DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Řemeslný ateliér

Rádi byste si vyrobily něco ze dřeva, ale nevíte, jak na to nebo se prostě necítíte dobře mezi velkými stroji v naší otevřené dílně Makerspace?

Více...

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým poukaz na produkty otevřené dílny Makerspace!

Více...

FABLAB

FABLAB je otevřená platforma pro designery, vývojáře, umělce, studenty a širokou veřejnost. Nabízí prostor pro seznámení se s prací a technologiemi 21. století.

Více...

Teambuilding

Sestavíme vám teambuilduing na míru!

Více...

Kovodílna

Rádi kujete železo dokud je žhavé? 

Více...

Dřevodílna

Patříte k milovníkům dřeva? Jste profesionálním tesařem nebo laikem?

Více...

Grafická dílna

Ať jste úplný začátečník či pokročilý, provedeme vás světem grafiky, její historií a taktéž aktualitou na poli moderního umění.

Více...

Sdílené dílny

Odkaz na dárkový poukaz najdete zde.

Sdílené dílny, známé také pod názvem Makerspace, jsou prostory plně vybavené pro vývoj, tvorbu, experimenty i výrobu. Kutilové, „hobíci“ i profesionálové, zde využívají plně vybavené dílenské zázemí a různorodé strojní vybavení a náčiní, ke kterému nemají doma či ve vlastní dílně přístup. Dílny fungují na bázi členství, pro širokou veřejnost navíc pořádáme jednotlivé kurzy pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií. Jednotlivé prostory si také můžete pronajmout a uspořádat např. vlastní řemeslný kroužek, teambuilding, apod. V každém případě zde naleznete velkou komunitu hobby kutilů i profesionálních řemeslníků a designérů, kteří si navzájem rádi pomáhají.

Více...