top of page

LOVCI ZNAKŮ

Víte, jaký je největší objev lidstva? Přeci písmo! Svět znaků, symbolů a šifer ožije v nové interaktivní světelné expozici z dílny DEPO2015
BLIK x BLIK Lovci znaků.

Zábavy si v ní užijete do sytosti a přijdete na to, že písmo je nejen kus naší historie, ale také velké dobrodružství. Zvládnete se domluvit s robotem Blablátorem? Porazíte světelnou šibenici, dokážete napsat text v klínovém písmu nebo vyčistit interaktivní videomappingové město od reklam? Podaří se vám cestou získat všechny znaky a rozšifrovat tajnou zprávu? Lov začíná!

Expozice je vhodná pro děti alespoň se základní znalostí písmen. Celá výstava je bezbariérová a vhodná i pro rodiny s kočárky a vozíčkáře.

3853.jpg

19. 10. 2022 – 31. 3. 2023

Pondělí - Pátek

Víkendy a státní svátky

14:00 – 18:00

10:00 – 18:00

PRESSLOVA 14, PLZEŇ

DEPO2015 Creative Zone

VSTUPENKY KE KOUPI
ONLINE

VÍCE O PROJEKTU

Rodinná expozice Lovci znaků je v pořadí již třetí interaktivní výstavou, kterou DEPO2015 vytváří pod značkou BLIK x BLIK. Tou se odkazuje na úspěšný plzeňský festival světla. Základem všech těchto výstav je světelné umění propojené zajímavou scénografií i výtvarnými instalacemi do jedinečného návštěvnického zážitku. Dva předchozí výstavní počiny, a to expozice Digitální hřiště a Tajuplný les, se staly divácky i mediálně velmi úspěšnými. Jen Tajuplným lesem prošlo za půl roku na 27 000 nadšených návštěvníků. Podívejte se na trailery z obou expozic a také na ohlasy, které výstavy vyvolaly v médiích (Česká televize, Novinky.cz, Lidové noviny, Plzeňský deník, Právo atd.)

Pro více informací se připojte na facebookovou událost.

PRO ŠKOLY

Rezervace

Na program je možné se objednat každý všední den od 8:30 nebo 10:00.

Jak se přihlásit?
Napište prosím email, ve kterém uvedete:

· termín a čas
· název školy
· počet dětí
· jméno a kontakt na doprovázejícího pedagoga

Email odešlete na proskoly@depo2015.cz.

Termín a čas Vám musí být písemně potvrzeny!

bottom of page