DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

BLIK BLIK Tajuplný les

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Nová expozice BLIK BLIK Tajuplný les se otevírá již 11. května!

Podobně jako v příbězích Lewise Carrolla vstoupíte do světa fantazie králičí norou, poté se například ocitnete na dně rybníka, budete moci objevit tajemství začarovaných tůněk či svítících programovatelných stromů, ovládnete kouzlo Ubrousku, prostři se, projdete se magickou krajinou jako z Avatara nebo se můžete ztratit v psychedelickém pralese.

Děti navíc po příchodu dostanou magické hůlky, díky nimž budou moci oživovat různé části expozice a jednotlivé instalace.

Samostatnou součástí výstavy se po dalším rozvolnění koronavirových opatření stane také rodinná úniková hra Zdrhni bábě!

Setkáte se také s širokým spektrem interaktivních prvků od relativně jednoduchých mechanických a magnetických ovládání až po laserové nebo infračervené trasování pohybu. Dále bude v expozici použit interaktivní videomapping, různé světelné a zvukové instalace, včetně UV osvětlení. Setkáte se i se spojením jízdních kol a svítících mraků nebo s interaktivními rybářskými pruty a dalšími „magickými“ nástroji.

Prozkoumat tajemství a kouzla našeho Tajuplného lesa budou moci kouzelníci i obyčejní smrtelníci následovně:

KVĚTEN:
úterý a čtvrtek 14 - 18
sobota a neděle 10 - 18

ČERVEN
pondělí - pátek 14 - 18
sobota - neděle 10 - 18

ČERVENEC / SRPEN
pondělí - pátek 10 -18

VSTUPNÉ

Dospělí                                             150 Kč
Děti                                                  100 Kč
Studenti / ZTP                                  120 Kč
Rodinná 2+2                                     350 Kč
Skupiny (tábory) od 10 osob               80 Kč
Děti do 5 let                                         0 Kč

Vstupenky k zakoupení ZDE nebo na recepci.

 Aktuality z Tajuplného lesa najdete na Facebooku.

Galerie