DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým poukaz na služby Sdílených dílen DEPO2015!

Více...

WORKSHOPY

V našich dílnách pořádáme kurzy a workshopy různého zaměření pro všechny věkové kategorie.

Aktuální termíny najdete v PROGRAMU, kde si rovnou můžete zakoupit vstupenku.

Více...

Řemeslný ateliér

Rádi byste si vyrobili něco ze dřeva, ale nevíte, jak na to? Nebo se prostě necítíte dobře mezi velkými stroji v naší otevřené dílně Makerspace?

Více...

Fotokomora

Nedáte dopustit na klasickou fotografii, ale nemáte prostor pro vyvolání fotek?

Více...

Členství

Vyberte si, co Vám vyhovuje. Potřebujete si jen opravit nebo vyrobit pár drobností? Využijte jednorázový vstup do dílny. Pokud pracujete na větším projektu, nebo chcete místo chození do fitka pravidelně kutit v dílně, určitě se vyplatí mít tzv. roční členství. A pokud jste studentem FDU LS, přijďte si k nám vyrobit klauzurní práce. 

Více...

FABLAB

FABLAB je otevřená platforma pro designery, vývojáře, umělce, studenty a širokou veřejnost. Nabízí prostor pro seznámení se s prací a technologiemi 21. století.

Více...

Teambuilding

Sestavíme vám teambuilduing na míru!

Více...

Kovodílna

Rádi kujete železo dokud je žhavé? Ovládáte práci s kovem nebo se chcete naučit kov zpracovávat? Jste kovářem, nebo se jím chcete stát? 

Více...

Dřevodílna

Patříte k milovníkům dřeva? Jste profesionálním tesařem nebo laikem? Nebo už Vás nebaví brousit dřevo doma na koleni, smrdět s lakem v obýváku, řezat fošny ruční pilou?

Více...

Sítotisková dílna

Potřebujete vytisknout autorskou grafiku, se kterou si v tiskárně neví rady? Udělat si originální kusy oblečení s vlastním potiskem, nebo šijete a chcete si vytvořit metráž s vlastním vzorem? Ideální místo na experimenty je sítotisková dílna.

Více...

Sdílené dílny DEPO2015


Během trvání nouzového stavu budou Sdílené dílny mimo provoz. Kurzy, plánované v rozmezí mezi 13. 3. a 12. 4., budou zrušeny nebo přesunuty na jiný termín.


Aktuální nabídku kurzů najdete zde, dárkové poukazy zde.

Sdílené dílny, známé také pod názvem Makerspace, jsou prostory plně vybavené pro vývoj, tvorbu, experimenty i výrobu. Kutilové, „hobíci“ i profesionálové, zde využívají dílenské zázemí, různorodé strojní vybavení a náčiní, ke kterému nemají doma či ve vlastní dílně přístup. Dílny fungují na bázi členství. Pro širokou veřejnost navíc pořádáme jednotlivé kurzy pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií. Jednotlivé prostory si také můžete pronajmout a uspořádat např. vlastní řemeslný kroužek, teambuilding, apod. V každém případě zde naleznete velkou komunitu hobby kutilů i profesionálních řemeslníků a designérů, kteří si navzájem rádi pomáhají.

Více...