DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Výstavy

Nová interaktivní expozice Vzhůru do oblak bude otevřena od 18. března do 31. srpna 2022.

Prolétněte se fascinujícím světem v oblacích, zažijete svět létání na vlastní kůži a staňte se alespoň na chvíli bájným Ikarem! 

Vleťte na kouzelném létajícím koberci do světa mýtů a pohádek, nahlédněte do přírodní laboratoře inspirované létajícími zvířaty a rostlinami, a nakonec se vydejte na cestu od počátků létání po etické otázky a ekologické dopady dnešní podoby létání. Zjistíte, že svět nad našimi hlavami skrývá mnohá tajemství a jejich objevování bude úžasné dobrodružství. Tak vzhůru do oblak!

Vzhůru do oblak je expozicí, která nadchne nejen rodiny s dětmi ale také školní skupiny. Pro školy jsou připravené zajímavé lektorské programy, které jsou schopné obsloužit 30 dětí naráz. Žáci se při nich nejen pobaví, ale hravou formou se dozví také něco o zákonitostech létání ať z hlediska biologie, fyziky nebo inženýrství, z pohledu historie i současnosti. Dotknou se ale také budoucnosti letectví, létajících aut nebo dobývání vesmíru. S lektorem nastíní témata technologického vývoje, jeho ekologických dopadů a etických otázek, s nimiž se generace dnešních dětí ve svých životech jistě ještě setká. 

Výstava je otevřena každý den od 10.00 do 18.00.

Vstup do výstavy je vždy po hodinových intervalech ve skupině 30 osob. Návštěvníci si tak mohou předem zakoupit vstupenky na daný den i hodinu. 

Novou expozici Vzhůru do oblak jsme připravili ve spolupráci s dětským interaktivním muzeem Sladovna Písek, kde byla výstava v pozměněném vzhledu a bez prvků, které přidala produkce v DEPO2015 k vidění v roce 2020 pod názvem Leťme vysoko, a vídeňským dětským muzeem ZOOM. Producenti a vývojáři expozice jsou pak společnosti UUUL  a Objevárium.

VSTUPENKY na Plzeňské vstupence.

Vstupné

Dospělý 150 Kč
Děti 6-15 let 100 Kč
Rodinné 2+2 400 Kč
Studenti/Senioři/ZTP 120 Kč
Děti do 5 let zdarma

18.3 - 31.8. 2022

Doprovodná výstava ateliérové tvorby umělců, kteří se zúčastnili letošního festivalu WALLZ no.3, představuje další polohu street artu v evropě a ve světě.

Otevřeno každý den 10-18. Vstup zdarma.

Skupinová výstava v prostorách DEPO2015 představí obrazy a sochy vybraných členů Výtvarného odboru Umělecké besedy - Mariany Alasseur, Jana Hendrycha, Svatopluka Klimeše, Richarda Konvičky, Luďka Míška, Tomáše Pilaře, Kristiny Vašíčkové a Vladimíra Vély.

Jako hosta pozvali kurátoři výstavy plzeňského sochaře Benedikta Tolara. Název výstavy, odvozený ze staré průmyslové cedule dodnes visící v prostoru bývalé truhlárny, je nejen výpovědí o dnešním nesnadném životě uměleckého spolku, ale také reflexí tíživé existence v pandemické a válečné éře i vědomí o hrozbách a nátlacích, díky nimž si dokážeme lépe definovat smysl a podobu autentické svobody.

Akce

DJs produkce okořeněná podáváním speciálních drinků v naší kavárně Ústředna DEPO a na nádvoří DEPO2015.

V rámci večera vystoupí DJ ŸNE66683 a DJ WOTTY.
Vstup zdarma.

3.srpna, 17 - 22 v Ústředna DEPO.

Autobusovou halu zaplní second hand s letním oblečením.

9 - 17

Akci pořádá MARWIL.CZ

Sonia Sax se nelimituje jedním žánrem a z jejího hraní rozhodně budeme mít husí kůži. Večer s dobrým drinkem a líbezným zvukem saxofonu na vás již čeká.

Kde? Ústředna DEPO

Kdy? 10.8. od 19hod

Vstup zdarma. 

Open air exhibice slam poetry s hvězdami české scény na nádvoří v DEPO2015.

Poezie vs. show OPEN AIR!

V případě špatného počasí má akce i krytou variantu.


Předprodej je výrazně levnější.
DR. FILIPITCH - mistr ČR
ŠVÉD - mistr ČR
VAŠEK Z AŠE - vicemistr ČR
VEČERKA - vítězka řady exhibic
SIEGFRIED - nejdivnější z divných slamerů
SUDET - slam poetry z pohraničí
Předprodej: 200.- VSTUPENKY ZDE.
Na místě: 280.-
Akce je spolufinancována městem Plzeň.
 

Více informací v události ZDE.

AKCE ZRUŠENA POŘADATELEM!

Více informací k již zakoupeným vstupenkám na www.naplnofest.cz 

 

DJs produkce okoření posezení v naší kavárně Ústředna DEPO a na nádvoří DEPO2015. Dejte si dobrý drink, vychutnejte si dobroty z našeho grilu a zaposlouchejte se stylů reggae, dub a dancehall. 

Dejte si dobrý drink, vychutnejte si dobroty z našeho grilu a zaposlouchejte se stylů reggae, dub a dancehall. 

18-22

Ústředna DEPO

Vstup zdarma

Hudebník Matt Walli slaví narozeniny! Objednal slunce, zajistil zvuk i kamarády s djskou výbavu a zve každého, aby si s ním přišel si dát skleničku, něco zakousnout a hlavně pořádně zapařit. Muzika je nejlepší lék na “all shit this world”. Tak s sebou vezměte dobrou náladu a dorazte!

Více informací ZDE

Skupinová výstava v prostorách DEPO2015 představí obrazy a sochy vybraných členů Výtvarného odboru Umělecké besedy - Mariany Alasseur, Jana Hendrycha, Svatopluka Klimeše, Richarda Konvičky, Luďka Míška, Tomáše Pilaře, Kristiny Vašíčkové a Vladimíra Vély.

Vernisáž výstavy proběhne 18.8. v 18:08.

Kde: Truhlárna

Vstup zdarma

AKCE ZRUŠENA! 

Více informací k již zakoupeným vstupenkám na www.jizniblock.cz

 

 

DJs produkce okoření posezení v naší kavárně Ústředna DEPO a na nádvoří DEPO2015.

Dejte si dobrý drink, vychutnejte si dobroty z našeho grilu a zaposlouchejte se stylů reggae, dub a dancehall. Vystoupí Slector Django.

17-22
Vstup zdarma.
Ústředna DEPO.

Projekt Street Battle Jam je taneční soutěž amatérů, která propojuje různé taneční styly – od electra, přes popping až po break dance a tricking.

Soutěž je určena dětem a mládeži ve věku 6 – 22 let nejen z Plzně, ale také další měst. Akce se stává místem, kde se setkávají amatéři s profesionály, a mladí lidé ze sociálně problematického prostředí a z většinové společnosti.

13-19 h.

Více informací ZDE.

Plzeňská jazzrocková formace inspirovaná vývojem psychedelické hudby od 60. let po současnost. Díky jejich tvorbě zažijete průlet časoprostorem.

Vstup zdarma.
Ústředna DEPO. 
Start ve 20:00.

Více informací o kapele ZDE.

Výměna oblečení, díky které oživíš svůj šatník. Odnes si do 15 kousků, které budeš nosit (platí zvlášť pro dámské, pánské a dětské).

Máš doma něco, co tě už netěší? Předej nám ho u vchodu a udělej radost někomu jinému. A věř, že někdo druhý udělá radost Tobě. Žádné cenovky, nejde o bazar. Nerozebrané oblečení předáme Armádě spásy. Tak pojď se přidat mezi SWAPery :)

14 - 18 

Více informací již brzy.

Spojení umělců, řemeslníku a prodejců pod jednu střechou. 

Na akci Art Dealers vás čekají módní návrháři, umělecký kovář, malíř, truhlář, resseleři, grafický designer, second hand, lokální CBD prodejce a několik lokálních značek.

Více informací ZDE.

Autobusovou halu zaplní second hand s podzimním oblečením.

9 - 17

Akci pořádá MARWIL.CZ

Workshopy a Kurzy