DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým poukaz na služby Sdílených dílen DEPO2015!

Více...

WORKSHOPY

V našich dílnách pořádáme kurzy a workshopy různého zaměření pro všechny věkové kategorie.

Aktuální termíny najdete v PROGRAMU, kde si rovnou můžete zakoupit vstupenku.

Více...

Řemeslný ateliér

Rádi byste si vyrobili něco ze dřeva, ale nevíte, jak na to? Nebo se prostě necítíte dobře mezi velkými stroji v naší otevřené dílně Makerspace?

Více...

Fotokomora

Nedáte dopustit na klasickou fotografii, ale nemáte prostor pro vyvolání fotek?

Více...

FABLAB

FABLAB je otevřená platforma pro designery, vývojáře, umělce, studenty a širokou veřejnost. Nabízí prostor pro seznámení se s prací a technologiemi 21. století.

Více...

Členství

Makerspace, tedy dřevodílnu a kovodílnu, je možné využívat pouze v případě, že jste naším členem. Členství je platné vždy 1 rok od data jeho pořízení. Pro registraci nás navštivte kdykoliv v otevírací dobu Makerspace (st, pá 16-20h, so, ne 10-18h).

Pokud si nejste jisti, zda je naše dílna pro vás to pravé, zavolejte nám a využijte prohlídky v rámci "otevřené středy". 

Více...

Teambuilding

Sestavíme vám teambuilduing na míru!

Více...

Kovodílna

Rádi kujete železo dokud je žhavé? Ovládáte práci s kovem nebo se chcete naučit kov zpracovávat? Jste kovářem, nebo se jím chcete stát? 

Více...

Dřevodílna

Patříte k milovníkům dřeva? Jste profesionálním tesařem nebo laikem? Nebo už Vás nebaví brousit dřevo doma na koleni, smrdět s lakem v obýváku, řezat fošny ruční pilou?

Více...

Sítotisková dílna

Potřebujete vytisknout autorskou grafiku, se kterou si v tiskárně neví rady? Udělat si originální kusy oblečení s vlastním potiskem, nebo šijete a chcete si vytvořit metráž s vlastním vzorem? Ideální místo na experimenty je sítotisková dílna.

Více...

Sdílené dílny DEPO2015

Aktuální nabídku kurzů najdete zde, dárkové poukazy zde.
Kontakt: dilny@depo2015.cz

Obnovení provozu Sdílených dílen – 13. května 2020

Náhradní termíny kurzů:

Měsíční kurz práce se dřevem (březen) – přesunuto na 2. – 23. 6. (4x út)
Kurz svařování (18. – 19. 4.) – zatím neznámý termín
Arduino pro začátečníky (25. 3.) – přesunuto na 9. 6.
Víkendový kurz práce se dřevem (28. – 29. 3.) – zatím neznámý termín

CO JSOU SDÍLENÉ DÍLNY?

Sdílené dílny, jsou prostory plně vybavené pro vývoj, tvorbu, experimenty i výrobu. Kutilové, „hobíci“ i profesionálové zde využívají dílenské zázemí, různorodé strojní vybavení a náčiní, ke kterému nemají doma či ve vlastní dílně přístup. Dominujícím prostorem je tzv. Makerspace, do kterého spadá kovodílna a dřevodílna. Dále u nás najdete také malou elektro-, digitální a 3D-tiskovou dílnu (tzv. FABLAB), fotokomoru či sítotiskovou dílnu a v neposlední řadě také řemeslný ateliér, ve kterém zábavnou a bezpečnou formou rozvíjíme manuální a technicky-logickou zručnost těch mladších. V každém případě zde naleznete velkou komunitu hobby kutilů i profesionálních řemeslníků a designérů, kteří si navzájem rádi pomáhají.

Více...