interiéru kostela. Zahrát si najednou mohou až 3 hráči, kteří rozzáří až 16 laserových paprsků.

Festivalová trasa:
Náměstí republiky – historické centrum města Plzně – břeh řeky Radbuzy – park U Ježíška – Papírenská lávka - DEPO2015 - Korandův sbor

25. a 26. března, 19 - 24
Venkovní část festivalu je ZDARMA. 

VSTUPENKY DO INTERIÉRŮ ZAKUPTE ZDE 

VSTUPENKY NA PŘEDSTAVENÍ CAMERA OBSCURA KUPUJTE ZDE.

Více informací v události.

Křest knihy Davida Blažka proběhne 28. března od 18:00 v kavárně Ústředna DEPO.

Bez krize nejsou básně je příběhem muže na prahu dospělosti. Chlapce, který neví, čím chce v budoucnu být, ale přesně ví, čím být nechce. S myšlenkou na své literární, umělecké a duchovní vzory se vymezuje vůči průměru a hledá inspiraci v krajnostech. Chce tvořit a hledat si svou vlastní cestu. Svět krásné naivity a snů se však začíná měnit, když do něj vstoupí láska.

Přijďte se zlepšit v kresbě figury podle podle živého modelu a pak zajděte s ostatními na jedno.

Kurz kresby podle modelu.

Více informací již brzy.

Kdy? 2. a 30. března, 18 - 20 

Workshopy a Kurzy

První pomoc by měla patřit mezi základní znalosti každého člověka. Víte například, co dělat, když se dítě začne dusit nebo ztratí vědomí?

Přijďte si s námi užít hezké odpoledne a naučte se jak v případě potřeby beze strachu a stresu správně zareagovat a zachránit tak život.  

Workshop je určen pro dospělé návštěvníky.

Cena 700 Kč. 

Vstupenky k zakoupení ZDE.

O lektorce:

Mgr. Ludmila Lešková
Skoro celý život pracovala jako zdravotní sestřička. Lektorování je pro ni příležitostí předat své mnohaleté zkušenosti nejen jako zdravotník, ale také jako starostlivý rodič, což nejvíce oceňují účastníci kurzu První pomoci (nejen) pro maminky.

Nevíte, jak se domluvit s vaším děťátkem, když ještě nemluví? 

Přeci jednoduchými znaky. Přijďte si pár z nich vyzkoušet, zazpívat si písničky, které tyto znaky používají. Mnohem více se dozvíte na naší ukázkové hodině.

Ve středa 9. března proběhnou dva workshopy
1) 15:00-15:30
2) 15:30-16:00

DŮLEŽITÉ! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku, tzn. jak dítě, tak i dospělí doprovod. Cena dítě 50 Kč, cena dospělý 50 Kč.

Vstupenky v předprodeji ZDE.

 

Vzdělávání dětí od 15 do 36 měsíců všemi smysly najednou - to splňuje tento úspěšný vzdělávací projekt, který je v Plzni velkým hitem a stává se u rodičů a dětí velmi oblíbeným.

 

Ve středu  9. března proběhnou dva workshopy:
1) 16:15-16:45
2) 16:45-17:15

Vstupenky v prodeji ZDE.

DŮLEŽITÉ! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku, tzn. jak dítě, tak i dospělí doprovod. Jednotná cena 50 Kč za osobu.

 

Milé a milí! Znáte to - BEJBY nebude sedět v koutě! Teda jako může, ale možná by to byla škoda. Pokud chcete tančit jako v Hříšňáku, akorát místo zvedačky si zkusit míchačku, přijďte.

Budeme malovat jogurtovými barvami, zapouštět barvy do látky anebo třeba sochařit z domácí modelíny. Takže umělci všech stylů, jste srdečně zváni!

Jako radůstky pro potěchu budou na místě připravené DIY hry a hračky na rozvoj motoriky a koordinace. Jo, a vše je zdravotně nezávadné a pokud to bude nutné, tak i jedlé. Kreativitu nezastavíš!

V pátek 11.3. proběhnou hned 2 workshopy:

1) 10:00-10:30
2) 12:00-12:30

Každý návštěvník (dítě i dospělý) musí mít svou vlastní vstupenku. Dítě za plnou cenu 150,00 Kč, dospělý 50,00 Kč.

Vstupenky k zakoupení ZDE.

Chcete zvládat intenzivní situace s dětmi s větším nadhledem

Chcete zvládat intenzivní situace s dětmi s větším nadhledem?

Jak se cítit více svobodně v rodičovství a mateřství?

Zajímá vás osobní rozvoj a hledáte způsob, jak všechnu teorii aplikovat doma, třeba i s dětmi?

Jste ti nejlepší rodiče pro své děti. Ukažte jim, jak se žije s radostí.

Ochutnávka nástrojů pro více radosti, lehkosti, inspirace jak s dětmi, partnery, rodinou ale především sami se sebou.

Podíváme se na témata:

- O čem je modalita Access Consciousness a technika Access Bars

- podíváme se na nástroj, který vám ulehčí intenzivní situace (hádky, cizí návaly emocí na vás...)

- prozkoumáme způsoby, jak si udržovat nadhled, ukotvit se v přítomnosti a otevírat se více možnostem v běžných každodenních situacích

Lektorka Kateřina Venzarová je máma tří kluků, žena, učitelka, překladatelka a facilitátorka nástrojů Access Consciousness CFMW. Už skoro 5 let používá nástroje AC v každodenním životě i se svými syny, jeoficiální tlumočnicí nejpokročilejších kurzů Access Consciousness a facilituje kurzy Access Bars, workshopy a intra této modality na různá témata.
 

Neděle 13.3. 15:30-17:00
Vstup na workshop 200 Kč.

Vstupenky v předprodeji ZDE.

 

Nevíte, jak se domluvit s vaším děťátkem, když ještě nemluví?

Přeci jednoduchými znaky. Přijďte si pár z nich vyzkoušet, zazpívat si písničky, které tyto znaky používají. Mnohem více se dozvíte na naší ukázkové hodině.

Neděle 13.3.
10:30 - 11:00

DŮLEŽITÉ! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku, tzn. jak dítě, tak i dospělí doprovod. Cena dítě 50 Kč, cena dospělý 50 Kč.

Vstupenky v předprodeji ZDE.

 

Vzdělávání dětí od 15 do 36měsíců všemi smysly najednou - to splňuje tento úspěšný vzdělávací projekt, který je v Plzni velkým hitem a stává se u rodičů a dětí velmi oblíbeným.

 

Neděle 13.3.
11:00 - 11:30

Vstupenky v prodeji ZDE.

DŮLEŽITÉ! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku, tzn. jak dítě, tak i dospělí doprovod. Jednotná cena 50 Kč za osobu.