DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Sdílené dílny

Odkaz na dárkový poukaz najdete zde.

Sdílené dílny, známé také pod názvem Makerspace, jsou prostory plně vybavené pro vývoj, tvorbu, experimenty i výrobu. Kutilové, „hobíci“ i profesionálové, zde využívají plně vybavené dílenské zázemí a různorodé strojní vybavení a náčiní, ke kterému nemají doma či ve vlastní dílně přístup. Dílny fungují na bázi členství, pro širokou veřejnost navíc pořádáme jednotlivé kurzy pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií. Jednotlivé prostory si také můžete pronajmout a uspořádat např. vlastní řemeslný kroužek, teambuilding, apod. V každém případě zde naleznete velkou komunitu hobby kutilů i profesionálních řemeslníků a designérů, kteří si navzájem rádi pomáhají.

K dispozici jsou kovo-, dřevo-, elektro-, digitální a 3D-tisková (tzv. FABLAB), sítotisková a grafická dílna a temná komora pro zpracování analogové fotografie. Vedle toho můžete navštěvovat RC modelářskou dílnu, šicí dílnu, či řemeslný ateliér, kde zábavnou a bezpečnou formou rozvíjíme manuální a technicky-logickou zručnost mladých kutilů.

Na cestě za vaším výrobkem vám poradí zkušení lektoři a mistři.

Členství

Tzv. hodinové členství stojí 900 Kč za rok a zahrnuje povinné bezpečnostní školení, seznámení s obsluhou jednotlivých strojů a 4 úvodní hodiny (pro studenty nebo seniory 8 hodin). Každá další hodina v rámci tohoto členství vás vyjde na 50 Kč (pro rozsáhlé projekty se nebráníme slevám). Po celou dobu členství je vám k dispozici šatna, materiálová banka a konzultace s mistrem. Údržbu, servis a perfektní seřízení strojů a nářadí považujeme za samozřejmost.

Aktivním členům rádi poskytujeme prostor pro širší realizaci, např. formou lektorství nebo při práci na výrobních zakázkách. Pořádáme také společná setkání a můžeme zajistit účast na některých kulturních akcích v DEPO2015.


 

Dárkové poukazy

Členství i kurzy můžete věnovat prostřednictvím dárkového poukazu, který zakoupíte na recepci DEPO2015, nebo přes GoOut. Případný rozdíl v ceně lze doplatit hotově při registraci (na místě).

 

Otevírací doba

Středa, Pátek 16.00 – 20.00
Sobota, Neděle 10.00 – 18.00

Otevřená středa

Veřejnosti nabízíme tzv. otevřené středy (16.00 - 20.00), které představují jedinečnou možnost přijít se zdarma podívat do dílen a pod odborným dohledem si je vyzkoušet, ohmatat, nasát jejich atmosféru a rozhodnout se, zda se stát členem.

Pro více informací či při zájmu přijít a dílny si vyzkoušet nás prosím kontaktujte:

Jan Honomichl /mistr Makerspace/
honomichljan@depo2015.cz731 184 134

Tereza Vaníková /mistr Makerspace/
vanikovat@depo2015.cz720 934 886

Galerie