DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výstavy

Přijměte pozvání na naší první akci v roce 2016! Rozsvěcíme výstavu Čestmíra Sušky, udáváme poslední kousky z Nejdelšího fotoalba a bude i hudba!

Přijměte naše pozvání na rozsvícení objektů z výstavy RESTART Čestmíra Sušky v areálu DEPO2015.

Trvání výstavy prodlužujeme do 31. 12. 2016. Část z nich bude navíc nově nasvícena, a to díky spolupráci se světelným výtvarníkem Petrem Puflerem aka Světlonoš - light designer.

Součástí programu bude výstavka a prodej fotografií z Nejdelšího fotoalba 2015 v kavárně.
Od 18 hodin si můžete přijít vybírat z vystavených fotografií, v 19 hodin pak proběhne rozsvícení několika objektů Čestmíra Sušky na nádvoří DEPO2015.

Hudební doprovod zajistí Dj Diom.

Scénář večera:

18:00 – Nejdelší fotoalbum – čas k vyzvednutí posledních fotografií v kavárně DEPO2015

19:00 – rozsvěcení výstavy Restart na nádvoří DEPO2015

19:15 – DJ v kavárně DEPO2015

Těšíme se na vás!

Událost na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1677886699095898/

Závěrečná prezentace francouzského fotografa Guillauma Chauvina se blíží!

Po náročných třech týdnech v terénu usedá Guillaume Chauvin ke stolu a má nelehký úkol, vybrat několik málo fotografií, které představí všednodenní osudy více než patnácti plzeňských obyvatel. Jak se mu to podařilo, se můžete přijít přesvědčit na jeho závěrečnou prezentaci v podobě výstavy, která odstartuje 11. ledna v KOVÁRNĚ kreativní zóny DEPO2015 od 18 hodin. Vstup zdarma. 

Připojte se k události na Facebooku.

Veřejná cyklodílna, kterou pořádá iniciativa Plzeň na kole. 

Něco vám na kole/koloběžce rachtá? Přehazovačka nepřehazuje? Brzda brzdí spíš symbolicky? Otáčí se něco, co by se otáčet nemělo? Přij(e)ďte si pod vedením zkušených cyklomechaniků seřídit kolo či koloběžku a dozvědět se tipy, jak na to. Za dobrovolný příspěvek pomůžeme, poradíme!

Naši cyklodílnu opět navštíví Městská policie Plzeň a bude značit kola syntetickou DNA. Za dvě hodiny zvládnou 8 kol, další zájemci si budou moci domluvit termín.


UPOZORNĚNÍ: Vemte si s sebou spolu s kolem vše, co vám na kole/koloběžce schází, či odchází (řetěz, brzdové špalíky, novou duši nebo tachometr). My vás to naučíme namontovat, opravit či seřídit.

Diskutovat můžete na události na Facebooku.