DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Treffpunkt 2019

V programu Evropského hlavního města kultury Plzně 2015 se česko-bavorská přeshraniční spolupráce stala jednou z nejviditelnějších.

Přijďte si s námi užít poslední setkání Česko-bavorské kulturní platformy Treffpunkt. Od 16. do 19. května vás v plzeňském DEPO2015 čeká jak tradiční zábava (biergarten, bavorské pivo a echtovní kapely), tak kulturní a rodinný program. Představíme to nejlepší, co během 3letého projektu díky festivalům a síťování mezi Plzní a Regensburgem vzniklo.

Projekt česko-bavorská kulturní platforma je financován prostředky z EU – Cíl EÚS 2014-2020.

Více...

Treffpunkt 2016

Festival Treffpunkt představí od čtvrtka 13. října do soboty 15. října průřez soudobou i tradiční kulturou ze sousedního Bavorska. V areálu DEPO2015 se můžete těšit na stylovou pivní zahradu s točeným bavorským pivem, výstavu obrazů, filmové projekce, literární odpoledne a koncerty. Chybět nebude pestrý doprovodný program pro děti a dospělé.

Bavorsko-česká spolupráce se stala v programu Evropského hlavního města kultury Plzně 2015 jedním z nejdůležitějších prvků. Treffpunkt navazuje na předchozí aktivity této přeshraniční spolupráce, které se během posledních dvou let setkaly se značným zájmem veřejnosti. 

Více...

Treffpunkt 2017

Česko-bavorské kulturní dny – festival Treffpunkt probíhá ve dnech 20.-22. října 2017 v Plzni. V areálu DEPO2015 si vychutnáte Bavorsko všemi smysly: tradiční i moderní hudba, výstavy, literatura, besedy, řemeslo, gastronomie, program pro děti…

Více...

Treffpunkt 2018

Česko-bavorské kulturní dny přiváží Bavorsko do Plzně! Festival Treffpunkt láká ve dnech 18. až 21. října 2018 do DEPO2015, kde to bude od čtvrtka do neděle žít, třeba ve stylu bavorské Biergarten se vším všudy. Čeká vás stylová gastronomie včetně bavorských piv, výstava, přednášky, diskuze, setkání, řemeslo, tradiční i moderní hudba, ze které si vybere snad každý: dechovka a folklor, swing, blues, funky, rock'n'roll i elektronika. Celodenní program bude prokládaný představeními českých a bavorských umělců, od swingových tančíren po nový cirkus. Neděli můžete strávit v depu s celou rodinou – přichystaný bude atraktivní program pro děti i jejich rodiče. Těšte se na dětské divadelní představení, dílny na výrobu a pouštění draků i vystoupení dětských sborů.

Více...