DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým poukaz na služby Sdílených dílen DEPO2015!

Nabízíme 5 různých dárkových poukazů. Ty je možné zakoupit na recepci DEPO2015 nebo přes internet pomocí přiložených odkazů.

Varianty poukazů:

1. Dárkový poukaz do Sdílených dílen v hodnotě 1000 Kč 

Tento dárkový poukaz se odvíjí od ceny za roční členství ve Sdílených dílnách DEPO2015. Je však možné ho využít na více způsobů: 

a. Roční členství ve Sdílených dílnách – členové mohou navštěvovat dřevodílnu a kovodílnu v otevíracích hodinách, případně pak i FABLAB nebo fotokomoru v časech domluvených s odpovědnou osobou (členové si dále platí za každou hodinu v dílně podle ceníku dané dílny). Více informací o členství ZDE.

b. Hodinové využití dílny (pouze pro členy) – 10 hodin (100Kč/hod, za každou návštěvu se strhávají minimálně 3 hodiny)

c. Sleva na nabízené kurzy – v hodnotě 1000 Kč (k uplatnění nutno rezervovat termín kurzu na dilny@depo2015.cz)

 

2. Dárkové poukazy na pravidelné kurzy Sdílených dílen

Upozornění: Přesto, že mají všechny poukazy platnost do 31. 12. 2020, je třeba počítat s možností, že se kurzy mohou v průběhu roku měnit. Obdarovaný by tedy neměl s uplatněním poukazu příliš otálet. 

(2a)   Kurz základů práce se dřevem

Lze zakoupit ZDE.*

Kurzy práce se dřevem probíhají přibližně jednou měsíčně. Poukaz platí na celo-víkendové kurzy (sobota a neděle 9:00 – 19:00). Pro uplatnění poukazu je nutné si nejdříve rezervovat termín kurzu na emailu dilny@depo2015.cz.

Během tohoto intenzivního kurzu se účastníci seznámí se soudobými metodami a postupy při konstrukci nábytku. Budou pracovat s různým nářadím a stroji k obrábění dřeva. Každý účastník si přes víkend vyrobí vlastní čtyřnohou stoličku, přičemž se dozví o bezpečné obsluze strojů, zvládne základy strojního opracování dřeva a seznámí se se základními truhlářskými spoji.

(2b)   Kurz uměleckého kovářství

Lze zakoupit ZDE.*

Kurzy kovářství probíhají většinou každý měsíc. Celkový rozsah kurzu je 16 hodin, jedná se o čtyři dny v měsíci (např. každý čtvrtek od 17 do 21 hodin). Pro uplatnění poukazu je nutné si nejdříve rezervovat termín kurzu na emailu dilny@depo2015.cz

Kurz je určený všem zájemcům, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu. Účastníci budou zasvěceni do správného úderu kladivem, ovládnou práci s kleštěmi a dozví se nejeden fígl tohoto černého řemesla. Z každé hodiny si odnesou vlastnoručně vykované předměty, jako jsou klínky do seker, skoby, hřebíky, podkovičky pro štěstí, či drobnou mříž, dle jejich fantazie.

(2c)   Kurz svařování

Lze zakoupit ZDE.*

Kurzy svařování probíhají většinou jednou měsíčně. Jedná se vždy o celovíkendový kurz (sobota a neděle 10:00 – 18:00). Pro uplatnění poukazu je nutné si nejdříve rezervovat termín kurzu na emailu dilny@depo2015.cz

Během tohoto intenzivního kurzu si návštěvníci vyzkouší dvě nejvíce používané metody svařování oceli, a to svařování obalenou elektrodou a svařování v ochranné atmosféře. Kurz je veden v malých skupinách s individuálním přístupem. Praktická část je prokládána teorií oboru, upozorněním na bezpečnost práce a požární ochranu. Dále se účastníci naučí správně používat úhlovou brusku a broušení až k dokonale hladkému povrchu a samozřejmě se dozví vše o následných antikorozních úpravách oceli.

3. Dárkové poukazy VOLNÉ

Tyto poukazy je možné získat pouze na recepci DEPO2015. 

Jedná se o poukazy s volným políčkem, které vyplníte až při koupi. Může se tedy jednat například o slevový poukaz na služby Sdílených dílen v jakékoliv hodnotě (například Dárkový poukaz v hodnotě 3000Kč), přičemž ho obdarovaný může použít na členství, hodinové využití dílen nebo jako slevu na jím vybraný kurz, který si předem rezervuje.

Další možností je do volného políčka vypsat určitý kurz, který je v aktuální nabídce (na webu) Sdílených dílen – např. 3D tisk, Arduino apod. Cena tohoto poukazu bude pak dána cenou Vámi vybraného kurzu.

 

*Pokud kupujete Dárkové poukazy přes GoOut.cz, nezapomeňte nás po zakoupení kontaktovat na dilny@depo2015. Pošleme Vám elektronickou podobu poukazu, který obdarovaní uplatní předložením vytištěné kopie.