DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výstavy

Navštivte stálou expozici o historii areálu Cukrovarská, veřejné dopravě v Plzni, projektu Evropské hlavní město kultury 2015 a budoucnosti kreativní zóny DEPO2015.

Na co se můžete těšit?
    • unikátní model první plzeňské tramvaje Křižík – Brožík
    • dobové fotografie
    • modely historických autobusů a trolejbusů
    • kuriozity se vztahem k Evropskému hlavnímu městu kultury 
    • plány na budoucnost areálu Cukrovarská

Donedávna to byl jeden z nejméně nápadných průmyslových areálů v Plzni, přesto je naplněný nejen příběhy z historie, ale také pulzuje energií do budoucna a usiluje o to být jedním z klíčových rozvojových míst Plzně. Kreativní zóna DEPO2015.

Expozice představí příběh DEPO2015 od podnikatelského snu o cukrovaru, o technologických inovacích z konce 19. století, kdy v areálu působil František Křižík, o prvních elektrických tramvajích Křižík – Brožík, o plzeňském řemeslu, architektuře a veřejné dopravě ve 20. století, o rychlém střídání domácích v roce 2014, o jedinečné tvůrčí síle roku 2015.

Vstupné

Expozice je přístupná denně zdarma v otvíracích hodinách DEPO2015.

Děkujeme partnerům:
Plzeňské městské dopravní podniky, Ministerstvo kultury, Plzeňský kraj a Město Plzeň.

Výstavu prodlužujeme až do 9. prosince! Díky za váš neutuchající zájem. A pozor, o podzimních prázdninách 29. a 30. října bude pro veřejnost otevřeno už od 10:00.

Posaďte se do prvorepublikové kavárny hotelu Continental, oblečte montérky ve škodovácké továrně 50. let, řekněte si ta největší tajemství v koupelně ze sedmdesátek nebo se sami rozhodněte, zda v 80. letech odjedete a do země už se nevrátíte. 100 let plných zážitků přináší výstava 100PY, která vezme malé i velké zpět do nejzásadnějších okamžiků naší historie. Připomeňte si, jak žili vaši prarodiče a rodiče a ukažte dětem, jak se jezdívalo na dovolenou, či jak se v zatemněných koupelnách vyvolávaly fotky. Po 100pách historie vás provede plzeňský rodák Václav Neužil.

        

Plzeň v průběhu 100 let
Centrální část výstavy vám představí časovou osu s nejzásadnějšími událostmi, které se ve městě staly od založení Československa. Náměstí Republiky se zástupy nacistických vojsk, autentická nahrávka legendárního rozhlasového vysílání „Hovoří Plzeň – svobodná Plzeň hovoří!“ nebo Havlovy vězeňské snímky. To vše na fotografiích, v textech a ve vzpomínkách obyčejných plzeňských rodin. Za zdí s ikonickými lvy ze státních znaků na vás ale čeká také silný příběh jedné smyšlené rodiny.

 

5 generací rodiny Němcových
Nečekejte jen fotky a dějepisné údaje… 100PY jsou plné emocí a zážitků, mimo jiné díky příběhu spisovatele Vratislava Maňáka, který na výstavě uslyšíte. Představuje v něm rodinu Němcových. Ta prožívá velké historické změny, o kterých se učíme ve školách, v běžném životě. Každá z generací rodiny řeší své problémy a rozhoduje se v různých, nelehkých situacích.

Vzdát se své víry pro ochranu své rodiny? Vstoupit do strany, nebo emigrovat? Ohrozí uprchlíci naše bezpečí?

S Němcovými prožijete to dobré i to špatné a na chvíli se stanete součástí jejich rodiny. Projdete se kavárnou hotelu Continental, navštívíte Škodovy závody, koupelnu z dob normalizace, garáž, ve které plánují emigraci i otevřený prostor, který se věnuje tématům aktuální doby. Nakonec se sami sebe zeptáte, zda se v komplikovaných životních situacích rozhodli členové rodiny správně, nebo byste se zachovali jinak.

Historie znamená i medaili z Nagana

Důležité okamžiky připomíná i vitrína s předměty slavných Plzeňanů, díky které zavzpomínáte na vítězné sportovní okamžiky i zlatou éru plzeňských umělců. Těšte se tak třeba na kopačky Pavla Horvátha, korunku Miss Lucie Křížkové (Váchové), loutky Spejbla a Hurvínka, vzduchovku Kateřiny Emmons nebo zlatou medaili z Nagana od Martina Straky. 

Sochy na nádvoří

100PY se návštěvníkům DEPO2015 ukáží již na nádvoří. Jak se měnil veřejný prostor během 100 let, zde prezentují vystavené sochy. Některé z nich zůstaly zapomenuté v čase, jiné jsou zatracovány kvůli propagandě komunistického režimu. Všechny ale mají velkou vypovídající hodnotu. Podívat se tak můžete na sochu V. I. Lenina, znak Škodovky, Fialovy Motory nebo sochu reprezentující naši zemi na výstavě Expo 58 v Bruselu.


Vstup: dospělí 80,- / děti, senioři 50,- / rodinné 200,-

O víkendu 27. a 28. října bude vstupné za symbolických 28 korun.

Otevírací doba výstavy:

   Po - Pá    13:00 - 18:00   
   So-Ne, svátky    10:00 - 18:00  
   Podzimní prázdniny 29. a 30. října    10:00 - 18:00  

Výstavu a další zajímavé akce můžete objevovat také na http://www.turisturaj.cz.


PROGRAM PRO ŠKOLY:

Výstava a lektorský program je určen také pro základní školy (2. - 9. třída), střední školy a odborná učiliště. Expozice vhodně doplní výuku dějepisu a základů společenských věd. Více se dočtete v přiloženém dokumentu (viz níže).

Projekt "Dobrých 100" je mapa pozitivních událostí, k nimž došlo od založení naší republiky: zrod významných uměleckých děl i staveb, výrazné sportovní výkony, vědecké objevy, ale i příběhy všedních dní. To vše ztvárněno studenty a pedagogy ateliéru Mediální a didaktické ilustrace z plzeňské Sutnarky. Vstupné je zdarma.

Koncert chlapecké, taneční a striptérské skupiny MIG 21 z Prahy 5 Smíchova. 

V říjnu vyrazí oblíbení Migové na klubové turné s názvem HURÁ.

Podívejte se na nový videoklip od režiséra Davida Ondříčka:

Turné se jmenuje po písničce, kterou Migové ve studiu jako první nahráli pro vznikající nové album.  „Hurá je pro nás vyjádřením jakéhosi nečekaného, překvapivého štěstí,“ říkají členové kapely MIG 21 k volbě letošní vlajkové lodi celého turné. 

Až do počátku prosince odehraje kapela koncerty ve třinácti dalších českých a moravských městech, včetně Prahy, Brna a Ostravy. Podzimní šňůru kapela zakončí 1. prosince koncert v DEPO2015.  

Vstupné

350 Kč v předprodeji
400 Kč na místě

Open door 19:30, koncert 21:00

První vánoční trhy se v DEPO2015 uskuteční hned na začátku prosince. Prodávat se budou originální, ručně dělané vánoční dárky od výrobců Plzeňského kraje.

Návštěvníci se mohou těšit na malované svíčky, originální vánoční dekorace, domácí perníčky a vánoční cukroví, cínované šperky, ručně tkané ponča i kabelky, vánoční ubrusy a prostírky, přírodní i dekorační mýdla, paličkované šperky a na mnoho dalšího. 

Vezměte na jarmark i přátele!

Vstup zdarma

Poznejte příběh jednoho z největších „neformálních osídlení“ v Africe. Film, který získal diváckou cenu na MFDF v Jihlavě, představí během plzeňské premiéry osobně režisér Martin Páv.

Současně bude probíhat i výstava fotografií hlavní postavy filmu - Dona. Těšíme se na vás!
Hodnocení ČSFD: 80 %
Pozvěte na film své přátele

Vstupenky na GoOut.net

 

Blíží se státnice, nebo už máte dokonce po nich? Přemýšlíte, zda si vybudovat zdravotní kariéru tady, nebo vyjet do ciziny? Nechce se Vám sedět u počítače a hledat ideální pracovní místo? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, neváhejte a navštivte první ročník veletrhu Kariéra ve zdravotnictví, na kterém získáte cenné zkušenosti a budete v osobním kontaktu s předními osobnostmi českého zdravotnictví. 

Veletrh je určen nejen pro vysokoškoláky či absolventy medicíny a zdravotnických oborů, ale také pro studenty středních škol se zdravotnickým zaměřením.

Na co se můžete těšit?

  • informace​ - získáte komplexní informace o svém potenciálním zaměstnavateli
  • speciální hosté​ - vystoupí známé osobnosti české medicíny, které se s vámi podělí o své zážitky a zkušenosti
  • zajímavé přednášky​ - odborníci promluví o svých životních oborech, s lidskou tváří
  • panelové diskuse​ - pro ty, kteří se ještě nerozhodli a chtějí nasměrovat
  • osobní kontakt​ - na našem veletrhu máte možnost poznat svého budoucího zaměstnavatele ještě před tím, než nastoupíte

Kromě běžné městské dopravy můžete také nasednout na speciální autobus, který bude jezdit od Bolevecké koleje až do DEPO2015. A to nejdůležitější na závěr - vstup je zdarma!

Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky.

EQ – co to je a kde to bydlí?

Svět se mění… Mění se i přístup k vzájemné spolupráci. Pokud chcete sebe i vaše děti vést k respektu a partnerskému přístupu, potřebujete umět rozvíjet vnitřní kvality. Emoční inteligence je o rozvoji sebe sama. O empatii k sobě i lidem kolem sebe. Lehce se to píše, hůř žije…

Přijďte, na workshop o tom, jak se vyznat v sobě i v emocích svých dětí. Přijďte se naučit, jak pomoci dětem, aby chápali proč cítí, co cítí. A že jejich rodiče mají také své prožitky. A chvílemi je zvládají hůř a chvílemi líp.

O LEKTORCE
Monika Just - lektor osobního rozvoje, "funky mamka" dvojčat Emmy a Adama. Před šesti lety založila vlastní vzdělávací společnost, kde se primárně zaměřuje na vzdělávání zaměstnanců. Důraz klade na propojení emoční inteligence s kompetencemi, tedy práci na sobě a svých kvalitách. Srdeční záležitostí je pořádání seminářů pro veřejnost. Je autorkou seminářů Funky mamky, Spolubytí, 9 strategií pro život a Emoční inteligence pro děti. 
Je koučem osobnostního rozvoje a e-booku "Seru na respektující způsob výchovy", organizátorkou a lektorkou "Rodinné kempy".

Kapacita je 15 osob. Muži více než vítání!
Cena: 300 Kč v předprodeji na plzeňské vstupence, na místě 350 Kč.
 

Svoláváme Svaz českých bohémů! Wohnouti míří se svým turné k nové desce do Plzně a jejich vzkaz je jasný: "Těšíme se, až společně zapijeme naši novou desku s názvem Máme na míň, která vychází na podzim!"

Pozvěte své přátele a přijďte se pobavit!


Vstupné: 320 Kč v předprodeji
Předprodej vstupenek na Ticketstream.

Přijďte si poslechnout povídání Martina Úbla o trekování neznámým Peru pod vypovídajícím názvem Nikdy nevěř místním! Dozvíte se, proč se Huayhuash trek řadí mezi deset nejkrásnějších treků na světě a zároveň na něj téměř nikdo nechodí, nebo proč zbožňované Machu Picchu už tolik cestovatelů zklamalo.

Vstupné: 100 Kč předprodej / 130 Kč na místě
Vstupenky na GoOut.net


Máte přátele, kteří milují cestování? Vezměte je s sebou!

David Koller vyjíždí s kapelou na další část úspěšného akustického turné. Loni na podzim vyprodal patnáct sálů v českých a moravských divadlech a kulturních domech. Nyní ho čeká další porce koncertů, kam zavítá s repertoárem svých největších hitů v akustickém aranžmá. Nenechte si ujít skladby Chci zas v tobě spát, Amerika, Gypsy love, Recidiva a další v intimní atmosféře menších sálů a poznejte Davida Kollera s jeho skvělou kapelou v netradiční poloze. Koncerty jsou výhradně k sezení.

Sledujte Facebook

Vstupné: 490 - 690 Kč předprodej
Vstupenky v předprodeji na ticketportal.cz

Zveme vás na přednášku České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, která představí přestavbu železniční tratě Z Plzně na Prahu a tedy i nejdelší železniční tunel v České republice. 

Program:

16:00 - 16:05 Významné dopravní stavby v Plzni – L. Vejvara
16:05 - 16:30 Návrh, varianty řešení a příprava stavby - M. Majer
16:30 - 16:50 Geotechnický průzkum a monitoring - T. Ebermann
16:50 - 17:10 Mostní stavby - T. Wangler
17:10 - 17:30 Koleje a pevná jízdní dráha - P. Zelina
17:30 - 18:00 Příprava a ražby tunelů - Š. Ivor

Foto: idnes.cz/plzen

Hned dva koncerty v DEPO2015  připravila kapela Trautenberk. Na počest podzimního vydání nového alba vyráží kapela na velkolepou JEMNOSTSVĚT tour. Fanoušci se mohou těšit na nové songy, exkluzivně dlouhý set, novou vymazlenou scénu a spoustu energie i zábavy.

Koncert 14. 12. je vyprodaný, na ten 15. 12. ještě můžete kupovat lístky.

Vstupné: 379 Kč předprodej
Vstupenky koupíte v předprodeji na TICKETSTREAM

Vezměte přátele na koncert, pozvěte je Facebooku!

Vytvořte si s dětmi drobné originální vánoční dekorace, sněžítko nebo ozdobu na stromeček. Jako vždy se budeme snažit pracovat hlavně s přírodním nebo recyklovatelným materiálem. Workshop je vhodný pro děti od 3-8 let v doprovodu rodičů, vítání jsou, ale i mladší sourozenci.

 Rezervace na suchankovalinda@seznam.cz nebo na tel. 774 027 078.

Vstupné: děti 0-2 roky 50 Kč / 1 dítě + rodič 150 Kč / 2 děti + rodič 250 Kč
 

A vánoční trhy budou pokračovat ještě v půlce měsíce. Kromě oříšků, cukroví, medu, koření a svařáku se můžete těšit i na workshopy a tematické přednášky. Trh proběhne ve spolupráci se spolkem Uzlík, v Autobusové hale proto budete moci nakoupit kromě kvalitních potravin i hand made dárky a přírodní kosmetiku. Šťastné svátky!

Vstupné zdarma
www.trznicedepo.cz

Přejeme vám krásné svátky a spoustu kulturních zážitků v roce 2019! DEPO2015 znovu otevíráme 2. ledna.

Třetí část měsíčího kurzu, na kterém se seznámíš s tradiční truhlářskou prací se dřevem i jinými materiály na bázi dřeva a vytvoříš si vždy alespoň jeden výrobek z probíraných témat dle vlastního výběru.

 V třetím týdnu se budeme zabývat nosnými rámovými konstrukcemi – výrobou žebříkového regálu, police, podstavce nebo stojanu.  

Lektor - Ing. Stanislav Melka

Co s sebou - potřebuješ jen pohodlný pracovní oděv a pevné boty, vše ostatní obdržíš na místě

Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

VSTUPENKY OBJEDNEJTE NA GOOUT.

Blíží se Vánoce a k nim neodmyslitelně patří voňavé cukroví. 3D tiskárna dokáže vytisknout prakticky cokoliv a vykrajovátka jí nedělají žádný problém! Přijď si vyzkoušet práci na stroji, který se v poslední době stal doslova fenoménem! K tomu si domů odneseš vlastnoručně vyrobená vykrajovátka na perníčky!

Ve FabLabu tě provedeme celým procesem od jednoduchého modelování v Opensource softwaru, ve kterém si vytvoříme několik 3D modelů vykrajovátek. Naučíme se pracovat s 3D tiskárnou, a na závěr si vykrajovátka vytiskneš a odneseš domů.
Během kurzu ti navíc prozradíme spoustu zajímavých informací a praktických zkušeností. Po dokončení kurzu budeš moci vytvářet nejenom vykrajovátka, ale i 3D modely různých tvarů a používaní 3D tiskárny bude hračka!
Kurz je vhodný pro začátečníky. Stačí přijít s vlastním notebookem a myší, vše ostatní obstaráme my. 

Lektor: Vít Trunec 
Rozsah kurzu: 2,5 hodiny 17.00-19.30
Cena: 500,- 
Místo: FABLAB
S sebou: notebook s myší
Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let 

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud máš zájem o kurz po ukončení předprodeje, volej na tel.: 720 934 886.

Kurz tě uvede do světa robotiky pro začátečníky. Arduino je otevřená elektronická platforma založená na uživatelsky velmi přívětivém software a hardware. Je to vhodný nástroj pro umělce, designéry, bastlíře či kutily.

Naučíš se pracovat s mikrokontrolerem Arduino a jeho variantami (IoT, esp8266,...). Připojíš k nim různé senzory a aktuátory (barevné diody, displeje, teplotní čidla, motory…). Naprogramuješ si je ze svého počítače tak, aby vykonávaly, co potřebuješ. Dozvíš se, jaké existují verze arduina
a IoT pro různé účely. Součástky od nás dostaneš, ale na kurz budeš potřebovat svůj notebook. Po dokončení workshopu si zvládneš postavit třeba svůj vlastní zavlažovací systém připojený na wifi.

Lektor: Vít Trunec
Rozsah kurzu 5 hodin - čtvrtek 6. a 13. 12. vždy 17.00-19.30
Cena: 990,-
Místo: FABLAB
S sebou: notebook
Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

Kurz je určený všem zájemcům, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu a dozvěděli se, co je to „torzírování”, k čemu slouží „vlčí tlama”, nebo jak se používá „utínka”. 

Jako budoucího kováře tě zasvětím do správného úderu kladivem, ovládneš práci s kleštěmi a odkryji před tebou nejeden fígl tohoto černého řemesla. Z každé hodiny si odneseš vlastnoručně vykované předměty, jako jsou klínky do seker, skoby, hřebíky, podkovičky pro štěstí, či drobnou mříž, dle své fantazie. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, 4 čtvrtky vždy 17-21
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.
Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový voucher

Máte chuť vyzkoušet něco nového? Přijďte se naučit, jak si ušít zápisník koptskou vazbou. 

Desky si potisknete připravenými vzory technikou sítotisku. Domů si odnesete krásný zápisník v barevné kombinaci a velikosti dle vašeho výběru.

Lektorka: Anča Ovsíková
Cena: 600,-
Počet účastníků: 3-5 osob 
Dle počtu účastníků se může doba výroby trochu prodloužit. 

VSTUPENKY
Předprodej kurzu bude ukončen v 18:00 v den před konáním kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

Předvánoční tvůrčí dílna, na které tě seznámíme se základy analogové fotografie. A nejen to – budeš pak umět portrétovat např. svého miláčka. 

Pod vedením lektora a fotografa Petra Jirase, www.studiojiras.com se naučíš, jak vytvořit portrét, poté zpracovat negativ a nazvětšovat pozitiv. Fotografii zarámovat a mít tak například … originální dárek na Vánoce. K dispozici je technika i materiál. 

Lektor: Petr Jiras
Rozsah: 8 hodin; 9.00 – 17.00 
Cena dílny: 2500,- Kč
Informace na emailu petrjiras@gmail.com a telefonu 724176364. 

Předprodej kurzu bude ukončen v 18:00 večer před konáním kurzu.

Přijď si k nám vyrobit motýlka z exotického dřeva. 

Vybereš si ten nejkrásnější kus, ořízneš ho do správného tvaru, obrousíš a navoskuješ. Pak už jen vázanka a máš např. originální vánoční dárek. 

Kurz je vhodný i pro začátečníky v práci se dřevem a děti od 15 let. 
Lektor: Tereza Vaníková 
Rozsah kurzu: 2,5 až 3 hodiny (dle počtu účastníků) 
Cena: 550,- 
Místo: řemeslný ateliér

Předprodej kurzu bude ukončen v 10.00 v den konání kurzu. Pokud máš zájem o kurz po ukončení předprodeje, volej na tel.: 720 934 886.

Poslední část měsíčího kurzu, na kterém se seznámíš s tradiční truhlářskou prací se dřevem i jinými materiály na bázi dřeva a vytvoříš si vždy alespoň jeden výrobek z probíraných témat dle vlastního výběru.

Poslední týden budeme vyrábět rámové spoje na klasickém nábytku – na podnoži stolu, židle nebo taburetky.

Lektor - Ing. Stanislav Melka

Co s sebou - potřebuješ jen pohodlný pracovní oděv a pevné boty, vše ostatní obdržíš na místě

Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 720 934 886.

VSTUPENKY OBJEDNEJTE NA GOOUT.

Blíží se Vánoce a k nim neodmyslitelně patří voňavé cukroví. 3D tiskárna dokáže vytisknout prakticky cokoliv a vykrajovátka jí nedělají žádný problém! Přijď si vyzkoušet práci na stroji, který se v poslední době stal doslova fenoménem! K tomu si domů odneseš vlastnoručně vyrobená vykrajovátka na perníčky!

Ve FabLabu tě provedeme celým procesem od jednoduchého modelování v Opensource softwaru, ve kterém si vytvoříme několik 3D modelů vykrajovátek. Naučíme se pracovat s 3D tiskárnou, a na závěr si vykrajovátka vytiskneš a odneseš domů.
Během kurzu ti navíc prozradíme spoustu zajímavých informací a praktických zkušeností. Po dokončení kurzu budeš moci vytvářet nejenom vykrajovátka, ale i 3D modely různých tvarů a používaní 3D tiskárny bude hračka!
Kurz je vhodný pro začátečníky. Stačí přijít s vlastním notebookem a myší, vše ostatní obstaráme my. 

Lektor: Vít Trunec 
Rozsah kurzu: 2,5 hodiny 16.00-18.30
Cena: 500,- 
Místo: FABLAB
S sebou: notebook s myší
Kurz je vhodný pro účastníky od 15 let 

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud máš zájem o kurz po ukončení předprodeje, volej na tel.: 720 934 886.

Druhý díl kurzu uměleckého kovářství. 


Rozsah kurzu: 16 hodin, 4 čtvrtky od 6. do 27. 12.; vždy 17-21
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.
Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový voucher

Během tohoto intenzivního kurzu si vyzkoušíš dvě nejvíce používané metody svařování oceli, a to svařování obalenou elektrodou a svařování v ochranné atmosféře tzv. céóčko.

Kurz vedeme v přátelském duchu v malých skupinkách s individuálním přístupem. Praktickou část prokládáme teorií oboru, upozorněním na bezpečnost práce a požární ochranu. Dále společně probereme správné použití úhlové brusky a broušení až k dokonale hladkému povrchu a samozřejmě se dozvíš vše o následných antikorozních úpravách oceli. 

Kurz svařování je určen pro širokou veřejnost. 

Rozsah kurzu: víkendový kurz, sobota i neděle 10.00-18.00
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY
Pokud máš zájem o kurz, volej na tel.: 731184134, nebo piš přímo Honzovi na: honomichljan@depo2015.cz.
Na tento kurz je také možné zakoupit dárkový voucher.

Třetí díl kurzu uměleckého kovářství. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, 4 čtvrtky od 6. do 27. 12.; vždy 17-21
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.
Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový voucher

Čtvrtý a poslední díl kurzu uměleckého kovářství. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, 4 čtvrtky od 6. do 27. 12.; vždy 17-21
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.
Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový voucher