top of page

DEPOvLETU 2020

Od 30. 6. do 28. 8. patřilo nádvoří DEPO2015 živým koncertům, gastronomicko-hudebním večerům, letnímu kinu, divadlu i speciálním programům pro rodiny s dětmi. Celá série událostí dostala souhrnný název „DEPOvLETU“. Hlavním cílem projektu byla podpora živé kulturní scény v regionu a podpora zejména lokálních nezávislých umělců a dalších kulturních profesí, které pocítily obtížnou dobu spojenou s faktickým zastavením kulturní činnosti během pandemie Covid-19.

2020

„DEPOvLETU“ je ucelený pravidelný program sestávající z několika typů akcí. Úterní a páteční večery oživily koncerty zejména lokálních nezávislých umělců a kapel. „Artové středy“ se věnovaly letnímu kinu, autorským čtením či uměleckým představeným určeným pro širokou veřejnost i kulturní fajnšmekry. Příjemné spojení DJ setů a gastronomie v rámci čtvrtečních programů „Eat´n´Beat“ a „Sobotního koktejlu“ nabídly pokaždé jiný gastro zážitek. A v neposlední řadě bylo pamatováno i na rodiny s dětmi a v rámci odpoledních programových bloků – Depo pro děti, se propojil zážitek z divadelních představení s workshopy.

 

V rámci koncertní úterků a pátků se představilo na více než 30 open air koncertů lokálních kapel. V každý z těchto večerů bylo možné si poslechnout téměř tříhodinový program 1 nebo 2 kapel. Hudební žánry byly opravdu různorodé. Lidé si tak mohli vybrat ze široké škály, která vedla od swingu přes reggae až po punk. Vystoupili například Pilsner Jazz Band, P.V.A., Tabasker, BT’n’J, Milan Samek a mnoho dalších.

 

Čtvrtky a soboty hostily tematické gastro večery „Eat´n´Beat“ a „Sobotní koktejly“ pod taktovkou HEY MAMA Grill&Bar, které připravily vybraná jídla a nápoje z různých koutů světa. Večeře v duchu Texas BBQ Redneck Party, Taste of New York nebo Mediterranean Seafood Compilation zpříjemnili plzeňští DJs s hudbou k dobrému jídlu a pití.

 

Artové středy byly oddechové, plné zábavy i umění. Na programu bylo letní kino ve spolupráci s Finále Plzeň, autorská čtení se Světem knihy, představení nového cirkusu francouzského spolku Cie Pieds Perchés, exhibice SLAM Poetry pod širým nebem, či představení Revival Kabaret Dubnička Lahoda. Neděle byly vyhrazené rodinám, které se mohly od 15:00 těšit na divadla, hudební odpoledne a workshopy. Mezi účinkující soubory byly Divadlo Rolnička, Divadlo Loutek Karlovy Vary nebo Loutkové divadlo Špalíček.

 

V rámci léta v DEPO2015 proběhly také 3 velké koncerty - 19.6. Vypsaná fixa, 11.7. MIG 21 a 24.7. Monkey Business.

30. 6.–31. 8. 2020

PRESSLOVA 14, PLZEŇ

DEPO2015 Creative Zone

VSTUPNÉ
0 – 450,-


 

DALŠÍ ROČNÍKY:

DvL 2022-IG.JPG

DEPOvLETU 2022

DEPOvLETU 2021

bottom of page