DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výstavy

Interaktivní zábavná expozice o penězích a finanční gramotnosti pro děti od 7 let

Podíváte se, jak vypadá Centrální banka, burza, jeskyně krále Midase, s platební kartou budete plnit úkoly a dostanete výpis z účtu. Pro všechny je pak k dispozici herna s obchodem a bankou. Zábavná multimediální hra má za sebou více, než desítku repríz v Grazu, Vídni, Praze, Záhřebu pro tisíce dětí. Expozice vznikla v muzeu Frida and Fred v rakouském Grazu. Vznikla z podnětu Erste Group a je jedním z projektů "Erste Financial Life Park". Do Plzně přinášíme expozici ve spolupráci s Českou spořitelnou, která se finančnímu vzdělávání dětí a mladých dlouhodobě věnuje.

Záštitu nad jejím konáním v Plzni převzal náměstek primátora města Plzně pro oblast ekonomickou Ing. Pavel Kotas a náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství a cestovního ruchu Mgr. Ivana Bartošová.

Součástí expozice je i vzdělávací program pro školy. Více informací o programu pro školy naleznete ZDE.

Expozice je otevřená pro veřejnost Po-Pá 13:00-18:00 h; So-Ne a svátky 10:00-18:00 h. Vstupné činí 80 Kč pro dospělé; 50Kč pro děti, studenty, seniory a ZTP; 200 Kč rodinné vstupné (2+2).

Navštivte stálou expozici o historii areálu Cukrovarská, veřejné dopravě v Plzni, projektu Evropské hlavní město kultury 2015 a budoucnosti kreativní zóny DEPO2015.

Na co se můžete těšit?
    • unikátní model první plzeňské tramvaje Křižík – Brožík
    • dobové fotografie
    • modely historických autobusů a trolejbusů
    • kuriozity se vztahem k Evropskému hlavnímu městu kultury 
    • plány na budoucnost areálu Cukrovarská

Donedávna to byl jeden z nejméně nápadných průmyslových areálů v Plzni, přesto je naplněný nejen příběhy z historie, ale také pulzuje energií do budoucna a usiluje o to být jedním z klíčových rozvojových míst Plzně. Kreativní zóna DEPO2015.

Expozice představí příběh DEPO2015 od podnikatelského snu o cukrovaru, o technologických inovacích z konce 19. století, kdy v areálu působil František Křižík, o prvních elektrických tramvajích Křižík – Brožík, o plzeňském řemeslu, architektuře a veřejné dopravě ve 20. století, o rychlém střídání domácích v roce 2014, o jedinečné tvůrčí síle roku 2015.

Vstupné

Expozice je přístupná denně zdarma v otvíracích hodinách DEPO2015.

Děkujeme partnerům:
Plzeňské městské dopravní podniky, Ministerstvo kultury, Plzeňský kraj a Město Plzeň.

Česká sportovní zima je plná osobností a příběhů. Naši sportovci toho na lyžích i na bruslích dokázali mnoho a nesmazatelně se zapsali do historie zimních sportů. Připomeňte si některé z nich na velké výstavě ilustrací, které vytvořili vynikající studenti Ateliéru ilustrace FDU pod vedením jejich slavné pedagožky Renáty Fučíkové. 

Historie nejznámějších sportů, osobnosti jako Jiří Raška, Tomáš Verner, Martina Sáblíková nebo Josef Rakoncaj. Výstava se koná u příležitosti zimních olympijských her v jihokorejském Pchjončchangu a koná se souběžně i v Soulu.

Vstup zdarma!

Česká sportovní zima je plná osobností a příběhů. Naši sportovci toho na lyžích i na bruslích dokázali mnoho a nesmazatelně se zapsali do historie zimních sportů. Připomeňte si některé z nich na velké výstavě ilustrací, které vytvořili vynikající studenti Ateliéru ilustrace FDU pod vedením jejich slavné pedagožky Renáty Fučíkové. 

Historie nejznámějších sportů, osobnosti jako Jiří Raška, Tomáš Verner, Martina Sáblíková nebo Josef Rakoncaj. Výstava se koná u příležitosti zimních olympijských her v jihokorejském Pchjončchangu a koná se souběžně i v Soulu.

Originální ilustrace příběhů nejslavnějších českých sportovců, kteří se zapsali do historie zimního olympismu a proslavili se výkony na sněhu, ledu a v horách. Práce vynikajících studentů ateliéru Mediální a didaktické ilustrace vedla Renáta Fučíková. Ilustrace vycházejí i knižně ve výpavné publikaci nakladatelsví Albatros.

Vstup zdarma.

Speciální lektorské prohlídky expozice Jak se točí peníze. Lektor vás provede celou expozicí ve speciální prázninové prohlídce. 

Zábavná multimediální hra umožní atraktivní formou získat a procvičit znalosti, postupy a dovednosti, které vás naučí finančně myslet, a které dokážete aplikovat ve svém životě.

Pro děti: 8 až 14 let

Přijďte se dozvědět všechno o světě peněz a financí! Náš lektor vás provede celou expozicí ve speciální prázninové prohlídce. 

Zábavná multimediální hra umožní atraktivní formou získat a procvičit znalosti, postupy a dovednosti, které vás naučí finančně myslet, a které dokážete aplikovat ve svém životě. Doporučujeme pro děti ve věku 8 - 14 let.

Vstupné: 50 Kč dítě /80 Kč dospělý / 200 Kč rodinné

Více informací k expozici zde

 

Přijďte se dozvědět všechno o světě peněz a financí! Náš lektor vás provede celou expozicí ve speciální prázninové prohlídce. 

Zábavná multimediální hra umožní atraktivní formou získat a procvičit znalosti, postupy a dovednosti, které vás naučí finančně myslet, a které dokážete aplikovat ve svém životě. Doporučujeme pro děti ve věku 8 - 14 let.

Vstupné: 50 Kč dítě /80 Kč dospělý / 200 Kč rodinné

Více informací k expozici zde

Vstupenky online: https://goout.net/cs/jine-akce/specialni-lektorske-prohlidky-expozice-jak-se-toci-penize/ymppc/#"T":"2018-02-21T10:30:00"

Přijďte se dozvědět všechno o světě peněz a financí! Budete si moci povídat s ambasadorem expozice KOVYm.

Jak to s penězi dělá on? Na co šetří? Daroval někdy někomu peníze? A potřeboval si půjčit? A co se podle něj za peníze koupit nedá? KOVY zároveň představí soutěž, jejíž vítězové s ním mohou odjet na zájezd za poznáním historie financí v Holandsku a Belgii! Více o soutěži zde.

Vstup: děti 50,- Kč, dospělí 80,- Kč

Fenomén Miloš Zeman. Co dal a vzal české politice a společnosti? Veřejná debata Českého rozhlasu Plus s předními novináři a osobnostmi veřejného života. 

Zapojte se do debaty a zúčastněte se přímého přenosu! Jako hosté potvrdili svou účast mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, novináři Jaroslav Kmenta a Martin Komárek, politolog Lubomír Kopeček či mediální expertka Anna Shavit; debatu moderuje Michael Rozsypal.

Začátek je v 18:30 h, vstup zdarma.

Veřejná debata Plus - Výjimeční hosté. Atraktivní témata. Názorová výměna. Unikátní formát. Střet názorů. Interakce hostů a publika. Nové obzory. A ve vašem městě. 
 
Český rozhlas Plus ve spolupráci se Sdružením pro rozhlasovou tvorbu přináší nový speciální cyklus veřejných debat. Jednou za dva až tři měsíce vyjíždíme do jednoho z krajských měst v republice a diskutujeme o aktuálních a palčivých otázkách. Veřejnost má příležitost setkat se a vyměnit si názory s atraktivními hosty. Publikum se od začátku debaty stává její aktivní součástí, diváky po celou dobu zapojujeme do diskuze. Nabízíme střet myšlenek a úhlů pohledu. Události a problémy dnešního světa a naší společnosti zasazujeme do kontextu. Nekloužeme po povrchu, ale jdeme do hloubky a snažíme se objevit nové obzory. Nebojíme se otevírat ožehavá témata a přinášet pestrou paletu názorů. A to vše v atraktivním a interaktivním formátu moderního stylu debaty. Formátem se jedná o interaktivní rozhovor moderátora s hosty a publikem, které je zapojeno po celou dobu formou hlasování i dotazů, vysíláno živě na Českém rozhlase Plus a videopřenos na Facebooku Plus. 

Oblíbený festival pouličního jídla je zpět! Těšit se můžete na delikatesy z různých koutů světa, které vám budou připraveny přímo pod nosem. Otevřeno bude 10:00 - 18:00 a vstup je jako vždy zdarma.

Za poloviční vstupné navštivte expozici Jak se točí peníze, která nadchne děti i dospělé. Vyrobte brydák nebo zástěru pod vedením lektorů z Makerspace a odneste si domů suvenýr.

Kromě vynikajícího jídla vás čeká doprovodný kulturní program. Kolem 14:30 h na nádvoří zatancuje plzeňský lidový soubor Mladina s masopustními maskami. Umělkyně Diana Fusilová, která se věnuje body paintingu, namaluje dětem i dospělým na obličej masku dle jejich přání.

S mistry dílen Makerspace si vyrobíte vlastní zástěru pro děti i dospělé. Můžete si je potisknout připraveným motivem technikou sítotisku, nebo si je potisknout razítky vyrytými do lina.  K výstavě Česká zima jsme pro vás připravili workshop na výrobu vlastní olympijské medaile. Tiskneme linoryt na dřevo.

Specialitou letošního DEPO Street Food Marketu je čokoládový ateliér společnosti Orion, kde ochutnáte novou vysoce kvalitní čokoládu Orion 68 %. Nechte si vytvořit pralinky na míru, nebo si dejte horkou čokoládu s marshmellows.

A na jaké všechny dobroty se můžete těšit?

Stánek

Sortiment

Al Andalous čerstvě pražené oříšky a šťavnaté datle
American Burger caesar burger, BBQ burger, hot dog a hranolky
BIO - BEZlepku RAW zákusky, bio potraviny, bezlepkové, bez chemie
The Candy Store americké a britské sladkosti a dobroty, např. čokolády Hershey's, Reese's čokoládové košíčky, kukuřičné chipsy Doritos nebo sladké fazolky Jelly Belly.
CocoVan brazilská káva, domácí vafle, domání limonády, punč, svařené víno
Delisias masové taštičky Empanadas, polévka Fricase
Dirty Dog Pulled Pork Burger s Granny Smith coleslaw a domácí javorovo-bourbonovou BBQ omáčkou, Texas Nachos s cheddarem, chipotle salsou, jarní cibulkou a bylinkovou crémou.
Dobré jídlo světa od Evy vege občerstvení - Falafel, Humus, Dhál, Samosy, Baklava, Burek, Masala chai, zázvorový svařák
Dog'n'roll Food Truck

americké hotdogy; brokolice v tempuře s korejskou BBQ

Donut Point ručně dělané americké donuty s mléčnou čokoládovou polevou, sypané ořechy, čokoládovými hoblinami, máčené v karamelu a také jablíčka na špejli od farmářů z oblasti Chrámce ve 3 polevách – vše ručně sklízené a ručně zdobené
Food On The Move Roastbeef, Americano či trhané vepřové - sendviče připravované na grilu jako v ulicích Sao Paula a servírované v pečivu ruční výroby.
Guacamole Always Fresh guacamole s nachos nebo v portobellu, tortilly se sýrem, s kuřetem a slaninou, vegetariánské, avokádové tousty s různými toppingy, avokádo-hruškovec
Ispiral burger Hovězí burger, halloumi burger, portobello burger, bavorský hot dog, polévka, svařené víno a limonáda
Mazaný preclík preclíky na slano i sladko, preclíkové tyčinky, domácí dipy, horká domácí limonáda, horké víno s brusinkami, horká čokoláda, kakao
Mek&Číz
Makarony na několik způsobů:
Mr. Bacon: Makarony s čedarovou omáčkou s křupavou slaninou a škvarky, bazalkové pesto 
Magic Mushrooms: Makarony s čedarovou omáčkou s houbovým ragú s čerstvými bylinkami a lanýžovým olejem 
Mac Cowboy: Makarony s čedarovou omáčkou s trhanými vepřovými žebry, smaženou cibulkou a domácí BBQ omáčkou 
Domácí smažené mek&ciz krokety
Nos Macarons francouzské makronky mnoha druhů připravované z mandlové mouky
Original Srí Lanka
Samosa: kuřecí, rybí, zeleninová
Kottu: kuřecí, vegetarinské
Rotti: kuřecí, sýrové, tomatové
Mrkvový muffin s pistácií a kardamomem
Mango Lassi muffiny
Paella Don Olino

Španělská paella s kuřecím masem, vegetariánská nebo s mořskými plody připravovaná na pánvi o průměru 130 cm

PapáToCafé Francouzské quiche, sladké tarte, tarteletky, káva
Pappa Coffee Káva ve všech formách a horké nápoje na bázi espressa, palačinky, domácí limonády
Pelmeňárna pelmeně a vareniky, těstovinové taštičky s rozmanitými náplněmi: 4 druhy masa, bramborová kaše s cibulkou, bramborová kaše s houbami, tvaroh s meruňkami.
Pivovar Raven lahodné pivo
Pivovar Radouš pivo spodně i svrchně kvašené ve stylu IPA a Stout, mošty, horké jablko
Prague Jerk Station karibské pouliční jídlo: Jerk Chicken a Jerk Pork
CafeDEPO  
Polévka z hlívy ústričné, s čerstvou majoránkou, uzenou paprikou a česnekem 
Trhaný konfitovaný bůček, domácí kvasový chléb, estragonová hořčice, picklované okurky a cibule
   
   

Změna jídelníčku vyhrazena :)

Chmury z konce víkendu? Zažeňte je swingem! 

Na hodinovou lekci s Markétou Čekanovou a Jiřím Bránským navazuje tančírna do 21.00 hodin. Zábava, endorfiny a dobrá nálada v ceně. Není nutné mít partnere, leader a follower se určuje na místě.

Vstupenky za 150 Kč k dostání před začátkem akce.

První workshop pro ženy. Přijďte načerpat novou energii a sílu. Přijďte se věnovat samy sobě. Vytvořte si vlastní originální náramek z minerálů, náramek, který bude zároveň Vaším talismanem. 

Zacvičíme si jógu, budeme tvořit, relaxovat i sdílet.

V ceně workshopu je veškerý materiál na výrobu náramku, drobné občerstvení i lekce jógy. S sebou si prosím vemte podložku na cvičení.

Cena: 450 Kč/ osoba/1 náramek

Kapacita je omezená. Svoje místo si zarezervujte na suchankovalinda@seznam.cz.

Ester Kočičková, Petr "Nasty" Cerha a Vojtěch "Vojtaano" Záveský zaparkují své limuzíny a humory v DEPO2015.

Vstupenky: 200 Kč předprodej, 250 Kč na místě

Přední česká oblíbená kapela Monkey Bussiness polemizující mezi popem a funkem s živelnou show opět v Plzni!

Maximum Power! Monkey Business vyráží na klubovou koncertní šňůru 2018. Silné písně, silné výpovědi, silné emoce. Silné hlasy, silné struny, silné paličky, silné a šikovné prsty tancující po klávesách. Silná světla, silné zesilovače, silné reprobedny. Přijedeme k vám po silnici v silných autech. V novém roce pro vás zahrajeme několik zbrusu nových silných písní z připravovaného nového alba, které je před dokončením a vyjde již velmi brzy. Těšte se, bude to síla.

Vstupenky pořídíte i online, takže stačí dvě minuty a máte se na co těšit... Vstupné: v předprodeji 330 Kč/na místě 370 Kč

Ladit formu můžete například s tímto playlistem.

 

23. diskuzní a networkingové setkání plzeňských podnikatelů, startupistů a studentů se zájmem o podnikání. Tentokrát bude diskuzním tématem COPYWRITING!

Řečníci:

Pavel Šenkapoun
copywriter, kreativec, podnikatel a písňový textař. Vede obsahově-kreativní agenturu Logos Agency, své postřehy o copywritingu, marketingu, českém jazyce a dalších tématech publikuje na blogu Nejlepší copywriter.


Daniel Klečka

copywriter, idea maker a UX designer. Roky pracoval na volné noze, dále spolupracoval s pražskou agenturou Etnetera Activate a nyní působí v plzeňské digitální agentuře PROSEO Media, kde kromě práce pro klienty vede samostatný projekt Obsah na dosah.


Martina Žilková

Věnuje se online obsahovým strategiím pro menší značky, klade důraz na správné využívání kreativy, analytických nástrojů a soustavné budování vztahu se zákazníky. Vychází z teorie marketingových archetypů, pracuje se SEO a storytellingem.

►VSTUPNÉ◄
200,- / 150,- Cowo, BforB, JCI a studenti
Vstupenky zde


►DRESS CODE◄
smart casual


► Plzeňský business kotel ještě neznáte a říkáte si, proč dorazit? 

Jste startupista, začínající podnikatel/ka nebo o podnikání teprve přemýšlíte? Přijďte na diskuzní a networkingové setkání, které vás inspiruje a pomůže vám zorientovat se v podnikatelském světě.
Těší se na vás tým PBK: https://youtu.be/mGFMS604_Gw

25letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. 

Nečekejte však popisy historie nebo památek. Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

Vstupné: 160 Kč dospělí / 130 Kč student, ZTP, senior

TechHeaven zve na odbornou událost na téma Umělá inteligence v praxi!  

Akce je zaměřena na všechny vývojáře, studenty i nadšence, které zajímá praktické využití umělé inteligence. Jako řečníci vystoupí Jan Romportl z AI Startup Incubator, Vít Listík z Seznam.cz a Jan Švec z NTIS. Přijďte si poslechnout zkušenosti odborníků, zjistit, jak efektivně využít AI v praxi a poznat další vývojáře, kteří se umělé inteligenci věnují.

Začátek v 17:30 h.

Kurz určený všem zájemcům starším 18 let, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu a dozvěděli se, co je to “torzírování”, k čemu slouží “vlčí tlama” nebo jak se používá “babka”. Účastníky kurzu zasvětíme do základů práce s kladivem a kovadlinou a odkryjeme nejeden fígl tohoto černého řemesla. Každý účastník si vyrobí vlastní hřebík, podkovičku pro štěstí, svícen či drobný šperk a může si navrhnout a vytvořit malý kovaný předmět dle své fantazie.

Lektor: Jan Honomichl
Věk: 18 - 99 let
Kurz: měsíční
Termín kurzu: 1.2., 8.2., 15.2. a 22.2.2018
Den: vždy ve čtvrtek, začínáme první čtvrtek v měsíci
Kdy: 17:00 - 21:00   
Počet hodin: 16             
Počet účastníků: 6  

Otevíráme řemeslnou dílnu, která je prostorem pro rozvoj kreativity a manuální zručnosti dětí. Přijďte ji s námi slavnostně otevřít a zároveň si pod vedením naší lektorky vyrobit krmítko, podnos, stojánek na tužky nebo svícen. Vyrobené věci si budete moci odnést domů pro radost, či je někomu věnovat.

 

Prvním kurzem pro rodiče s dětmi bude 10.2. Workshop práce s ruční frézkou v sobotu 10.2. od 10:00. Vyrábět se budou zápisníky, fotoleporela, rámečky nebo podtácky pro každého člena rodiny. Naučíte se společně pracovat s frézkou a ručním aku nářadím.
Vstupné: 350 korun
Doporučený věk: 6-12 let.

Vstupenky pořídíte online .

 

Přijďte tvořit společně s dětmi. Vašim ratolestem můžete pomoci s výrobou zápisníku, fotoleporela, rámečků nebo podtácku pro každého člena rodiny. Naučíte se společně pracovat s frézkou Dremel a ručním aku nářadím. 

Dílna rozvíjí nejen manuální zručnost, ale i posiluje vazby dětí a rodičů/prarodičů. 

Pokud si chcete vyrobit rámečky či fotoleporelo, doporučujeme si s sebou na kurz přinést fotografie (nejlépe rozměrů 13x9 cm).  

Lektor: Tereza Vaníková 

Termín kurzu: 10.2.2018 

Kdy: 10:00 - 12:30 

Věk: děti 8 - 12 let 

Počet účastníků: 4 až 10 (dítě + rodič = 1 účastník; dítě + 2 rodiče = 1 účastník; 2 děti + rodič(e) = 2 účastníci) 

Potřebujete originální plakát na akci nebo si udělat vlastní jednobarevnou grafiku jako dekoraci domů? Není problém.

Můžete si ji podle vlastní předlohy vytisknout technikou sítotisku u nás na papír vlastní nebo u nás zakoupený.

Lektor: Pavel Liška
Kdy: 17:00 - 21:00 
Počet hodin: cca 4                
 

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu sitotisk@depo2015.cz nebo na tel. 776181945.

Štokrle je sice nenápadným kouskem nábytku, o to více jej ale v domácnosti využijete. Naše babičky štokrle využívali denně a lze ho najít téměř v každé chalupě.

 

Přijďte si štokrle vyrobit a ocenit jeho užitečnost. Během kurzu si osvojíte základní techniky opracování masivního dřeva - řezání, dlabání, pilování, broušení, povrchovou úpravu. A na konci kurzu si domů odnesete funkční vlastnostoručně vyrobené štokrle a dýchne na vás kousek historie.

TERMÍN: 17:30 - 21:30

 

Během tohoto kurzu si vyzkoušíte svařování obalenou elektrodou i svařování v ochranné atmosféře. Zároveň se také seznámíte s velmi důležitou teorií tohoto oboru a s bezpečností práce. Při kurzu si sami vytvoříte vlastní kovový objekt, který si odnesete domů. Tento kurz slouží pouze pro seznámení se svařováním kovů pro domácí a hobby použití!

V kovodílně najdete výheň, svařovací techniku, základní ruční nářadí i větší stroje - soustruh nebo frézku. Lektorem dílny je umělecký kovář Jan Honomichl, jehož srdce hoří pro řemeslo i mimo kovářskou výheň.

Lektor: Jan Honomichl
Věk: 18 - 99 let
Kurz: víkendový
Termín kurzu: 17.2. - 18.2.2018
Den: vždy třetí sobotu a neděli v měsíci 
Kdy: 10:00 - 18:00        
Počet hodin: 16 hodin
 

 

Kurz vás uvede do světa robotiky pro začátečníky. Arduino je otevřená elektronická platforma založená na uživatelsky velmi přívětivém software a hardware. Arduino je vhodný nástroj pro umělce, designéry, bastlíře či kutily.

Naučíte se pracovat s mikrokontrolerem Arduino a jeho variantami (IoT, esp8266,...). Připojíte k nim různé senzory a aktuátory (barevné diody, displeje, teplotní čidla, motory…). Naprogramujete si je ze svého počítače tak, aby vykonávaly, co potřebujete. Dozvíte se, jaké existují verze arduina a IoT pro různé účely. Na kurz budete potřebovat svůj notebook. Součástky na kurz od nás dostanete. Po dokončení kurzu si zvládnete postavit třeba svůj vlastní zavlažovací systém připojený na wifi.

LEKTOR_ Vít Trunec

KURZ_ dvoutýdenní

DEN_ 20.2., 27.2.

KDY_ 17:30 – 20:00

POČET HODIN_  5 (2,5hod/týden)

Trávíte v kuchyni většinu času a milujete přípravu jídla? Připravili jsme pro vás kurz, ve kterém si navrhnete a vyrobíte prkénko skládáním exotických dřevin, které vytvoří barevnou kresbu.  

Kombinace dřevin je na vás, na výběr máte buk, dub, americký ořech či třešeň, javor, jasan, zebrano či mahagon sapeli. Během kurzu si osvojíte základní techniky opracování masivního dřeva - řezání, hoblování, pilování, broušení, povrchovou úpravu. A na konci kurzu si domů odnesete originální vlastnoručně vyrobené prkénko, kterým můžete obdarovat každého milovníka kuchařského umění.

LEKTOR_ Stanislav Melka

KURZ_ dvoutýdenní

DEN_ 20.2., 27.2.

KDY_ 18:00-19:30 a 18:00-19:00

POČET HODIN_  2,5           

Kurz, ve kterém se naučíte, jak si vlastnoručně potisknout tričko technikou sítotisku.

Stačí přinést předlohu upravenou do vektorů v PDF a můžete tisknout. Trička si lze přinést vlastní nebo si můžete zakoupit u nás.

Lektor: Pavel Liška
Kurz: jednodenní
Kdy: 17:00 - 21:00
Počet hodin: cca 4

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu sitotisk@depo2015.cz nebo na tel. 776181945.

 

Sněženky už pomalu vystrkují hlavičky ze země, jste na to připraveni? Máte vázičku, do které si je dáte? Ne? Pak si přijďte vyrobit originální rámeček s vázami na čerstvé květiny. 

Kurz je vhodný i pro toho, kdo nikdy nepracoval se dřevem, dospělé i rodiče s dětmi. 

Čas: 17:00-19:00

Účastníci: rodiče s dětmi od 8 let, dospělí do 99 let

Lektor: Tereza Vaníková

Uvedená cena je za každé jedno dítě s rodiči/em.