DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Řemeslný ateliér

Rádi byste si vyrobily něco ze dřeva, ale nevíte, jak na to nebo se prostě necítíte dobře mezi velkými stroji v naší otevřené dílně Makerspace?

Více...

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým poukaz na produkty otevřené dílny Makerspace!

Více...

FABLAB

FABLAB je otevřená platforma pro designery, vývojáře, umělce, studenty a širokou veřejnost. Nabízí prostor pro seznámení se s prací a technologiemi 21. století.

Více...

Teambuilding

Sestavíme vám teambuilduing na míru!

Více...

Kovodílna

Rádi kujete železo dokud je žhavé? 

Více...

Dřevodílna

Patříte k milovníkům dřeva? Jste profesionálním tesařem nebo laikem?

Více...

Šicí dílna

Jsme šicí dílna, která vám nabízí možnost naučit se šít od prvních stehů na stroji až po opravdu profesionálně zpracované modely. Můžete si vybrat z pestré nabídky kurzů šití i kreativních workshopů.

Více...

Grafická dílna

Ať jste úplný začátečník či pokročilý, provedeme vás světem grafiky, její historií a taktéž aktualitou na poli moderního umění.

Více...

Sdílené dílny

Odkaz na dárkový poukaz najdete zde.

Sdílené dílny, známé také pod názvem Makerspace, jsou prostory plně vybavené pro vývoj, tvorbu, experimenty i výrobu. Kutilové, „hobíci“ i profesionálové, zde využívají plně vybavené dílenské zázemí a různorodé strojní vybavení a náčiní, ke kterému nemají doma či ve vlastní dílně přístup. Dílny fungují na bázi členství, pro širokou veřejnost navíc pořádáme jednotlivé kurzy pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií. Jednotlivé prostory si také můžete pronajmout a uspořádat např. vlastní řemeslný kroužek, teambuilding, apod. V každém případě zde naleznete velkou komunitu hobby kutilů i profesionálních řemeslníků a designérů, kteří si navzájem rádi pomáhají.

Více...