DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výstavy

Prohlédněte si výstavu o současných uměleckých dílech v krajině, připravenou sochařkou, geologem a historičkou umění.

Jak dlouhodobě kultivovat veřejný prostor? Expozice těchto výstav vás jistě inspiruje.

V prostoru nízkých sloupů:

Industriální topografie: Architektura konverzí

Výstava úspěšných proměn industriálních objektů pro nové využití, doplněna o příklady plzeňských úspěšných proměn - Moving Station, DEPO 2015, Plzeň - Zastávka, Techmania a Stará varna v Plzeňském prazdroji.

CzechScape

portrét současné české krajinářské architektury,

Public space 16

ukázka projektů které získaly Evropskou cenu za městský veřejný prostor

venku v kontejnerech:

Zelená střecha roku

Výstava prezentující výsledky tří ročníků souteže Zelená střecha roku. Představí to nejlepší, co se v posledních letech v České republice odehrálo na poli ozeleňování střech, fasád a jiných stavebních konstrukcí.

Výstava o lidech, kteří chtějí nebo musí být na cestách. Zážitkové nocování v sedmi nomádských příbytcích.

MAK / mobilní architektonická kancelář, Pavel Karous, Vojtěch Valda, Joyride Tent, Tentsile, Artur Magrot, Čestmír Suška, Galerie Jedna hodina, Jakub Geltner, Matěj Frank, Nozomi Watanabe, TIMO, Toy Box, TRON, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara.

Především streetartoví umělci, kteří mají zkušenost s uměleckou existencí na ulici a bez střechy nad hlavou, reflektují ve svých objektech a venkovních instalacích téma nomádství a život na cestách. V kurátorském výběru Radka Wohlmutha se představí nastupující i etablovaná generace umělců, kteří často nezveřejňují svoji pravou identitu, ale s tou tvůrčí si získali pevné místo na české výtvarné scéně. Architekti a designéři pak ve výběru Jiřího Sulženka a Kristýny Jirátové přinášejí utopická, inovativní nebo neobvyklá řešení mobilního bydlení.

„Téma výstavy jsme připravovali před dvěma lety, kdy vrcholila uprchlická krize, a nám přišlo podstatné se k ní vyjádřit také pozitivním způsobem a najít tvůrčí osobnosti, které navrhují svůj pohled na její řešení,“ říká ředitel programu DEPO2015 Jiří Sulženko.

Zážitkové bydlení v dočasných a mobilních příbytcích je nedílnou součástí výstavy NOMÁDI. Může být trochu nostalgické, jako při cestách trabantem na Rujánu. Je trochu uměním, jako přespání v dřevěném Favoritu. Je trochu hi-tech, jako karavan za kolo s elektromotorem na solární pohon. Je inovativní, jako pin-up house složený ze 14 modulů, má cestovatelského ducha, jako stan zavěšený na 3 lanech a je rozhodně industriální na nádvoří bývalého depa dopravního podniku v Plzni.

Rezervovat si ubytování v jednom ze sedmi příbytků přímo na nádvoří DEPO2015 můžete airbnb.cz nebo mailu: nomadi@depo2015.cz. Cena za jednu noc se pohybuje v rozmezí 300 - 600 Kč/osoba. Vybírat můžete z následujících nomádských příbytků:

 
Karous
max 1 osoba 
 
Joyride
max 2 osoby 
 
Trikolora
max 2 osoby 
 
Trabant
max 2 osoby 
 
American president suit
max 3 osoby 
 
Tentsile
max 2 osoby

 

Koukněte se na video o výstavě ZDE!

Doprovodný program:

15. 6. 2017 21:00
Letní kino: MIKROTOPIE
 
17. 6. 2017 14:00-16:00
 
20. 6. 2017 19:00
 
21. 6. 2017 17:00-19:00
 
22. 6. 2017 20:00
 
24. 6. 2017 21:00
Další program k výstavě budeme postupně doplňovat!

Zahájení výstavy sochaře Benedikta Tolara s názvem ŠKODA... se uskuteční v úterý 19. 9. 2017 od 19 hodin v DEPO2015. 

Ben Tolar je již od otevření kulturní zóny DEPO2015 její součástí. V prostorách depa můžete narazit na jeho autíčka Disco a Beetle či posedět na jeho barových židlích v kavárně, zatímco vaše děti se projíždí v popelnicových formulích. ​ Na výstavě ŠKODA... poodhalíme také proces vzniku jeho děl a vy se tak na okamžik ocitnete s umělcem v jeho pomyslném ateliéru. Do toho skutečného Vás při vernisáži i v průběhu výstavy rádi doprovodíme.

Výstava potrvá do 31. 12. 2017.

Více informací o výstavě nalzenete ZDE.

Vernisáž výstavy: úterý 19. 9. od 19:00

Benedikt Tolar (*1975 v Plzni) má svůj ateliér v DEPO2015. Když procházíte prostorem depa, narazíte na řadu jeho objektů. Můžete potkat jeho auta Disco a Beetle či posedět na jeho barových židlích v kavárně, zatímco vaše děti se projíždí v Benových popelnicových formulích. Součástí prostoru je i hřiště z kontejnerů a popelnic – Benova díla dodávají depu nadhled, humor i skutečnou a aktuální originalitu. Nyní jsme se rozhodli alespoň částečně představit proces vzniku jeho děl. Vítejte tedy v pomyslném ateliéru umělce, kde máte možnost přihlížet jeho práci. 

K nejvýraznějším objektům jeho tvorby patří bezesporu odřezané střechy a kapoty aut. Z nich v různých uměleckých postupech vytváří krásné artefakty, které jinak již zapomenutým, chátrajícím předmětům dodávají nový život. Navíc má Benedikt srdce ekologa. Proti stále stupňujícímu se nepořádku v přírodě bojuje cestou umění, které mnohdy může otevřít lidem oči. A také je třeba říci, že je velice manuálně zručný. Jak sám umělec říká, nejspíše po dědečkovi.

Výstava potrvá do 31. 12. 2017.

Zakončete léto s hudebním festivalem LétoFest - akce pro celou rodinu, dětský program a zábava po celý den. Vystoupí Rybičky 48, Marek Ztracený, Michal Hrůza, Čechomor, Wanastowi vjecy, Mandrage.

Line up:

13.00 - 14.00 Rybičky 48
14.45 - 16.00 Marek Ztracený
16.45 - 18.00 Hrůza Michal
18.45 - 20.00 Čechomor - official
20.45 - 22.00 WANASTOWI VJECY OFFICIAL
22.45 - 00.00 MANDRAGE

Vstupenky v předprodeji v síti Ticketlive.

Více informací naleznete na Facebooku.

Tuto akci pořádá YASHICA, s.r.o.

Výstava o lidech, co se barev nebáli, a rozhodli se vydat na cestu od tvořílka k umělci. Přijďte se podívat na to, co můžete za rok nebo za dva umět i vy. Možná jste taky jen krůček od vytvoření obrazu. Napadlo vás to?

Vstup zdarma

Pořádá Jana Cardová a DEPO2015

Nový veřejný prostor – a co dál? Diskuzní večer, kterým bude tradičně provázet architekt Petr Klíma. Diskutovat budou zástupci z řad developerů, galeristů, krajinářů, ale i státní správy. Zve vás Landscape festival a DEPO2015.

Vstup zdarma

Pořádá Galerie J. Fragnera a DEPO2015

Procházka zaměřená především na historii plzeňského hokeje, ale také fotbalu, házené a tenisu.

V programu je fantom Štruncova stadionu, elektrikář, který se stal otcem plzeňského hokeje, případ přeťatého kabelu, hospodský s pozoruhodným koníčkem, a další zapomenuté i nezapomenutelné postavy, místa a příběhy. Plus několik nečekaných odboček mimosportovního rázu. A když všechno dobře dopadne, uzavře celou výpravu po stopách plzeňského sportu projekce – někdy těžko uvěřitelná, vesměs unikátní.

Průvodce: Radek Diestler

Sraz: autobusová zastávka Na Rychtářce

Vstup 100 Kč

Pořádá Skrytá Plzeň, z.s.

Procházka nabídne účastníkům jedinečnou příležitost poznat nyní obtížně přístupné území industriálního "města ve městě".

Komplex Škodových závodů se po přestěhování z původní lokality před více než stoletím stal klíčovým místem zdejšího průmyslu i identity Plzně. Po cestě severní částí areálu mezi Tylovou ulicí a železničními tratěmi do Chebu a Domažlic se návštěvníkům představí všechny historické a stavební vrstvy areálu: nejstarší budovy z přelomu 19. a 20. století, haly pro zbrojní výrobu z období první světové války, přístavby z meziválečné éry i objekty z druhé poloviny minulého století.

Průvodce: Petr Klíma

Sraz: 1. brána areálu, Tylova ulice č. 57

Vstup 100 Kč

Pořádá Skrytá Plzeň, z.s.

V polesí Zábělá se seznámíte s unikátně dochovanými památkami od pravěku do 20. století, a také s badatelskými postupy v terénu v různých historických obdobích.

Vydejte se z vilové osady Zábělá přes pravěké mohylové pohřebiště k hradišti Bukovec a středověkými cestami k zaniklé středověké vesnici či železniční zastávce a původní výletní hospodě. Role pamětníka se ujme některý z regionálních badatelů.
Procházka je spíše terénním výletem na minimálně 3 hodiny, doporučujeme pevnou obuv a svačinu do baťůžku! Nevhodné pro kočárky a lidi se sníženou pohyblivostí.

Průvodce: Filip Kasl

Sraz: zastávka MHD Zábělá

Vstup 100 Kč

Pořádá Skrytá Plzeň, z.s.

Místa známá i neznámá – procházka vás provede historickým a památkově chráněným jádrem Křimic, dozvíte se, co se děje v létě v zámeckém parku, jak dopadl sochař mnoha barokních soch, a kudy sochy utíkají.

Uvidíte slavnou zelárnu, kde se dříve vařilo pivo, a projdete se po hladině rybníku, který tam již není. V rekreačním areálu v podzámčí u řeky Mže hlídá sv. Jan Nepomucký stoletou funkční technickou památku. Dozvíte se, jak se jmenuje, a projdete nejužší uličkou v Plzni. Přijďte navštívit místa v Plzni, která jste ještě neviděli.

Průvodce: Zdeněk Fleišman

Sraz: před vchodem do zámku bus zastávka č. 35

Vstup 100 Kč

Pořádá Skrytá Plzeň, z.s.

Již popětadvacáté bude na konci léta Plzeň fandit divadlu. Od 13. do 21. září zde proběhne další ročník Mezinárodního festivalu Divadlo, který představí přední soubory z Ruska, Polska, Maďarska, Slovenska a České republiky.

Program festivalu a další informace naleznete na www.festivaldivadlo.cz

V DEPO2015 v rámci programu festivalu uvedeme tato představení Bláznovy zápisky, Vše o mé matce a Měsíc nad řekou.

KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ/ORLAI PRODUKCIÓS IRODA/FÜGE/MASZK EGYESÜLET, Budapešť, HUN

Bláznovy zápisky ((Nikolaj Vasiljevič Gogol)

Zešíleli jsme my, nebo svět kolem nás? Otázka platná jak v roce 1834, kdy Gogolova povídka vznikla, tak dnes. V  režii Viktora Bodó přichází před očima diváků o rozum carský úředníček Popriščin, kterého hraje Tamás Keresztes (jeden z protagonistů Bodóvy slavné dramatizace Kafkova Procesu, nazvané Semeloumnezmizelsem).

Vyšinutý hrdina se uchází o přízeň ředitelovy dcery vydávaje se za španělského krále, cenzoruje dopisy dvou zamilovaných psů a tvrdí, že přišel na to, „že Čína a Španělsko je vlastně táž země a že jen z nevědomosti jsou pokládány za dva různé státy. Radím každému, ať si schválně napíše na papír Španělsko, a uvidí, že mu vyjde Čína.” Jeho groteskní, fantasmagorické představy pramení z nemožnosti překonat vlastní malost, překročit meze ubohého místa, které mu bylo na tomto světě přiděleno. Ač jeho fascinující, vášnivý i úzkostný monolog odhaluje především neuchopitelné kouty lidské duše, odráží i bláznovství našeho „rozumného” světa.

Režie: Viktor Bodó
Výprava: Tamás Keresztes
Grafika: Gergő Nagy
Dramaturgie: Juli Róbert
Asistentka: Zsuzsi Szakács
Expert na psychologii: Dr. Zsolt Zalka
Produkce: Tibor Orlai
International relations: Ildikó Ságodi

Poděkování: Nóra Juhász, Árpád Kákonyi, József Szalai, Dávid Szarvas

Obsazení:
Popriščin: Tamás Keresztes

Premiéra: 24. září 2016

Viktor Bodó (1978) – Vystudoval herectví a posléze divadelní režii na Divadelní a filmové univerzity v Budapešti. Od absolutoria v roce 2003 se věnuje divadelní a filmové režii a scenáristice, jako herec vystupuje už pouze ve filmu. K jeho největším úspěchům patří dramatizace Kafkova Procesu, nastudovaná v produkci Divadla Józsefa Katony pod názvem Semeloumnezmizelsem / Rattledanddisappeared, s níž se představil na plzeňském festivalu v roce 2009. Za tuto i své další pohostinské režie v Maďarsku i jinde získal řadu divadelních cen. V roce 2008 založil vlastní soubor Sputnik Shipping Company. Viktor Bodó pravidelně režíruje v Maďarsku, a dále na rakouských a německých scénách (Graz, Vídeň, Berlín a Kolín). Bývá označován, zřejmě pro jeho citáty nabitý, akcí a vtipem kombinovaný rukopis, za „Quentina Tarantina současného divadla“.

Představení vzniklo jako koprodukce mezi Katona József Színház, Orlai Produkciós Iroda, Füge a Maszk Egyesület.

Více informací o festivalu naleznete na www.festivaldivadlo.cz

Zveme všechny zájemece z řad odborné i laické veřejnosti, kteří se chtěji dozvědět více o fungování a výhodách zelených střech na konferenci s názvem Zelené střechy jako součást adaptačních optaření na změnu klimatu. 

Součástí konfernece bude slavnostní vyhlášení vítězů letošního ročníku soutěže ZELENÁ STŘECHA ROKU 2017.

První blok bude věnován ekonomickému a ekologickému přínosu zelených střech na konrétních příkladech v ČR.

Druhý blok se zaměří na podporu výstavby střech u nás a stručně představí Standardy pro navrhování, provádění a údržbu zelených střech.

V rámci třetího bloku se seznámíte s nejzajímavějšími realizacemi zelených střech, které byly oceněny v soutěži Zelená střecha v letech 2014-2016 a s těmi nejlepšími letošního ročníku.

Akce se koná v rámci Landscape festival Plzeň 2017

Registrace do 25.8.2017, vložné 990 Kč, 690 Kč (členové SZÚZ a studenti)

Více informací, podrobný program a registrace na www.zelenestrechy.info

Akci pořádá Svaz zakládání a údržby zeleně, Galerie J. Fragnera a DEPO2015

TEATR ŁAŻNIA NOWA, Krakov, POL / Michał Borczuch

Navzdory svému titulu není inscenace Michala Borczucha jevištní adaptací oceňovaného filmu režiséra Pedro Almodóvara – i tady je však v popředí ženství a fascinace ženskostí. Borczuch i jeho častý spolupracovník, herec Krzysztof Zarzecki, ztratili matku v raném věku. Obě zemřely na rakovinu. Jejich dva příběhy a více či méně souvislé vzpomínky obou tvůrců z dětství a dospívání se staly prostředkem k postižení unikavé a výběrové povahy samotné paměti a k prezentaci tenké a těkavé linky mezi fikcí, vysoce stylizovanými připomínkami minulosti a takzvaným “skutečným životem”.

 

Toto vzpomínání se mění v nostalgický a přece ironický výlet zpět časem do Polska 80. a 90. let. Dynamiku zobrazovaného světa však neurčují ani tak politické a kulturní změny té doby, jako spíš složitá a dvojznačná realita oněch uplynulých let. Syrový industriální prostor divadla Łażnia Nowa, minimalistická výprava Doroty Nawrot, elektrizující, hypnotizující hudba Bartosze “Pleqa” Dziadosze a jemný světelný design Jacqueline Sobiszewski tvoří sugestivní a tajemný divadelní kosmos. Text, který dramaturgicky zpracoval Tomasz Śpiewak, překvapuje lehkostí a humorem. A to i když pojednává o vážných tématech jako je smrt. Jádrem inscenace je ovšem pět hereček, které určují její tempo a rytmus a dávají jí formu. Podobně jako Amodóvarův film se tak i krakovská inscenace stává poctou ženství a všem, kdo v ní hrají.

Vše o mé matce získalo sošku Božského komedianta za nejlepší inscenaci 9. ročníku Mezinárodního divadelního festival Božská komedie 2016 v Krakově.

Režie: Michał Borczuch
Text a dramaturgie: Tomasz Śpiewak
Výprava: Dorota Nawrot
Hudba: Bartosz Dziadosz „Pleq”
Světelný design: Jacqueline Sobiszewski
Multimedia: Michał Dobrucki
Asistentka režie: Agata Klepacz

Obsazení:
Dominika Biernat, Iwona Budner, Monika Niemczyk, Marta Ojrzyńska, Halina Rasiakówna, Ewelina Żak, Krzysztof Zarzecki

Premiéra: 22. dubna 2016

Michał Borczuch se narodil v Krakově v r. 1979. Absolvent fakulty sochařství na Akademii výtvarných umění a režie na Akademii dramatických umění. Většina jeho prací byla uvedena ve Starém divadle v Krakově, TR Varšava a Teatru Polském ve Vratislavi. Jeho první samostatnou prací byla inscenace KOMPOnents Małgorzaty Owsiany. Následovaly inscenace Fredrova Velkého člověka pro malé záležitosti, na níž se podílel jako režisér i scénograf, Büchnerových Leonce a Leny a Wedekindovy Lulu. V roce 2009 připravil v TV Varšava vlastní adaptaci Wildeova Obrazu Doriana Graye. Ve stejné době inscenoval v krakovském Starém divadle vysoce ceněnou jevištní verzi Utrpení mladého Werthera podle Goethova románu. V roce 2012 debutoval na scéně düsseldorfského Shauspielhausu, kde inscenoval adaptaci slavného románu Světlany Aleksijevičové Válka nemá ženskou tvář. Apokalypsa, inscenace, na níž pracoval déle než rok se svým mentorem Patricem Chéreauem, měla v roce 2014 premiéru ve Varšavském Novém divadle a Borczuch za ni získal sošku Božského komedianta. Text vychází z knih Oriany Falacciové Falacciová interviewuje Falacciovou a jejího pokračování Apokalypsa, a z nedokončeného triptychu Trilogie smrti Piera Paola Pasoliniho.

Divadlo Łaźnia Nowa je agilní krakovská scéna situovaná v renovovaném postindustriálním prostoru bývalých dílen komunistické strojní průmyslovky v Nowe Hute. Za deset let existence se stala v polském divadle uznávanou značkou. Iniciovala také řadu oblíbených festivalů, jako jsou Festival Genius loci, Boska komedia a Mrożkovský festival. Łaźnia Nowa nemá stálý soubor a do svých inscenací zve spolupracující herce a režiséry. Uznávaní i začínající divadelní umělci zde nacházejí výborné podmínky pro svou práci. Zatím v divadle vytvořili své inscenace umělci jako Michał Borczuch, Łukasz Czuj, Iga Gańczarczyk, Paweł Kamza, Marcin Liber, Paweł Passini, Wiktor Rubin, Monika Strzępka, Marcin Wierzchowski, Paweł Świątek, Weronika Szczawińska a Michał Zadara. Mezi roky 2005 a 2015 vzniklo v divadle více než 40 představení, a to jak nezávislých, tak koprodukcí s jinými institucemi. Jeho inscenace se s úspěchem zúčastnily řady polských divadelních festivalů a jsou také pravidelně zvány do zahraničí, např. Do Berlína, Madridu, Mexico City a Singapuru. Neobvyklý prostor divadla (jsou zde dvě scény s hledišti s kapacitou až několik stovek diváků a také rozlehlé foyer) přitahuje nejlepší evropské inscenace. Bohatá umělecká nabídka divadla usvědčuje z omylu všechny ty, kdo si o čtvrti Nowa Huta myslí to nejhorší a stěžují si, že se zde nedá ničeho dosáhnout.

Více informací o festivalu naleznete na www.festivaldivadlo.cz

SLOVÁCKÉ DIVADLO, Uherské Hradiště, CZE / Anna Petrželková

Měsíc nad řekou (Fráňa Šrámek)

Ač jazykovou malebností řazena do impresionistického stylu, má nejlepší divadelní hra Fráni Šrámka, českého klasika i buřiče nazývaného často "básníkem mládí a života", až komediální ráz se skvělým dialogickým spádem a klade nelehko zodpověditelné, nadčasové existenciální otázky: lže nám mládí svými čarovnými slovíčky, nebo je právě tato doba tou jedinou pravdivou v našem životě?

Hru o mládí a zralosti, o konfliktu ideálu a žité skutečnosti, o atmosféře okamžiku a dnech všednosti, o hrdém vzdoru, vzletu "orlích křídel" a pohodlné rezignaci lze nazřít i zcela nesentimentálním a psychologicky vyhroceným pohledem.

Rodina Hlubinova s obavami očekává blížící se abiturientský sraz. Někdejší premiant třídy Jan Hlubina se nestal ani spisovatelem, ani ničím „vyšším“ a svůj život tráví v papírnickém krámku své ženy, v rodinném hnízdě na malém českém městečku. Obě ženy jeho života – manželka a dcera Slávka – chtějí tatínka uchránit střetu s nenaplněnými iluzemi mládí. Sama Slávka je však v průběhu děje lapena do nástrah mladistvého vzplanutí, a posléze i zralé životní rezignace...

Režie: Anna Petrželková
Úprava: Anna Petrželková a Iva Šulajová 
Dramaturgie: Iva Šulajová 
Výprava: Eva Jiřikovská 
Hudba: Mario Buzzi

Obsazení:
Jan Hlubina: Tomáš Šulaj
Josef Roškot: Jiří Hejcman
Villy Roškot: Zdeněk Trčálek
Paní Hlubinová: Irena Vacková
Slávka Hlubinová: Petra Staňková
Růžena Pavlátová: Tereza Hrabalová
Pan Brožík: Martin Hudec
Jan Hlubina gymnazista: David Macháček
Jan Hlubina zralý věkem: Vladimír Doskočil
Abiturienti: David Vacke, Petr Žajdlík, Roman Lacina, Jakub Vrága

Premiéra: 4. března 2017 ve Slováckém divadle

Anna Petrželková (1984) Patří mezi výrazné mladé talenty česko-slovenské režie. Divadelní režii vystudovala na bratislavské VŠMU v ročníku Petera Mikulíka. Opakovaně hostuje napříč Českou republikou, např. ve zlínském Městském divadle (Blanche a Marie, Kabaret Astragal, Dobré mravy), v brněnské Huse na provázku (Tichý Tarzan, P.Š.T.!) a Redutě (Jules a Jim), pražském Švandově divadle (Mein Kampf, Idioti), Divadle Na zábradlí (Báby), Masopustu (Orlando) nebo v ostravském Divadle Petra Bezruče (Romeo a Julie, Pěna dní), ale i na slovenských scénách. Její práce vzbuzuje od počátku pozornost temperamentem, snivou obrazností a atmosférou. V minulých letech byla nominována na Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku a rovněž na její slovenskou obdobu, prestižní cenu Dosky, v kategorii Objev roku. První z uvedených cen v roce 2014 také získala (již pod názvem Cena divadelní kritiky).

Slovácké divadlo Uherské Hradiště je nejmenším městem s ansámbloovým divadlem ve střední Evropě. Slovácké divadlo, založené v roce 1945, se těší nebývalé divácké oblibě. Na přibližně 26 000 obyvatel města připadá více než 8 000 současných předplatitelů. Dramaturgie divadla se pravidelně snaží uvádět na scénu novinky v podobě původních domácích i zahraničních her, nových překladů klasických her a adaptací prozaických textů. Stoupající oblibu divadla i věhlas v celorepublikovém měřítku podporuje snaha o žánrově vyvážený repertoár, pravidelné hostování významných režisérských, scénografických i hudebních uměleckých osobností a také vyrovnaný a tvořivě sehraný herecký ansámbl. Řadu úspěšných inscenací divadla (v poslední době Pitínského Kalibův zločin či Svatbu Anny Petrželkové) měli možnost vidět i návštěvníci plzeňského festivalu.

Více informací o festivalu naleznete na www.festivaldivadlo.cz

Tentokrát s Ivou Pazderkovou parkují stand up komici Na stojáka v DEPO2015. A když Na stojáka, tak rovnou na dvojáka - vyberte si, jestli se vám to víc hodí v 18:00, ve 20:30 nebo obojí!

Vstup 230 Kč

Pořádá DEPO2015 a Na Stojáka

Přijďte si poslechnout české speakery ze start-upů i větších tech firem - podělí se s vámi o zkušenosti ze Silicon Valley i České republiky. Po akci můžete zůstat na grilovačku a poznat další zajímavé lidi.

Vstupenky zakoupíte na events.techheaven.org

Akci organizuje: TechHeaven

DEPO2015 pro vás otevírá své brány -  čeká vás nabitý program plný workshopů a dílen. Kromě "domácích" výtvarníků a mistrů budou svá díla prezentovat také na dvě desítky dalších umělců. Tvořit se ale bude i na jiných místech v Plzni. Naplánujte si trasu po jednotlivých zastávkách v mapě, kochejte se malbami, sochami, keramikou, grafikou, fotografiemi a vším dalším, co kreativci v Plzni nabízejí.

Více na www.otevreneATELIERY.cz

Vstup zdarma

Pořádá Grafia, s.r.o. a DEPO2015

Další ze sousedských procházek vám v jarním počasí nabídne setkání s přírodou, řekou a zajímavými lidmi kolem vodní elektrárny na Úhlavě v Hradišti a jejich originální příběhy z minulosti i současnosti. Můžete si prohlédnout pozůstatky osídlení z doby před dvěma tisíci lety, které bylo doloženo opakovanými výzkumy.

Průvodce: František Řezáč

Sraz: zastávka trolejbusu č. 13 U Kasáren, Sporná ulice

Vstup 100 Kč

Pořádá Skrytá Plzeň, z.s.

Vycházku zahájíme v Lochotínském parku v Plzni. Co vše se dochovalo v původním parku dodnes, jaká je jeho současnost a budoucnost? Nahlédneme i k obnovenému Chotkovu sedátku, vydáme se na cestu historií skrz slavnou lochotínskou vilovou čtvrť, neopomeneme dnes opuštěnou Klotzovu zahradu či bývalý židovský hřbitov. Za ním se skrývá Zapomenutá zahrada i slavné roudenské prameny. 

Průvodci: Lukáš Mácha, Adéla Šmausová (Maják Plzně)

Sraz: u Lochotínského pavilonku

Vstup 100 Kč

Pořádá Skrytá Plzeň, z.s.

Jak úspěšně inovovat výrobek, službu či výrobní proces a nedělat z toho vědu? Můžete se inspirovat u designérů a zkusit postup, kterému říkají design thinking.

Více informací naleznete na www.bic.cz/dtf2017 nebo postupně na facebooku

Vstup zdarma

Pořádá DEPO2015 a BIC Plzeň

Brain&Breakfast vznikly proto, abychom se vzájemně inspirovali, ukázali si nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak nedostaly. Snídaně probíhá 1x za měsíc v Impact HUBu Praha a je živě streamovaná do téměř 30 míst v ČR a SR. V září bude hostem Ján Košturiak.

Ján Košturiak

Každý z nás je podnikatel, který od dětství objevuje svůj talent a hledá příležitosti, kde by mohl být užitečný a zlepšit svět kolem sebe. Ján Košturiak bude hovořit o inovacích a měnícím se světě, ve kterém je nejen důležité sledovat nové transformační trendy a dělat správné kroky, ale i definovat a držet se principů, které jsou pevné a trvalé.

Vstup zdarma

Muzika, výstavy a mejdan v režii studentů Fakulty designu a umění LS ZČU.

V rámci výstavy se představí skupina absolventů UMPRUM ateliéru filmové a televizní grafiky. Ve speciálním programu budeme promítat a můžete se těšit na skupinu True Lovers, od které nejprve promítneme jejich super filmy a pak nám ještě povypráví o tom, jak se natáčí animovaný film.

K večernímu poslechu se tentokrát zahraje plzeňská skupina Psí oči.

Na závěr večera vystoupí DJ.

Dobrovolné vstupné 50 Kč

Pořádá Sbírání

Slightly Modified Housing

Režie: G. Megneuix, Francie, 2013, 77 min., francouzsky / anglické titulky

Dokument sleduje fantastickou rekonstrukční proměnu obytného věžáku přezdívaného Alcatraz na okraji Paříže

The Imaginaries Transformations

Režie: K. Dana, Francie, 2015, 21 min., francouzsky / anglické titulk

Krátký snímek o renovaci obytného domu, který byl původně odsouzen k demolici. Oba projekty realizovali architekti Vassal, Lacaton a Druot.

 

Akce probíhá v rámci Dne architektury a jako doprovodný program k výstavě Nomádi.

Vstup 50 Kč

Naučíte se konstruovat střihy, teorii střihu i reálné konstrukce na skutečné případy. Modelování střihů – pravidla a postupy, abychom základní střih dokázali vymodelovat přesně dle zvoleného modelu oděvu. Sukně, kalhoty, šaty a halenky, trička, jednoduché sako a lehký kabátek.

lektor: Dana Ryglová
kurz: semestrální
den: každé pondělí
termín kurzu: 11.9.2017 - 11.12.2017
kdy: 17:00 - 19:00       
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 6
cena: 5 900 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Na úspěšný letní příměstský tábor navazujeme pravidelným kroužkem pro děti, kde budou nejen šít. Připravili jsme práci s různými materiály a výtvarnými technikami, které rozvíjejí přirozenou tvořivost, představivost a kreativní přístup. Zároveň je hravou formou k sebevyjádření. V ceně kurzu jsou základní výtvarné potřeby a barvy.

lektor: Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • pondělí (11.9.-11.12.2017): 15:00 - 17:00
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 15:00 - 17:00
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 6
cena: 2 950 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Náš nejoblíbenější kurz vhodný naprosto pro všechny, kdo už si alespoň trochu rozumí se šicím strojem. Ušijete si všechno to, nač si doma sami netroufnete. Každý šije libovolný výrobek podle svého tempa a možností. Individuální přístup lektorky je samozřejmostí. Kurz, kde si můžete ušít skutečně to, co chcete. Pomůžeme vám se střihem     i postupem, uděláme zkoušku. Dvě příjemné hodinky v týdnu ve skupince podobně laděných lidí.

lektorky: Dana Ryglová a Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 8); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:30 - 19:30 (max. 8)
 • středa(13.9.-13.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 4); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:00 - 19:00 (max. 8)
 • čtvrtek(14.9.-14.12.2017)  
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 4 na lektora (větší skupiny učí dvě lektorky)
cena: 3 770 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Na úspěšný letní příměstský tábor navazujeme pravidelným kroužkem pro děti, kde budou nejen šít. Připravili jsme práci s různými materiály a výtvarnými technikami, které rozvíjejí přirozenou tvořivost, představivost a kreativní přístup. Zároveň je hravou formou k sebevyjádření. V ceně kurzu jsou základní výtvarné potřeby a barvy.

lektor: Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • pondělí (11.9.-11.12.2017): 15:00 - 17:00
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 15:00 - 17:00
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 6
cena: 2 950 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Náš nejoblíbenější kurz vhodný naprosto pro všechny, kdo už si alespoň trochu rozumí se šicím strojem. Ušijete si všechno to, nač si doma sami netroufnete. Každý šije libovolný výrobek podle svého tempa a možností. Individuální přístup lektorky je samozřejmostí. Kurz, kde si můžete ušít skutečně to, co chcete. Pomůžeme vám se střihem     i postupem, uděláme zkoušku. Dvě příjemné hodinky v týdnu ve skupince podobně laděných lidí.

lektorky: Dana Ryglová a Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 8); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:30 - 19:30 (max. 8)
 • středa(13.9.-13.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 4); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:00 - 19:00 (max. 8)
 • čtvrtek(14.9.-14.12.2017)  
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 4 na lektora (větší skupiny učí dvě lektorky)
cena: 3 770 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Náš nejoblíbenější kurz vhodný naprosto pro všechny, kdo už si alespoň trochu rozumí se šicím strojem. Ušijete si všechno to, nač si doma sami netroufnete. Každý šije libovolný výrobek podle svého tempa a možností. Individuální přístup lektorky je samozřejmostí. Kurz, kde si můžete ušít skutečně to, co chcete. Pomůžeme vám se střihem     i postupem, uděláme zkoušku. Dvě příjemné hodinky v týdnu ve skupince podobně laděných lidí.

lektorky: Dana Ryglová a Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 8); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:30 - 19:30 (max. 8)
 • středa(13.9.-13.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 4); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:00 - 19:00 (max. 8)
 • čtvrtek(14.9.-14.12.2017)  
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 4 na lektora (větší skupiny učí dvě lektorky)
cena: 3 770 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Kurzy pro úplné začátečníky. Půjdeme pomalu krok za krokem od jednotlivých švů a stehů, přes malé výrobky, jako je kosmetická taštička či obal na knihu, až po ušití první sukně, šatů nebo jiného jednoduššího výrobku. Budeme pracovat s materiály dle vašeho výběru a postupně se seznámíte i s overlockem a coverlockem. Zaměříme se na získání správných šicích návyků, aby se vám i doma šilo snadno. Pracovní sešit a materiál na první vzorníky je v ceně kurzu.

lektorky: Dana Ryglová a Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: 14.9. - 14.12.2017
den: čtvrtek
kdy: 14:00 - 16:00 nebo 17:30 - 19:00 (dle vlastního výběru)
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 8
cena: 4 100 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Nový kurz pro ty, kdo nemohou chodit pravidelně anebo potřebují přijít už jen občas, či pomoc ušít obtížnější detaily svých projektů od lektorky.  Máte nově možnost si dopředu rezervovat místo v kurzu na jeden či více termínů a na počet hodin dle vašeho přání a možností s tím, že lektorka bude v dílně a se vším vám pomůže jako při běžných kurzech. Poprvé si budete rezervovat místo pomocí nového rezervačního systému úplně sami. Šít můžete naprosto cokoliv.

lektor: Dana Ryglová
kurz: denní
termín kurzu: 14.9. - 14.12.2017
den: čtvrtek
kdy: 9:00 - 13:30   
počet účastníků: max. 4
cena: 150 Kč / hod

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Naučíte se šití od prvních ručních stehů, šití na šicím stroji až po první vlastní výrobek - sukni, tašku, polštáře nebo oblečení pro děti. V ceně je pracovní sešit i materiál na vaše výrobky.

lektor: Dana Ryglová
kurz: víkendový
termín kurzu: 16.9. - 17.9.2017
den: sobota a neděle
kdy: 9:00 - 17:30
počet hodin: 16               
počet účastníků: max. 8
cena: 1 970 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Naučíte se konstruovat střihy, teorii střihu i reálné konstrukce na skutečné případy. Modelování střihů – pravidla a postupy, abychom základní střih dokázali vymodelovat přesně dle zvoleného modelu oděvu. Sukně, kalhoty, šaty a halenky, trička, jednoduché sako a lehký kabátek.

lektor: Dana Ryglová
kurz: semestrální
den: každé pondělí
termín kurzu: 11.9.2017 - 11.12.2017
kdy: 17:00 - 19:00       
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 6
cena: 5 900 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Na úspěšný letní příměstský tábor navazujeme pravidelným kroužkem pro děti, kde budou nejen šít. Připravili jsme práci s různými materiály a výtvarnými technikami, které rozvíjejí přirozenou tvořivost, představivost a kreativní přístup. Zároveň je hravou formou k sebevyjádření. V ceně kurzu jsou základní výtvarné potřeby a barvy.

lektor: Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • pondělí (11.9.-11.12.2017): 15:00 - 17:00
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 15:00 - 17:00
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 6
cena: 2 950 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Náš nejoblíbenější kurz vhodný naprosto pro všechny, kdo už si alespoň trochu rozumí se šicím strojem. Ušijete si všechno to, nač si doma sami netroufnete. Každý šije libovolný výrobek podle svého tempa a možností. Individuální přístup lektorky je samozřejmostí. Kurz, kde si můžete ušít skutečně to, co chcete. Pomůžeme vám se střihem     i postupem, uděláme zkoušku. Dvě příjemné hodinky v týdnu ve skupince podobně laděných lidí.

lektorky: Dana Ryglová a Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 8); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:30 - 19:30 (max. 8)
 • středa(13.9.-13.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 4); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:00 - 19:00 (max. 8)
 • čtvrtek(14.9.-14.12.2017)  
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 4 na lektora (větší skupiny učí dvě lektorky)
cena: 3 770 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Na úspěšný letní příměstský tábor navazujeme pravidelným kroužkem pro děti, kde budou nejen šít. Připravili jsme práci s různými materiály a výtvarnými technikami, které rozvíjejí přirozenou tvořivost, představivost a kreativní přístup. Zároveň je hravou formou k sebevyjádření. V ceně kurzu jsou základní výtvarné potřeby a barvy.

lektor: Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • pondělí (11.9.-11.12.2017): 15:00 - 17:00
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 15:00 - 17:00
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 6
cena: 2 950 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Náš nejoblíbenější kurz vhodný naprosto pro všechny, kdo už si alespoň trochu rozumí se šicím strojem. Ušijete si všechno to, nač si doma sami netroufnete. Každý šije libovolný výrobek podle svého tempa a možností. Individuální přístup lektorky je samozřejmostí. Kurz, kde si můžete ušít skutečně to, co chcete. Pomůžeme vám se střihem     i postupem, uděláme zkoušku. Dvě příjemné hodinky v týdnu ve skupince podobně laděných lidí.

lektorky: Dana Ryglová a Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 8); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:30 - 19:30 (max. 8)
 • středa(13.9.-13.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 4); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:00 - 19:00 (max. 8)
 • čtvrtek(14.9.-14.12.2017)  
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 4 na lektora (větší skupiny učí dvě lektorky)
cena: 3 770 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Náš nejoblíbenější kurz vhodný naprosto pro všechny, kdo už si alespoň trochu rozumí se šicím strojem. Ušijete si všechno to, nač si doma sami netroufnete. Každý šije libovolný výrobek podle svého tempa a možností. Individuální přístup lektorky je samozřejmostí. Kurz, kde si můžete ušít skutečně to, co chcete. Pomůžeme vám se střihem     i postupem, uděláme zkoušku. Dvě příjemné hodinky v týdnu ve skupince podobně laděných lidí.

lektorky: Dana Ryglová a Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: výběr možný z těchto dnů a časů
 • úterý (12.9.-12.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 8); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:30 - 19:30 (max. 8)
 • středa(13.9.-13.12.2017): 9:30 - 11:30 (max. 4); 14:00 - 16:00 (max. 4); 17:00 - 19:00 (max. 8)
 • čtvrtek(14.9.-14.12.2017)  
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 4 na lektora (větší skupiny učí dvě lektorky)
cena: 3 770 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Kurzy pro úplné začátečníky. Půjdeme pomalu krok za krokem od jednotlivých švů a stehů, přes malé výrobky, jako je kosmetická taštička či obal na knihu, až po ušití první sukně, šatů nebo jiného jednoduššího výrobku. Budeme pracovat s materiály dle vašeho výběru a postupně se seznámíte i s overlockem a coverlockem. Zaměříme se na získání správných šicích návyků, aby se vám i doma šilo snadno. Pracovní sešit a materiál na první vzorníky je v ceně kurzu.

lektorky: Dana Ryglová a Alena Ryglová
kurz: semestrální
termín kurzu: 14.9. - 14.12.2017
den: čtvrtek
kdy: 14:00 - 16:00 nebo 17:30 - 19:00 (dle vlastního výběru)
počet hodin: 14 lekcí po 120 minutách               
počet účastníků: max. 8
cena: 4 100 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Nový kurz pro ty, kdo nemohou chodit pravidelně anebo potřebují přijít už jen občas, či pomoc ušít obtížnější detaily svých projektů od lektorky.  Máte nově možnost si dopředu rezervovat místo v kurzu na jeden či více termínů a na počet hodin dle vašeho přání a možností s tím, že lektorka bude v dílně a se vším vám pomůže jako při běžných kurzech. Poprvé si budete rezervovat místo pomocí nového rezervačního systému úplně sami. Šít můžete naprosto cokoliv.

lektor: Dana Ryglová
kurz: denní
termín kurzu: 14.9. - 14.12.2017
den: čtvrtek
kdy: 9:00 - 13:30   
počet účastníků: max. 4
cena: 150 Kč / hod

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Naučíme se pracovat se střihy pro děti, jak je měnit a získávat tak oblečení podle našeho nápadu. Ušijeme textilní hračku. Ukážeme si, jak zopakovat oblíbený kousek z dětského šatníku.

lektor: Dana Ryglová
kurz: víkendový
termín kurzu: 23.9. - 24.9.2017
den: sobota a neděle
kdy: 9:00 - 17:30
počet hodin: 16               
počet účastníků: max. 6
cena: 1 550 Kč

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Přijďte si do naší modelářské dílny s naší pomocí postavit svůj vlastní model letadla, lodi nebo auta. Náš lektor vám pomůže s tím, s čím si sami nevíte rady a společně s ním dotáhnete stanovený modelářský cíl do konce! Umíme vám i vyrobit díly/součástky na váš model, které se nedají běžně sehnat, tak za námi přijďte! Dohodněte si obsah svého kurzu s lektorem a rezervujte si termín na rc.servis@seznam.cz

 
kurz: individuální
termín kurzu: v konkrétních termínech předem dohodnutých
den: každé úterý, středa, sobota
kdy: úterý a středa 16:00 - 19:00, sobota 10:00 - 13:00
počet hodin: dle dohody   
počet účastníků: dle dohody
cena: 250 Kč / hod

Přijďte si do naší modelářské dílny s naší pomocí postavit svůj vlastní model letadla, lodi nebo auta. Náš lektor vám pomůže s tím, s čím si sami nevíte rady a společně s ním dotáhnete stanovený modelářský cíl do konce! Umíme vám i vyrobit díly/součástky na váš model, které se nedají běžně sehnat, tak za námi přijďte! Dohodněte si obsah svého kurzu s lektorem a rezervujte si termín na rc.servis@seznam.cz

 
kurz: individuální
termín kurzu: v konkrétních termínech předem dohodnutých
den: každé úterý, středa, sobota
kdy: úterý a středa 16:00 - 19:00, sobota 10:00 - 13:00
počet hodin: dle dohody   
počet účastníků: dle dohody
cena: 250 Kč / hod

Nový kurz pro ty, kdo nemohou chodit pravidelně anebo potřebují přijít už jen občas, či pomoc ušít obtížnější detaily svých projektů od lektorky.  Máte nově možnost si dopředu rezervovat místo v kurzu na jeden či více termínů a na počet hodin dle vašeho přání a možností s tím, že lektorka bude v dílně a se vším vám pomůže jako při běžných kurzech. Poprvé si budete rezervovat místo pomocí nového rezervačního systému úplně sami. Šít můžete naprosto cokoliv.

lektor: Dana Ryglová
kurz: denní
termín kurzu: 14.9. - 14.12.2017
den: čtvrtek
kdy: 9:00 - 13:30   
počet účastníků: max. 4
cena: 150 Kč / hod

 

Registrace

Kvůli omezené kapacitě je nutné se na kurzy registrovat předem na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

Přijďte si do naší modelářské dílny s naší pomocí postavit svůj vlastní model letadla, lodi nebo auta. Náš lektor vám pomůže s tím, s čím si sami nevíte rady a společně s ním dotáhnete stanovený modelářský cíl do konce! Umíme vám i vyrobit díly/součástky na váš model, které se nedají běžně sehnat, tak za námi přijďte! Dohodněte si obsah svého kurzu s lektorem a rezervujte si termín na rc.servis@seznam.cz

 
kurz: individuální
termín kurzu: v konkrétních termínech předem dohodnutých
den: každé úterý, středa, sobota
kdy: úterý a středa 16:00 - 19:00, sobota 10:00 - 13:00
počet hodin: dle dohody   
počet účastníků: dle dohody
cena: 250 Kč / hod